FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Transferuri Iarna 2009-2010

«18910111234»
Maye23.12.2009 10:35

Corect.

Unul se numeste Calin si e brasovean.

MoWeed23.12.2009 11:08

Asa e mah Mariuse

Maye23.12.2009 11:09

Fost jucator la Precizia.Actualmente fara angajament si cu sticla de Saniuta in jepul la chimesa.

MoWeed23.12.2009 11:11

Precizia si Aripile Ghimbav mah :))

Maye23.12.2009 11:16

Scuze.Uitasem de Tractorul :D

 

Te recomand.Mache cumpara-l ca e mic si fasnet.

bon3loo23.12.2009 11:22
Daniel-Ionut23.12.2009 11:37

Tanase: Ionescu e scula de fotbalist, nu ar trebui sa plece.

 

CORECT!

MoWeed23.12.2009 11:38

Imediat o sa apara Marius sa confirme ce a zis Tanase :))

CezarP23.12.2009 11:40

Zice ca anduce un fundas din Cipru Edwin Ouon , eu nu sunt de acord cu plecarea lui Andrei Ionescu

Maye23.12.2009 11:40

Da el se va referi din alt punct de vedere decat cel fotbalistic.

Daniel-Ionut23.12.2009 11:42
Imediat o sa apara Marius sa confirme ce a zis Tanase :))

 

O sa vorbesc cu el sa mergem cu pancarde de gat sa protestam intr'o piata (piata Rahova :) ) impotriva vinderii acestui talent care se numeste Andrei Ionescu!!! :ce_oameni:

MoWeed23.12.2009 11:46

Nu stiam ca esti cu Mrs

Maye23.12.2009 11:46

Se au demult.

strezahuzum23.12.2009 12:16
O sa vorbesc cu el sa mergem cu pancarde de gat sa protestam intr'o piata (piata Rahova :) ) impotriva vinderii acestui talent care se numeste Andrei Ionescu!!! :ce_oameni:

 

Eventual incepem sa strangem bani pentru o statuie gigantica (pe masura talentului si realizarilor) a lui Ionescu.

Astristul23.12.2009 13:10
Sa nu'l aud p unu' ca rade de Claudiu Raducanu!!! :chair:

Ca jucator era bun, atacant de gura portii, dar ca inteligenta .... pana sa il vad pe Florin Costea dand interviuri, nu am mai vazut. Totusi, Mihai, fratele mai mic pare mai inteligent decat Florin! :)

 

Si apropo de Ionescu, si eu sunt de parere ca nu ar trebui indepartat. Sunt altii care ar putea sa ne paraseasca dar nu o fac ... :(

alex_nicolae_dica23.12.2009 14:46

Ciobanu a pierdut multi jucatori buni... Dica , Radoi chiar si Vali Badea era bun... acum mai trebuie sa ii dea pe Ghionea , Banel , Zapata , Kapetanos si s'a dus toata echipa de rapa...

pytycrys23.12.2009 15:03

"

In toata cariera sa a reusit sa dea 3 goluri si a primit in Cipru premiul pentru "Fundasul anului"."

Cum a sunat asta=]]]

3 Goluri in toata cariera.

PS: Rwanda e tara ? :O

bodanelu23.12.2009 15:12

bah.. Becali a zis ca e un fundas din cipru.. astia de la presa au facut imediat legatura ca acolo a antrenat limbistul si prosportul dadea un fundas.. gsp-ul alt fundas.

 

PS: nu vine nimnei

Fan FC Steaua23.12.2009 16:28
Ciobanu a pierdut multi jucatori buni... Dica , Radoi chiar si Vali Badea era bun... acum mai trebuie sa ii dea pe Ghionea , Banel , Zapata , Kapetanos si s'a dus toata echipa de rapa...

 

Pe Dica si Vali Badea i-a pierdut, Radoi e creeatia lui Becali, e un oltean blatist care a plecat de frica anchetelor de dupa blat si pt bani mai multi. Mai era fi finul lui Becali... ca fotbalist era aproape 0.

Daniel-Ionut23.12.2009 16:36
ca fotbalist era aproape 0.

 

Radoi? Mirel Radoi? :blink:

dragos_ghinea23.12.2009 17:49

Daca Mirel nu era asa fragil si pleca la momentul potrivit de la Steaua, ajungea la valoarea lui Chivu.

 

Andrei Ionescu este foarte talentat si daca ciobanul vrea sa il vanda, trebuie sa ii mai dea jumate si lu' mititelu... Cred ca vrea doar sa il imprumute, dar nici asa nu e bine.

razvan2823.12.2009 18:20

Andrei Ionescu a venit la Steaua ca mare salvator , viitor playmaker si prin evolutiile sale a aratat ca e doar talentat , e genul de jucator care crede ca prin talent se rezolva tot.

s0r1n11123.12.2009 20:34

Mai mult decat 2-3 transferuri gen Tininho sau Bibishkov nu cred ca facem iarna asta.

Totusi sper la venirea lui Macheda ! :))

David23.12.2009 20:44
Radoi e creeatia lui Becali, e un oltean blatist care a plecat de frica anchetelor de dupa blat si pt bani mai multi. Mai era fi finul lui Becali... ca fotbalist era aproape 0.

Glumesti! :blink:

Roby9123.12.2009 20:52
Radoi e creeatia lui Becali, e un oltean blatist care a plecat de frica anchetelor de dupa blat si pt bani mai multi. Mai era fi finul lui Becali... ca fotbalist era aproape 0.

 

 

Ce-ai mancat stricat ?! :thumbdown:

«18910111234»