FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Astra - Steaua 2-1 (0-1)

«13456711»
radusteaua2318.11.2009 16:58

am inteles ca galeria Stelei are rezevat sector la tribuna 0 daca vine ciobanu la meci ce frumos ar fi :)

andrey_ptm_steaua18.11.2009 17:34

mai schimba ratatii astia mult ora? o sa jucam la 12 pana la urma...se face orice pt ca suporterii Stelei sa nu ajunga si sa-l conteste pe cioban..

ultrasfcsb18.11.2009 18:16
:steagcruce:cam cati suporteri fularultras veti fi la pitesti?? :hai_steaua: sa stiu are rost sa viu sau nu
Maye18.11.2009 18:32

La Pitesti peste cativa ani.

Astristul18.11.2009 21:35
M-ai inteles gresit. Eu stau in Ploiesti si niciodata n'am platit mai mult de 10 lei ca sa vad o echipa de fotbal, indiferent de numele acesteia. Acum Niculae, patronul Astrei, profita de faptul ca sunt multi stelisti in oras si a marit pretul biletelor(la meciurile cu rapid, Craiova, Timisoara biletele au costat 10 lei). Intelegi?

 

Toata lumea procedeaza asa, nu doar Niculae. E si normal, doar vine cea mai mare echipa din tara, nu? Iar interesul e enorm, ca de obicei! :rolleyes:

Free_Steaua19.11.2009 08:10

nu cred ca va atinge pretul de la Brasov de anul trecut, asa ca deplasarea pana la Ploiesti in limita a 50 de Ron ar renta, insa cine se duce? Eu unul nu mai ma obosesc nici sa-l injur,suntem prea dezorganizati incat sa facem vreo diferenta

Fane19.11.2009 08:13
:steagcruce:cam cati suporteri fularultras veti fi la pitesti?? :hai_steaua: sa stiu are rost sa viu sau nu

 

vreo 10-12...mai bine stai acasa.

CiprianPH19.11.2009 09:04

Salut.

 

Acum 5 minute am plecat de la stadion.

Biletele se pun in vanzare de maine - vineri * 20.11.2009 .

Sectorul rezervat Stelei este la tribuna a 2-a, sector A.

Pretul biletului este de 20 RON.

Din nefericire nu se pot achizitiona decat 2 bilete pe un buletin.

Pentru cei din Bucuresti...cred ca ar fi bine maine sa incercati sa va luati bilete. Nu cred ca sambata vor mai fi prea multe puse in vanzare.

*La meciul de cupa de astazi, inca mai erau fff multe bilete disponibile. Asa echipa vizitatoare...asa interes :))

Stanici19.11.2009 09:19

Multam de informatii, Ciprian.

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE19.11.2009 11:46

S-a schimbat ora de joc, nu se mai joaca la 18:00 ci la 16:00.

luck8719.11.2009 12:07

si daca vine cineva cu 4-5 buletine?se poate?

RED-STAR19.11.2009 13:29

Ciprian, un program al caselor de bilete ne poti spune? Multumim!

 

 

 

 

FORZA Steaua!

 

MORI CIOBANE!

CiprianPH19.11.2009 13:47

 

La programul caselor de bilete nu am fost atent :( ... am vazut numai ca se deschid casele de bilete maine dimineata la 8:00.

O sa ajung in seara asta inapoi in Ploiesti si o sa postez.

Sa vii cu mai multe buletine e ok, dar numai daca gasesti vreo persoana dispusa sa te ajute, sau sa cumperi cu buletine diferite la anumite intervale de timp. Casierele sunt cam comuniste si nu e bine sa te risti.

 

Revin cu informatii mai tarziu. Cred ca dupa meciul Astra - Dinamo, pentru ca nu stiu daca voi fi lasat sa intru in zona aceea daca nu am bilet la meci.

