Mah eu cred ca trebuie sa scapam si de Ionescu, este clar...nu poate ajunge vreo mare "scula", stie sa intoarca mingea si cam atat, la pase lungi e 0,la suturi e 0,viteza nu are,doar face cercul invers fata de Toja(Toja macar mai alearga cand se mai simte si el).
De Claudiu Raducanu zic si eu sa nu se atinga nimeni,a fost ultimul varf de viteza benefic de la Adi Ilie pana in prezent. Era e ratangiu(nu putem uita pana a inscris primul gol cat a putut sa rateze, si lui Piti ii era rusine sa-l mai bage in teren ca rata singur cu poarta goala) insa a facut mult mai multe pentru Steaua decat cei din prezent, sa nu uitam, cand a plecat de la noi marcase 14-15 goluri si era golgheter iar noi luam titlu.
Cat despre transferurile viitoare, din Liga 1 doar Parvulescu ar trebui cumparat cu orice pret ca atac avem,revine si Bogdan Stancu si marcam mult mai mult. Sa speram ca se va rezolva si problema in aparare, este clar Ghionea nu mai poate sa duca greul de unul singur
