Si la ploiesti o sa iasa urat din cate am inteles. Am surse sigure si stiu ca un grup mare de ploiesteni sunt pusi pe scandal. Important e sa ii evitam pe cat posibil. Nu ne punem la mintea unor frustrati de Liga secunda.
Si la ploiesti o sa iasa urat din cate am inteles. Am surse sigure si stiu ca un grup mare de ploiesteni sunt pusi pe scandal. Important e sa ii evitam pe cat posibil. Nu ne punem la mintea unor frustrati de Liga secunda.
De ce va este frica de niste tarani prosti, am fost noi 40-50 de persoane la Timisoara si ne-am intros vii casa, nu mai fiti asa de fricosi.
De ce va este frica de niste tarani prosti, am fost noi 40-50 de persoane la Timisoara si ne-am intros vii casa, nu mai fiti asa de fricosi.
inseamna k nu te-ai batut cu aia de la petrolu, vezi k la ploiesti mereu a iesit urat ,si aia sunt bine organizati
inseamna k nu te-ai batut cu aia de la petrolu, vezi k la ploiesti mereu a iesit urat ,si aia sunt bine organizati
Purtati discutiile astea pe privat.
Parerea mea e ca nu vor fi probleme deosebite. Sper, totusi, sa intram, de data asta. Ca ultima oara am vazut meciul la Doroftei Pub
.
numai cunoscatori pe aici...
sa sune cineva din timp la jandarmerie sa avem escorta ca e groasa treaba.
@moderatori
va e jena sa folositi optiunea delete?
E weekend si astia nu ne platesc orele suplimentare.
Serios vorbind, mai dati-i in plm pe tiganii din ploiesti, nu va mai bateti capul cu ei, discutati despre meci, nu despre satrele de ciori.
De ce va este frica de niste tarani prosti, am fost noi 40-50 de persoane la Timisoara si ne-am intros vii casa, nu mai fiti asa de fricosi.
de la Timisoara ne-am intors vii pt k ne-au mai tinut aia 30 de min dupa meci si apoi ne-au escortat pana ne-am raspandit prin oras. la ploiesti n-am mai fost dar am inteles ca sunt cam turbulenti aia de la petrolul.
ba daca va e frica nu veniti si punct.! nu isi au rost discutile astea aici cu ce se pleaca, la ce ora, ca vin ploiestenii sa ne bata etc..
Ieri am postat si eu aici un mesaj si se pare ca cineva mi la sters!
Vreau si eu sa vin la meci si vreoiam sa fiu contactat cu un PM de unul dintre cei care merg la meci!!!
NU inteleg de ce mi-a fost stearsa postarea!
Sper ca acum sa imi lasati si mie postarea asta aici!
Referitor la meci, va fi un meci destul de echilibrat si sper din tot sufletul sa castigam.
Daca stie cineva cat va fi biletul cu aproximatie, daca nu cert si cate locuri vor fi destinate sectorului stelist ?
Eu sunt din Sinaia si as putea procura cateva bilete dar trebuie sa ma ajutati umpic ca nu am mai fost la nicio deplasare pana acum!
Salut! Vreau si eu sa merg l meci! prv me cu detalii (plecare,bani etc) .. mersi anticipat ![]()
Cei care ce vreti sa mergeti la meci,nu mai dati atatea detalii despre deplasare,trenuri,ore de plecare/sosire and other shits pe threadul asta,daca doriti sa mergeti in deplasare aveti PM-ul,aveti ID-uri de mess,vorbiti acolo,stabiliti toate detaliile,nu uitati ca spurcatii,ciorile si petrolistii in cazul de fata citesc ce scriem noi pe-aici si va intrebati de ce va treziti cu ei dupa voi in gari.
Daca faceti o chestie,faceti-o-n plm cu cap,ca altfel s-ar putea sa va treziti cu el spart....
Eu spun ca luam bataie ! Cel putin asta imi doresc ... caci nu vreau sa ma gandesc ce s`ar intampla daca am reusi intr`un final sa luam titlul: ne`am pierde poate mai mult de jumate dintre tovarasii contestatari ! Nu suntem suporteri de rezultat !!!
In legatura cu petrolisti,sper sa fim cat mai multi prezenti la meci si sa le facem fata cu brio in cazul unei confruntari (ceea ce totusi nu`mi doresc sa se intample )...As vrea sa vad si eu cate galerii din astea "tari" din provincie s`ar deplasa pe Ghencea
)
Sper sa pot ajunge si eu la meci dar nu promit nimic ! Daca totusi voi fi prezent,poate ne`ntalnim bem si noi 2 beri acolo ![]()
vinde Pleaca MORI !
sper sa nu fie doar o batalie cu morile de vant !
je stelist23 asa este cum zici tu dar multi dintre noi am fi dispusi sa piarda ehipa numai ca sa scapam de cioban desi nu este bine cum gandim am ajuns la capatul rabdariii
ba esti prost cum sa spui asa ceva de echipa pe care ziki ca o yubesti.se vede cat de mult yubesti Steaua.ducetiva voi razboiu si lasatine pe noi in pace adevaratii suporteri sunt langa echipa nu se bucura ca echipa pierde.....