 

 

andrey_ptm_steaua19.11.2009 13:52

daca vreau sa imi iau biletul in ziua meciului risc sa raman fara sau sa nu se vanda??

PrymarU19.11.2009 13:53

boss ma ajuta si cu mn cineva cu detalii pt deplasare add id meu

CiprianPH19.11.2009 14:15
daca vreau sa imi iau biletul in ziua meciului risc sa raman fara sau sa nu se vanda??

 

Eu zic ca risti sa vezi meciul la Doroftei Pub :) ... cand joaca Steaua toti inecatii din Ploiesti (persoanele de fata se exclud sper :)) ) vin sa o vada, chiar daca fenomenul fotbalistic ii depaseste. In plus mai sunt si bisnitarii care intotdeauna reusesc sa fenteze sistemul, dupa care vor vinde biletele cu adaos de 500%.

Parerea mea din experientele anterioare, ca sambata dimineata ar mai exista o mica sansa sa mai gasesti bilete.

 

**Nu cumparati bilete de la bisnitari. Sezonul trecut cu Otopeni intrau in stadion, dupa care plasau biletele oamenilor pe care ii aveau afara si le vindeau cu 80 - 100 RON. Din moment ce au fost scanate, devin inutilizabile. Se stransesera vreo 30 de pagubiti care ii cautau...dar nu mai aveau pe cine sa gaseasca.

radusteaua2319.11.2009 15:32

pana la urma unde o sa stea galeria Stelei la tribuna 2 -a sector A sa stim unde lom bilete???

PrymarU19.11.2009 15:37

totusi ma ajuta cineva sa fac si eu deplasarea cu galeria ?:Dplz astept :steag_cruce_invers: :X

CiprianPH19.11.2009 17:21

Programul caselor de bilete:

 

Vineri - 20.11.2009 - 9:00 - 18:00

Sambata - 21.11.2009 - 9:00 - 18:00

Duminica - 22.11.2009 - 9:00 - 18:00

 

****Luni nu sunt deschise casele de bilete...oricum nu ar mai fi fost bilete.

 

Preturi :

Tribuna 0 - 35 RON

Tribuna 1 - 25 RON

Tribuna 2 - 25 RON

Peluza - 25 RON

 

Meciul se disputa luni la ora 16:00.

 

Dobitocii au schimbat pretul biletelor. De dimineata era afisat 20 RON la tribuna a 2-a, dar probabil ca au observat cati oameni se intereseaza de meci si......tipic cacanaresc. Pardon...romanesc.

 

radusteaua23 - astazi casiera mi-a confirmat ca sectorul rezervat oaspetilor este A, tribuna a 2-a.

 

 

ovidiul_steaua19.11.2009 17:29
Preturi :

Tribuna 0 - 35 RON

Tribuna 1 - 25 RON

Tribuna 2 - 25 RON

Peluza - 25 RON

 

 

 

Dobitocii au schimbat pretul biletelor. De dimineata era afisat 20 RON la tribuna a 2-a, dar probabil ca au observat cati oameni se intereseaza de meci si......tipic cacanaresc. Pardon...romanesc.

 

Nu-i adevarat! Nu au schimbat nimic. Probabil ai vazut tu gresit, dar 20 RON costa la Astra-Dinamo. 25 de lei a costat de la inceput

RED-STAR19.11.2009 17:37

Multumim Ciprian, ne-ai fost de ffffff mare ajutor! :thumbup:

steauawalls19.11.2009 17:37

daca pe amaratii astia nu-i batem....

ultrasfcsb19.11.2009 17:52

[...]

 

 

 

font normal

radusteaua2319.11.2009 18:51

poate ne face ca la dinamovisti nu ne lasa sa intram ca ne cer garantiie ca nu distrugem stadionu 600 de milioane ......plm

radusteaua2319.11.2009 19:15

trebuie mers in weekend sa cumparam bilete naso rau si cu teancu de buletine la noi ......... se duce cineva?

«13456711»