1. Garantia e enorma(ar insemna 300 ron pt un scaun ceea e de 5-10 ori mai mult decat costa el in realitate)2. Cainii nu au platit nimic
3. Cererile sunt exagerate, o asociatie nou infiintata(precum si una de cativa ani), nu au cum sa stranga 60 000 ron intr-un timp atat de scump
4. Dupa logica ta, daca inchiriez o masina las garantie valoarea masinii? daca inchiriez un apartament pt o petrecere las garantie valoarea apartamentului?
Ai dreptate, suma de bani e exagerata, insa faptul ca cere o garantie nu e exagerat deloc. Asta am vrut sa punctez!
