FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Astra - Steaua 2-1 (0-1)

«17891011»
red&blue_boy23.11.2009 15:53

Sa le fie rusine jucatorilor,cu Jiji in frunte........

Heart_For_Steaua23.11.2009 15:55

Un meci anemic... Singurul care mi-a placut la Steaua a fost Tanase care a fost peste tot... Sincer nu stiu daca sa fiu trist sau sa fiu fericit ca am pierdut... Ma gandesc sa ma bucur, poate se enerveaza ciobanu' si moare...

Kapetan0s23.11.2009 15:55

Asta e valoarea Stelei la ora actuala mai merge ceva pe la mijloc si in atac dar defensiva mi se pare la pamant suntem PRAF IN DEFENSIVA!!!! :cursing::cursing::cursing:

Dj23.11.2009 15:55

bravo slughitza pentru acest rezultat magnific, miraculos, mirobolant.

Pitzi_8623.11.2009 15:56

Asa indolenta si nerusinare nu se mai poate indura...o aparare zdrente, un toja care azi a fost jucatorul Astrei, INCREDIBIL. Un tigan ordinar pe nume Banel, care atunci cand e nevoie nu e in stare sa dea o centrare. Eu unul nu mai suport...

vlad23.11.2009 15:59

Pacat ca baietii n-au putut invinge pentru a dedica victoria lu' nea Gigi care trece prin mari suferinte zilele astea.

 

Gazonul a fost infect,Astra a jucat italieneste si a facut anti-joc,baietii nostri au avut ghinion,iar ploiestenii s-au bucurat la sfarsit de parca au castigat Cupa Mondiala.

 

Puteam fi pe locul 1 si jucam iar in Liga Campionilor. Am fi vazut iar pe Real la Bucuresti. Mare pacat pentru echipa Steaua Bucuresti. (??????????????????????)

 

Semnat: un admirator.

 

Hai ca m-am distrat cu Oierul!

 

175 de mii de votanti?????? Unde-s frate milioanele alea de se lauda Oierul cu ele??????

 

 

 

grizzly23.11.2009 16:02

mda, ramane sa ii uram bafta lui Lacatus. se pare ca nu e chiar atat de praf cum il "laudau" unii pe aci pe forum.

red&blue_boy23.11.2009 16:03

Acum sa vad ce mai zice Stoichita,din ce cauza am pierdut...Iar mai tarziu parca o sa vad ca intra pe posturile de sport idiotul de Jiji....Ce liniste a fost fara el...

Tanase ce-a mai miscat....In rest nimic in jocul echipei.....S-a vazut ce bine joaca Steaua cu Stoichita...Dar acum o sa spuna ca dupa ce nu ne interesa nici cupa,nici Europa league,nu ne intereseaza nici campionatul,asa ca ce ne mai agitam...

Andy4you1423.11.2009 16:09

In meciu` asta parca am jucat fara aparare,oricat mi-as dori nu ma pot bucura cand pierde Steaua indiferent de cine este condusa :no: . :finger: g*%i

Fan FC Steaua23.11.2009 16:12

Sunt multe scuze pe care le poate baga stoischitza:

 

1. Era frig afara

2. Jucatorii erau tristi pentru ca n-a iesit Becali presedinte

3. Din cauza grupului de suporteri

4. Jucatorii lui astra ne-au mintit (le-am dat bani si au zis ca ne lasa sa-i batem)

5. Zapata il saluta pe Gigi exact cand a tras paun la poarta, si mingea era sa-l loveasca in mana cu care-l saluta pe Gigi.

