E o oarecare diferenta, deoarece atunci au fost gratis.
Ai dreptate, uitasem, dar oricum, interesul e mare, cum a fost si aseara in cupa (sold out)!
E o oarecare diferenta, deoarece atunci au fost gratis.
Ai dreptate, uitasem, dar oricum, interesul e mare, cum a fost si aseara in cupa (sold out)!
am vazut ca s-a schimbat din nou de la 18!
Am sunat la club si mi-au zis ca au fsot rezervate 200 de bilete in sectorul oaspetilor. Banuiesc ca AISS a facut asta. Se stie dc se pleaca organizat?
Luni, 23 Noiembrie 2009ora 20:00
Stadionul Astra
Asta scrie pe siteul oficial al celor de la Astra .. si legat de bilete am fost yo ieri la casa de bilete ca sunt din ploiesti si biletele se pun azi in vanzare iar pretul este unul incredibil: 25 roni=250 de mi la peluza aia mica de kkt
N-am idee daca biletele se dau cu buletinul si cate bilete pe un buletin .. e posibil ca toate biletele sa se epuizeze cel tarziu maine .. asa s a intamplat mereu. si la meciul din campionatul trecut cu otopeni, biletele s au epuizat in 3 ore:| Yo as fi cumparat mai multe bilete pentru cei care vin de la Bucuresti, dar tinand cont ca e 25 roni , imi trebuiesc milioane sa cumpar cateva bilete si nu prea dispun
Trenurile spre ploiesti sunt urmatoarele :
IC 531-549 Bucuresti Nord Ploiesti Vest 13:00 13:40 00h 40mP 3005 Bucuresti Nord Ploiesti Vest 14:11 15:24R 827 Bucuresti Nord Ploiesti Vest 15:30 16:11
P 3007 Bucuresti Nord Ploiesti Vest 16:26 17:49
A 12621 Bucuresti Nord Ploiesti Vest 9:42 10:23
Meciul este la 16:00, si numai vb cu ce vrei sa mergi ca in ploiesti o-sa ai o surpriza.
Am sunat la club si mi-au zis ca au fsot rezervate 200 de bilete in sectorul oaspetilor. Banuiesc ca AISS a facut asta. Se stie dc se pleaca organizat?
vor fi macar 1000 de suporteri la Ploiesti ?...ca sa se auda bine incurajarile pentru nea Gigi.
Victorie desigur... ![]()
![]()
Cel mai simplu si mai bine este sa va luati bilet de la stadion, la T2, 25 RON. Asta inseamna maine, intrucat duminica e putin probabil ca se vor mai gasi.
care ati luat bilete in plus sau dintr-un motiv sau altul nu mai mergeti la meci si vreti sa le dati va rog dati-mi un PM..biletele sa fie la T2 va dau banii pe ele
care ati luat bilete in plus sau dintr-un motiv sau altul nu mai mergeti la meci si vreti sa le dati va rog dati-mi un PM..biletele sa fie la T2 va dau banii pe ele
lasa un nr. de tel.
Da meciu' la ce ora e pana la urma? Rog sa-mi spuna si mie cineva,ca nu mai inteleg nimic.Mersi anticipat ![]()
Care e din Ploiesti si poate sa cumpere 2 bilete si i le platesc eu luni cand vin la meci?
Da meciu' la ce ora e pana la urma? Rog sa-mi spuna si mie cineva,ca nu mai inteleg nimic.Mersi anticipat![]()
Daca citeai si celelalte comentarii, vedeai ca meciul e programat luni, la ora 16:00.
Daca citeai si celelalte comentarii, vedeai ca meciul e programat luni, la ora 16:00.
Am citit si celelalte comentarii,dar vad ca se schimba ora disputarii meciului de la o zi la alta. oricum mersi anticipat ziceam,prietene.
Am reusit sa cumpar 2 bilete in plus. T2, sector D. Pret 25 RON ca si la casele de bilete.
Cine e interesat PM, cu numar de telefon. Regula : primul interesat - primul servit. Rog persoana respectiva sa se anunte si pe forum in acelasi timp, pentru a putea dovedi ca e primul interesat, si a nu avea discutii cu alti doritori.
Am fost la stadion, vedeti ca nu mai dau decat un bilet pe buletin mai nou.
mai se gasesc bilete ??
Pana la urma cati stelisti vor fi la ploiesti ( ma refer la galerie
) ...... Ca pe stadion toti vor fi stelisti ![]()
Am reusit sa cumpar 2 bilete in plus. T2, sector D. Pret 25 RON ca si la casele de bilete.Cine e interesat PM, cu numar de telefon. Regula : primul interesat - primul servit. Rog persoana respectiva sa se anunte si pe forum in acelasi timp, pentru a putea dovedi ca e primul interesat, si a nu avea discutii cu alti doritori.
Pe mine ma intereseaza cele 2 bilete.
"Pînă in acest moment am vîndut 2.500 de tichete, din cele 4.500 puse in vînzare. E foarte posibil ca foarte mulți steliști să-și fi luat deja bilete, mai ales că sînt foarte mulți susținători ai roș-albaștrilor in Ploiești. Dacă au procedat așa, atunci vor lua loc in diverse zone din stadion", a zis președintele Astrei, Marcel Iancu.
"Dacă fanii Stelei vor să intre pe stadion in sectorul rezervat galeriei lor, atunci Liga Suporterilor din Ghencea trebuie neapărat să ne dea garanția de 60.000 de lei", a declarat Costel Lazăr, director sportiv la Astra
nu inteleg garantia care este enorma le cuparam stadionu sau ce venim cu bombe nucleare si demolam stadionu;))
nu inteleg garantia care este enorma le cuparam stadionu sau ce venim cu bombe nucleare si demolam stadionu;))
Clubul Astra in general a fost un club de SARACII! Intotdeauna au facut asa. Si cand era meci Astra-Petrolul acum cativa ani la fel. Ii puneau pe petrolisti sa dea garantie k nu le fute stadionu. Niste sarmani.
Decizia e normala. Nu faceti pagube, va luati garantia inapoi. Daca veti face (oricum clubul nu raspunde pentru voi) cine va plati acele pagube?
Acelasi lucru li s-a cerut si javrelor pentru meciul de cupa. Au platit garantia, nu au fost pagube, si si-au primit banii inapoi. ![]()
Astristul, cu cine tii luni? ![]()
Decizia e normala. Nu faceti pagube, va luati garantia inapoi. Daca veti face (oricum clubul nu raspunde pentru voi) cine va plati acele pagube?
Acelasi lucru li s-a cerut si javrelor pentru meciul de cupa. Au platit garantia, nu au fost pagube, si si-au primit banii inapoi.
1. Garantia e enorma(ar insemna 300 ron pt un scaun ceea e de 5-10 ori mai mult decat costa el in realitate)
2. Cainii nu au platit nimic
3. Cererile sunt exagerate, o asociatie nou infiintata(precum si una de cativa ani), nu au cum sa stranga 60 000 ron intr-un timp atat de scump
4. Dupa logica ta, daca inchiriez o masina las garantie valoarea masinii? daca inchiriez un apartament pt o petrecere las garantie valoarea apartamentului?
Salut.
Aseara primul care m-a contacta in legatura cu biletele a fost "m1tzor".
Ma duc astazi la stadion sa vad daca se mai gasesc, si daca mai pot lua.