FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Astra - Steaua 2-1 (0-1)

«12345611»
bodanelu17.11.2009 11:13

Nu pot sa cred. Au pus 4 sau 5 mecirui luni in conditile in care sambata se joaca doar un meci. Si mai e si etapa de cupa in saptamana aceea. Astia nu stiu cum sa faca sa alunge suporterii de pe stadione.

red&blue_boy17.11.2009 11:19
Nu pot sa cred. Au pus 4 sau 5 mecirui luni in conditile in care sambata se joaca doar un meci. Si mai e si etapa de cupa in saptamana aceea. Astia nu stiu cum sa faca sa alunge suporterii de pe stadione.

 

N-ai cu cine...Ce sa mai zici...Se pare ca astia de la Liga si federatie sunt luati de val dupa realegerea lui Mitica,nu isi mai revin din bucurie...

KERATOCONUS17.11.2009 12:06

@bodanelu

 

Meciurile din cadrul Cupei Romaniei se desfasoara in cursul acestei saptamani. Din aceasta cauza au programat meciul nostru de la Ploiesti abia luni, pentru ca Astra evolueaza impotriva spurcatilor joi, 19 noiembrie. Puteau sa puna meciul duminica, insa sunt alegerile prezidentiale. Oricum, astia de la Liga "profesionisata" sunt de :shit: .

bodanelu17.11.2009 13:00

mda.. acum am vazut..

andrey_ptm_steaua17.11.2009 13:18

de bilete se stie ceva?

radusteaua2317.11.2009 16:13

DA VAD CA AU SHIMBAT ORA ESTE LA 6 SEARA NU LA 8 BILETE CRED CA PE JOI VINERI .....

PrymarU17.11.2009 22:02

Sal as vrea sa stiu si eu care face deplasarea vreau sa merg si eu cine ma ajuta add la id

Free_Steaua18.11.2009 08:15
Banuiesc ca asta a vrut sa fie o ironie,e drept,ti-a iesit cam prost.....am tot observat mesaje de genul asta pe forum,nu inteleg care e problema

NU,nu merg in toate deplasarile pentru ca mai si muncesc,mai am si alte treburi,poate asta ma face mai putin stelist ca tine(desi nu cred) dar vreau sa merg la ploiesti ca sa pot injura javra aia care nu ma mai lasa sa calc in Ghencea.......

Cred ca ar trebui sa va bucurati,ca va tot dati atat de ultrasi incat la Timisoara ati fost 20!

 

Nu ma dau eu Ultras baiete, insa mi s-a parut penal mesajul "merg la meci, nu fac parte din nici o brigada, de parca alea sunt vreun cancer sau ceva....merg de 9 ani pe stadion in PN si nu m-a muscat nici unul pana acum

Fane18.11.2009 08:18

@Free_Steaua & luck87

 

Am pretentii la voi.

Free_Steaua18.11.2009 08:35
@Free_Steaua & luck87

 

Am pretentii la voi.

 

Nu ma luam de el ca persoana, insa post-ul a sunat aiurea chiar si pt mine, si nu fac parte din nici o grupare

luck8718.11.2009 10:07
Nu ma luam de el ca persoana, insa post-ul a sunat aiurea chiar si pt mine, si nu fac parte din nici o grupare

 

cred ca n-ai inteles bine exprimarea mea,ma refeream la faptul ca cei din brigazi se duc impreuna,iar noi sa fim mai multi in cazul incidentelor cu ploiestenii....ma rog..o lasam asa!

P.S:si eu merg in nord de la 14 ani;)

ovidiul_steaua18.11.2009 13:57

Am aflat eu. Biletele sunt exorbitante:|

 

La peluza, tribuna 1 si tribuna 2 costa 25 de lei, iar la tribuna 0 costa 35 de lei

Stanici18.11.2009 13:59

Plm, deplasare de cam 50 roni.

ovidiul_steaua18.11.2009 14:18
Plm, deplasare de cam 50 roni.