SA VA FIE RUSINE
Fara jigniri, domnule! La urmatoarea gafa iei o pauza.
ba esti prost cum sa spui asa ceva de echipa pe care ziki ca o yubesti.se vede cat de mult yubesti Steaua.ducetiva voi razboiu si lasatine pe noi in pace adevaratii suporteri sunt langa echipa nu se bucura ca echipa pierde.....
SA VA FIE RUSINE
Tu nu stii sa vorbesti civilizat?
n-ai cu cine ma
il punem pe mo sa-l bata
))
ba esti prost cum sa spui asa ceva de echipa pe care ziki ca o yubesti.se vede cat de mult yubesti Steaua.ducetiva voi razboiu si lasatine pe noi in pace adevaratii suporteri sunt langa echipa nu se bucura ca echipa pierde.....
SA VA FIE RUSINE
zi si mie cum ati fost deranjati voi adevaratii suporteri. Ati venit pe stadion si nu v-a lasat cineva sa strige "Lupta Steaua"? Nu ati fost lasati de cineva sa intrati pe stadion sa incurajati echipa? Eu zic ca e mai comod sa stai in fata Teveului cu o bere in mana si sa critici.
Semintele v-au fost interzise de club, asa ca du-te acolo si plangi!
PS:"Adevaratii suporteri" nu stie sa vorbeasca...
ba esti prost cum sa spui asa ceva de echipa pe care ziki ca o yubesti.se vede cat de mult yubesti Steaua.ducetiva voi razboiu si lasatine pe noi in pace adevaratii suporteri sunt langa echipa nu se bucura ca echipa pierde.....
SA VA FIE RUSINE
Adevaratii suporteri sunt agramati?
Auzi, nu te-am vazut la meciul de la Brasov incurajand echipa. Nici la amicalul cu Snagov sau la antrenamentul din cantonamentul recent de la Brasov nu te-am auzit incurajand echipa. Si nici nu te-am vazut venind la noi in oricare din aceste ocazii sa ne reprosezi asta. Sau fata in fata e mai greu sa faci pe desteptu?
zi si mie cum ati fost deranjati voi adevaratii suporteri. Ati venit pe stadion si nu v-a lasat cineva sa strige "Lupta Steaua"? Nu ati fost lasati de cineva sa intrati pe stadion sa incurajati echipa? Eu zic ca e mai comod sa stai in fata Teveului cu o bere in mana si sa critici.Semintele v-au fost interzise de club, asa ca du-te acolo si plangi!
PS:"Adevaratii suporteri" nu stie sa vorbeasca...
esti chiar mai penal decat ala caruia i-ai luat apararea.
esti chiar mai penal decat ala caruia i-ai luat apararea.
Cel mai penal e ala care penalizeaza o ironie.
esti chiar mai penal decat ala caruia i-ai luat apararea.
1. Cui i-am luat apararea?
2. Ma mir ca nu ti-ai dat seama ca am scris intentionat.Citeste si tu mai atent inainte sa-ti dai cu parerea! Deh!
sal,suntem un grup de 4-5 baieti care nu facem parte din nici o brigada si o sa mergem la meci...daca mai sunt si altii ca noi ii rog sa ne contacteze pe privat,sa fim mai multi in caz de incidente neplacute!
sal,suntem un grup de 4-5 baieti care nu facem parte din nici o brigada si o sa mergem la meci...daca mai sunt si altii ca noi ii rog sa ne contacteze pe privat,sa fim mai multi in caz de incidente neplacute!
"Hei Hei Hai Steaua! LOL
"Hei Hei Hai Steaua! LOL
Banuiesc ca asta a vrut sa fie o ironie,e drept,ti-a iesit cam prost.....am tot observat mesaje de genul asta pe forum,nu inteleg care e problema
NU,nu merg in toate deplasarile pentru ca mai si muncesc,mai am si alte treburi,poate asta ma face mai putin stelist ca tine(desi nu cred) dar vreau sa merg la ploiesti ca sa pot injura javra aia care nu ma mai lasa sa calc in Ghencea.......
Cred ca ar trebui sa va bucurati,ca va tot dati atat de ultrasi incat la Timisoara ati fost 20!
Meciul dintre ASTRA Ploiesti si Steaua Bucuresti se va disputa luni, 23 noiembrie, ora 18:00, televizat de GSPTV, spun astia de la gsp.ro