27.11.2009 13:38
Nu m-ar deranja, in plus, sunt si dinamovist.
Si ce cauti aici?
Nu m-ar deranja, in plus, sunt si dinamovist.
Si ce cauti aici?
Nu m-ar deranja, in plus, sunt si dinamovist.
Pozitiile ? De parca Astra ar avea ca obiectiv titlul
. Sa dea Domnul sa termine in primele 10 !
Sa dea Domnul...
Dinamo ce obiectiv are? ![]()
Steaua stim...o pozitie de UCL pentru a-si mai putea plati din datorii ciobanul.
Si ce cauti aici?
Ce cauti si tu.
Sa dea Domnul...
Dinamo ce obiectiv are?
Steaua stim...o pozitie de UCL pentru a-si mai putea plati din datorii ciobanul.
Castigarea campionatului, ca intotdeauna.
Da,sigur...Si sa se pregateasca de Champions League...Asta sa o spui pe alt forum...