FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Astra - Steaua 2-1 (0-1)

«191011»
Maye27.11.2009 13:38
Nu m-ar deranja, in plus, sunt si dinamovist.

Si ce cauti aici?

CiprianPH27.11.2009 13:49
Nu m-ar deranja, in plus, sunt si dinamovist.

 

Pozitiile ? De parca Astra ar avea ca obiectiv titlul :)) . Sa dea Domnul sa termine in primele 10 !

 

Sa dea Domnul...

 

Dinamo ce obiectiv are? :)

Steaua stim...o pozitie de UCL pentru a-si mai putea plati din datorii ciobanul.

Ffsftw29.11.2009 22:51
Si ce cauti aici?

 

Ce cauti si tu.

 

Sa dea Domnul...

 

Dinamo ce obiectiv are? :)

Steaua stim...o pozitie de UCL pentru a-si mai putea plati din datorii ciobanul.

 

Castigarea campionatului, ca intotdeauna.

red&blue_boy30.11.2009 22:14

Da,sigur...Si sa se pregateasca de Champions League...Asta sa o spui pe alt forum...

«191011»