Sa le fie rusine jucatorilor,cu Jiji in frunte........
Sa le fie rusine jucatorilor,cu Jiji in frunte........
Un meci anemic... Singurul care mi-a placut la Steaua a fost Tanase care a fost peste tot... Sincer nu stiu daca sa fiu trist sau sa fiu fericit ca am pierdut... Ma gandesc sa ma bucur, poate se enerveaza ciobanu' si moare...
Asta e valoarea Stelei la ora actuala mai merge ceva pe la mijloc si in atac dar defensiva mi se pare la pamant suntem PRAF IN DEFENSIVA!!!! ![]()
![]()
![]()
bravo slughitza pentru acest rezultat magnific, miraculos, mirobolant.
Asa indolenta si nerusinare nu se mai poate indura...o aparare zdrente, un toja care azi a fost jucatorul Astrei, INCREDIBIL. Un tigan ordinar pe nume Banel, care atunci cand e nevoie nu e in stare sa dea o centrare. Eu unul nu mai suport...
Pacat ca baietii n-au putut invinge pentru a dedica victoria lu' nea Gigi care trece prin mari suferinte zilele astea.
Gazonul a fost infect,Astra a jucat italieneste si a facut anti-joc,baietii nostri au avut ghinion,iar ploiestenii s-au bucurat la sfarsit de parca au castigat Cupa Mondiala.
Puteam fi pe locul 1 si jucam iar in Liga Campionilor. Am fi vazut iar pe Real la Bucuresti. Mare pacat pentru echipa Steaua Bucuresti. (??????????????????????)
Semnat: un admirator.
Hai ca m-am distrat cu Oierul!
175 de mii de votanti?????? Unde-s frate milioanele alea de se lauda Oierul cu ele??????
mda, ramane sa ii uram bafta lui Lacatus. se pare ca nu e chiar atat de praf cum il "laudau" unii pe aci pe forum.
Acum sa vad ce mai zice Stoichita,din ce cauza am pierdut...Iar mai tarziu parca o sa vad ca intra pe posturile de sport idiotul de Jiji....Ce liniste a fost fara el...
Tanase ce-a mai miscat....In rest nimic in jocul echipei.....S-a vazut ce bine joaca Steaua cu Stoichita...Dar acum o sa spuna ca dupa ce nu ne interesa nici cupa,nici Europa league,nu ne intereseaza nici campionatul,asa ca ce ne mai agitam...
In meciu` asta parca am jucat fara aparare,oricat mi-as dori nu ma pot bucura cand pierde Steaua indiferent de cine este condusa
.
g*%i
Sunt multe scuze pe care le poate baga stoischitza:
1. Era frig afara
2. Jucatorii erau tristi pentru ca n-a iesit Becali presedinte
3. Din cauza grupului de suporteri
4. Jucatorii lui astra ne-au mintit (le-am dat bani si au zis ca ne lasa sa-i batem)
5. Zapata il saluta pe Gigi exact cand a tras paun la poarta, si mingea era sa-l loveasca in mana cu care-l saluta pe Gigi.
6. Lumina din nocturna nu era suficienta.
7. Gazonul tinea cu astra.
8. Steaua a avut poarta de 10 metri, si astra de 5 metri.
9. Jucatorii au fost impresionati de catre spiridusii de iarba de la ploiesti si n-au fost concentrati la joc.
10. Mingea era dinamovista.
11. Ne-au blestemat Lovin, nesu, Goian, Croitoru si bergodi.
12. Mirosea urat prin ploiesti.
ETC
EDIT:
Declaratia lui Stoichita pentru golul 2:
A fost sutul vietii. (Daca era pantilimon il lovea in cap)
Da Stoichita,cica terenul a fost de vina.....Se amageste singur,chiar nu vede ca lucrurile nu merg?Sau poate nu vrea.......
MERCENARI
Doamne de ce ne mai chinuim
MERCENARI
Nesimtiti
http://www.sport.ro/Liga-1/Gigi-a-plecat-s...l?autoplay=true
numai cetateniiii la astra nea gigiii ... nea gigiii
nea Gigi o cam ia in manutza. pe toate fronturile.
Doamne cum strigau lesinatii aia pro Becali..mi-e scarba si sila de orasu asta..
Despre meci...deja ma lasa rece.
LE: de ce cand scriu Becali, imi ia automat cu litera mare? ![]()
Sper ca dupa meciul asta Jiji sa se inece cu mataniile de la Muntele Athos!
Pronostic: 1X
Ciobane, AFARA DIN Ghencea !!!
Mi-a iesit pronosticul! ![]()
MORI CIOBANE !!!
Bravo, băi băieți, bravo.
Mi se pare mie sau după ce iese Szekely și intră Dayro(deja a 10-a oară cel puțin e situația asta ingrată), nu mai jucăm nimic și nu mai avem vreo ocazie? Asta ca să intru puțin in temă și să divaghez de la ceea ce are cu adevărat importanță...
Oare nu cumva jucătorii nu mai au resortul psihologic să se deblocheze , oare nu cumva nu mai au niciun imbold, nicio insuflețire? Îi cam apasă ce facem?
Oricare ar fi răspunsul, nucleul irepresibil, incontestabil al sezonului e că PROTESTUL are rezultate! Începe să ii doară, incepem să contăm, oricât ar nega Gigi...
Cred că suntem pe drumul cel bun... de Sărbători poate o să avem un moș salutar, diferit de cel din ultimii 10 ani.
Nu ne dăm bătuți!
Mi-a iesit pronosticul!
MORI CIOBANE !!!
Astristule,ai fost la meci???Daca da,sper ca l-ai gratulat pe cioban !!!
Cat despre meci,cum e zicala aia,cu un ochi razi si cu unul plangi,nu? ![]()
"... in 2012 va rămâne doar ploaia si vântul ..."in 2010..... Olanda si Cehia porneste ca favorite.....
Buna, buna asta...!
un meci de doi bani!
un meci de doi bani!
Nu se poate sa ajungi dominat de Astra, lotul ei probabil valorand tot cat Dayro Moreno
http://www.sport.ro/Liga-1/Gigi-a-plecat-s...l?autoplay=true
numai cetateniiii la astra nea gigiii ... nea gigiii
nea Gigi ia zi bre...si altu din spate "du-te bha la puscarie" =))
Astristule,ai fost la meci???Daca da,sper ca l-ai gratulat pe cioban !!!Cat despre meci,cum e zicala aia,cu un ochi razi si cu unul plangi,nu?
![]()
Cam asa ceva ... ![]()