 

 

Cam asa. Eu zic ca nu se merita sa dai atatia bani pentru un meci de fotbal pana la urma.

Astristul18.11.2009 15:07

Stadionul e mic iar interesul e mare, de aceea sunt acele preturi!

rezistenta_ultras18.11.2009 15:15
Cam asa. Eu zic ca nu se merita sa dai atatia bani pentru un meci de fotbal pana la urma.

asa e...cu banii astia dai o **** pe centura si iesi mai castigat...

radusteaua2318.11.2009 15:44

CAND SE PUN IN VANZARE ? SI UNDE O SA STEA GALERIA Stelei CA VREAU SA MA DUC SA IMI IAU BILET SAMBATA SA STIU UNDE IAU ???

The_Foxes18.11.2009 15:49

@ ovidul.... mai bine stai acasa daca " nu se merita " cum zici tu acolo si ca sunt exorbitante..asa a fost fiecare deplasare cu mici exceptii ( pentru Nmt parca ). pai daca in astfel de vremuri cand suntem interzisi acasa in masa 25 de lei la tribuna(unde probabil vom sta) e mult pentru un meci in deplasare,,, ce sa ma zic. tocmai la meciurile astea ar trebui sa mai strangem randurile pana cand vor baga legea idioata cu interzicerea deplasarilor. partea aiurea e programarea . ora 6 ce naiba.

CiprianPH18.11.2009 15:51

Salut.

 

Parerea mea e ca nu vor iesi incidente. Securitatea va fi maxima in oras din cauza numararii voturilor.

Cu toate acestea mai bine veniti in grupulete mici de 4-5 persoane, iar esarfele bagate in geci.

Biletele ar trebui sa le cumparati de joi - vineri. La meciul cu Otopeniul s-au epuizat in cateva ore. E adevarat ca au fost gratis, dar sunt multi care ar da acei 25 de roni pentru a vedea Steaua.

 

 

Gigi !!! EMIGREAZA IN ALBANIA SI-TI PROMITEM VOTURILE NOASTRE LA PREZIDENTIALELE DE ACOLO.

 

 

 

:hai_steaua::steag_sah_mic::hai_steaua:

 

 

rezistenta_ultras18.11.2009 15:52
ora 6 ce naiba.

ora 16.00 mai nou.

http://www.LPF.ro/etapa14.htm

radusteaua2318.11.2009 15:56

astia isi bat joc de noi

MoWeed18.11.2009 15:58

De parca ar fi prima oara....

 

In primavara, la meciul de la Brasov, au schimbat data si/sau ora de disputare a meciului de vreo 5-6 ori. Abia cu vreo 4-5 zile inainte de meci a aparut data finala

radusteaua2318.11.2009 16:01

ajunge de il pune la 6 dimineata meciul:)))

Fan FC Steaua18.11.2009 16:45

Deh, se modifica programul lui Gigi...si militica de la Liga tre sa-l faca pe placul ciobanului, ca doar fara el nu iesea iar presedinte...

ovidiul_steaua18.11.2009 16:45
@ ovidul.... mai bine stai acasa daca " nu se merita " cum zici tu acolo si ca sunt exorbitante..asa a fost fiecare deplasare cu mici exceptii ( pentru Nmt parca ). pai daca in astfel de vremuri cand suntem interzisi acasa in masa 25 de lei la tribuna(unde probabil vom sta) e mult pentru un meci in deplasare,,, ce sa ma zic. tocmai la meciurile astea ar trebui sa mai strangem randurile pana cand vor baga legea idioata cu interzicerea deplasarilor. partea aiurea e programarea . ora 6 ce naiba.

 

 

M-ai inteles gresit. Eu stau in Ploiesti si niciodata n'am platit mai mult de 10 lei ca sa vad o echipa de fotbal, indiferent de numele acesteia. Acum Niculae, patronul Astrei, profita de faptul ca sunt multi stelisti in oras si a marit pretul biletelor(la meciurile cu rapid, Craiova, Timisoara biletele au costat 10 lei). Intelegi?

«12345611»