6. Lumina din nocturna nu era suficienta.

7. Gazonul tinea cu astra.

8. Steaua a avut poarta de 10 metri, si astra de 5 metri.

9. Jucatorii au fost impresionati de catre spiridusii de iarba de la ploiesti si n-au fost concentrati la joc.

10. Mingea era dinamovista.

11. Ne-au blestemat Lovin, nesu, Goian, Croitoru si bergodi.

12. Mirosea urat prin ploiesti.

 

ETC

 

EDIT:

 

Declaratia lui Stoichita pentru golul 2:

 

A fost sutul vietii. (Daca era pantilimon il lovea in cap)

red&blue_boy23.11.2009 16:21

Da Stoichita,cica terenul a fost de vina.....Se amageste singur,chiar nu vede ca lucrurile nu merg?Sau poate nu vrea.......

AG23.11.2009 16:28

MERCENARI

cornisa5823.11.2009 16:34

Doamne de ce ne mai chinuim

MoWeed23.11.2009 17:09
MERCENARI

Nesimtiti

radusteaua2323.11.2009 17:15

http://www.sport.ro/Liga-1/Gigi-a-plecat-s...l?autoplay=true

 

 

numai cetateniiii la astra nea gigiii ... nea gigiii

grizzly23.11.2009 17:41

nea Gigi o cam ia in manutza. pe toate fronturile.

crysty1423.11.2009 17:47

Doamne cum strigau lesinatii aia pro Becali..mi-e scarba si sila de orasu asta..

Despre meci...deja ma lasa rece.

 

 

LE: de ce cand scriu Becali, imi ia automat cu litera mare? :|

Astristul23.11.2009 18:35
Sper ca dupa meciul asta Jiji sa se inece cu mataniile de la Muntele Athos! :D

 

Pronostic: 1X

 

Ciobane, AFARA DIN Ghencea !!!

 

Mi-a iesit pronosticul! :D

 

MORI CIOBANE !!!

SS Lazio23.11.2009 18:40

Bravo, băi băieți, bravo.

 

Mi se pare mie sau după ce iese Szekely și intră Dayro(deja a 10-a oară cel puțin e situația asta ingrată), nu mai jucăm nimic și nu mai avem vreo ocazie? Asta ca să intru puțin in temă și să divaghez de la ceea ce are cu adevărat importanță...

 

Oare nu cumva jucătorii nu mai au resortul psihologic să se deblocheze , oare nu cumva nu mai au niciun imbold, nicio insuflețire? Îi cam apasă ce facem?

 

Oricare ar fi răspunsul, nucleul irepresibil, incontestabil al sezonului e că PROTESTUL are rezultate! Începe să ii doară, incepem să contăm, oricât ar nega Gigi...

Cred că suntem pe drumul cel bun... de Sărbători poate o să avem un moș salutar, diferit de cel din ultimii 10 ani.

 

Nu ne dăm bătuți!

red&blue_boy23.11.2009 19:55
Mi-a iesit pronosticul! :D

 

MORI CIOBANE !!!

 

 

Astristule,ai fost la meci???Daca da,sper ca l-ai gratulat pe cioban !!! :D Cat despre meci,cum e zicala aia,cu un ochi razi si cu unul plangi,nu? ;)

danimarcu23.11.2009 19:55
"... in 2012 va rămâne doar ploaia si vântul ..."

in 2010..... Olanda si Cehia porneste ca favorite.....

 

Buna, buna asta...!

alex_costin8023.11.2009 19:59

un meci de doi bani!

Free_Steaua23.11.2009 20:02
un meci de doi bani!

 

Nu se poate sa ajungi dominat de Astra, lotul ei probabil valorand tot cat Dayro Moreno

lbj23.11.2009 20:28
http://www.sport.ro/Liga-1/Gigi-a-plecat-s...l?autoplay=true

 

 

numai cetateniiii la astra nea gigiii ... nea gigiii

nea Gigi ia zi bre...si altu din spate "du-te bha la puscarie" =))

Astristul23.11.2009 22:10
Astristule,ai fost la meci???Daca da,sper ca l-ai gratulat pe cioban !!! :D Cat despre meci,cum e zicala aia,cu un ochi razi si cu unul plangi,nu? ;)

 

Cam asa ceva ... ;)

«17891011»