FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Astra - Steaua 2-1 (0-1)

«167891011»
Astristul22.11.2009 11:09
1. Garantia e enorma(ar insemna 300 ron pt un scaun ceea e de 5-10 ori mai mult decat costa el in realitate)

2. Cainii nu au platit nimic

3. Cererile sunt exagerate, o asociatie nou infiintata(precum si una de cativa ani), nu au cum sa stranga 60 000 ron intr-un timp atat de scump

4. Dupa logica ta, daca inchiriez o masina las garantie valoarea masinii? daca inchiriez un apartament pt o petrecere las garantie valoarea apartamentului?

 

Ai dreptate, suma de bani e exagerata, insa faptul ca cere o garantie nu e exagerat deloc. Asta am vrut sa punctez!

KuzMaN22.11.2009 12:51
Salut.

Aseara primul care m-a contacta in legatura cu biletele a fost "m1tzor".

Ma duc astazi la stadion sa vad daca se mai gasesc, si daca mai pot lua.

 

Sa ma anunti daca ai reusit sa mai cumperi niste bilete.

zoint22.11.2009 14:43

Sa inteleg ca,cu biletele e belita tare trist foarte trist oricum eu vin dar totusi daca poate cineva sa ma ajute cu 5 bilete ar fi foarte frumos din partea lui.:D

floreburada22.11.2009 21:01

Ma ajuta cineva cu 1 bilet?

KuzMaN22.11.2009 21:03

 Din cate vad o sa se joace cu casa inchisa. 

dayra22.11.2009 21:11

E cineva din Bucuresti care se risca sa mearga fara bilet? :)) Adica poate mai gasim pe acolo... :whistle:

andrey_ptm_steaua22.11.2009 21:15

suntem mai multi din Bucuresti care mergem fara bilet

dayra22.11.2009 21:18

pfff ce bine :yeahh:

nu stiu ce sanse avem, dar oricum...

KuzMaN22.11.2009 21:22

As avea 2 bilete la peluza care le-as da la schimb pentru 2 bilete la tribuna 2 + ceva bani in plus. Daca stiti pe careva interesat dati urgent mesaj pe privat! 

luck8723.11.2009 08:41

vrea cineva sa mearga cu masina?am avea 2 sau 3 locuri libere

Corneliu9023.11.2009 12:08

Astra - Steaua Live video pe Net aici => www.free-tvsport.com

STELIST 8623.11.2009 14:24

mersi

 

KAPETANOSSSSSSSSSSSSSSSSSS!!!!!!Gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool

kaycee23.11.2009 14:43

Becali de sarbatori, vinde, vinde, pleaca, mori!

BlaUGranA23.11.2009 14:45

Un link bun se poate?Nu gasesc...

STELIST 8623.11.2009 14:46

www.free-tvsport.com

kaycee23.11.2009 14:49
Kapetan0s23.11.2009 15:12

Vaiiii ce aparare avem aia dormeau acolo :))

Fan FC Steaua23.11.2009 15:31

Eu ma uit si parca nu inteleg nimic...parca ma uit la un meci de acum 3 ani din divizia C.. penibil meciul, penibili jucatorii... iar simt ca ma uit la alta echipa care poarta numele Stelei. Nici macar culorile ei nu le mai are. E o echipa iubita de minori care tin cu ea doar pentru ca e condusa de un cioban analfabet cu bani multi, si pentru ca joaca la ea idolul lor: Toja.

red&blue_boy23.11.2009 15:33

Nimic nu jucam...Tot Astra ataca...

grizzly23.11.2009 15:43

Nicolita a revenit la forma care l-a consacrat. centrari in primul fundas si preluari direct in aut.

mq_messi23.11.2009 15:44

penibil jucam . Sa o tinem tot asa si poate sezonul asta pleaca ciobanul

red&blue_boy23.11.2009 15:48

suntem penibili............ne bate si Astra......

 

 

grizzly23.11.2009 15:48

uite la ce poate duce o centrare prin spatele portii a aceluiasi Nicolita. ura...

r3fl3x23.11.2009 15:49

2-1:|

Fan FC Steaua23.11.2009 15:52

Nu stiu de ce, dar ma bucur ca ma pierdut cu astia. Poate face infarct satana.

 

PS: Parca vad cum paun se va duce sa joace in divizia C.... ca deh, a suparat satana...si satana il trage in jos..

«167891011»