Adevaratii suporteri sunt agramati?
Auzi, nu te-am vazut la meciul de la Brasov incurajand echipa. Nici la amicalul cu Snagov sau la antrenamentul din cantonamentul recent de la Brasov nu te-am auzit incurajand echipa. Si nici nu te-am vazut venind la noi in oricare din aceste ocazii sa ne reprosezi asta. Sau fata in fata e mai greu sa faci pe desteptu?
eu la Brasov am stat la tribuna 1 si spre surprinderea ta m-am certat tot meciul cu cei din Brasov si chiar am incurajat echipa,spre deosebire de tine eu mai merg cand am timp si prin tara nu doar la bv si Bucuresti,eu am batut 600km si am mers la galati,am fost la Bistrita,la Cluj,la Iasi,eu nu ma laud ca altii otin pt mine,iar in Ghencea ,cand mergeam pentruca acum nu mai merg,stateam la tribuna 1,si sustineam echipa asa cum credeam eu,nu injurand patronul.
daca vrei ne intalnim si facem o proba care stie cantecele galeriei mai bine eu sau tu...adevarat suporter ce esti
