Frumoasa atmosfera!
LE:Kapetanos asta!Din nou!
Frumoasa atmosfera!
LE:Kapetanos asta!Din nou!
Pai ce e mai important: binele Stelei sau al amaratilor astia din teren(ca presupun ca la ei te referi)?
Si amaratii aia din teren nu reprezinta Steaua? Daca ei nu fac nimic , nu este calcata Steaua in picioare?
Si amaratii aia din teren nu reprezinta Steaua? Daca ei nu fac nimic , nu este calcata Steaua in picioare?
Steaua este calcata in picioare zi de zi de tampitul ala din loja. Si este mult mai grav ce face el decat rezultatele proaste din ultima vreme...
Si amaratii aia din teren nu reprezinta Steaua? Daca ei nu fac nimic , nu este calcata Steaua in picioare?
Care Steaua ma? Esti nebun? Unde plm vezi tu ma Steaua?
-edit-
Ps: se poate sterge...
am si eu de facut un anunt:daca sunt baieti din peluze pe forum sa se duca la stadion pt ca din cate se pare baietii nostri de la tribuna a 2 a sunt amenintati de gorilele lui Gigi cu bataia dupa meci
Doamne, cat de prost e limbita Stoichita.
Cui i s-o fi adresat prin gestul ala ?
o intrebare : unde sta grupul nostru vesel anti-Gigi ? La peluza ? Sau la tribuna 2 ?
Unii vad ca inca nu pricep ca doar numele mai e de echipa asta.
Steaua este calcata in picioare zi de zi de tampitul ala din loja. Si este mult mai grav ce face el decat rezultatele proaste din ultima vreme...
Si totusi nu inteleg , ce este mai mare: iubirea pentru Steaua sau ura fata de Gigi de va doriti cu ardoare infrangerea?
Buna schimbarea.
Hai sa ne bagam cu curu in poarta ca doar jucam cu Alba.
Si amaratii aia din teren nu reprezinta Steaua? Daca ei nu fac nimic , nu este calcata Steaua in picioare?
Daca ei nu fac nimic, sa-si dea tricoul jos si sa-si caute alta meserie!!!!!!!! La banii castigati de ei, n-ai voie sa fii penibil acasa cu o nou promovata!!! Se fac angajari la Posta Romana, stiu ca am un var acolo la resurse umane.
am si eu de facut un anunt:daca sunt baieti din peluze pe forum sa se duca la stadion pt ca din cate se pare baietii nostri de la tribuna a 2 a sunt amenintati de gorilele lui Gigi cu bataia dupa meci
CE MA? ma dar mai da-l ma in plm de infect cine mortii lui e ma el? de unde sti?
Si totusi nu inteleg , ce este mai mare: iubirea pentru Steaua sau ura fata de Gigi de va doriti cu ardoare infrangerea?
A iubi Steaua=A-l detesta pe Jiji
Kapetanos a inscris la prima atingere. Stoichita catre suporteri: "Ciocu' mic"
Grecul Pantelis Kapetanos a inscris pentru Steaua la prima atingere de balon din ofsaid in meciul cu Unirea Alba Iulia. Mihai Stoichita s-a rafuit cu suporterii, facandu-le semn sa taca.
Aruncat in lupta in minutul 54, dupa ce ros-albastrii nu se regaseau, grecul Pantelis Kapetanos a reusit performanta sa inscrie la prima atingere de balon, din centrarea lui Janos Szekely.
Pozitia din care atacantul grec a inscris a fost una suspecta de ofsaid, oaspetii protestand vehement dupa validiarea golului.
Dupa ce Kapetanos a inscris, Mihai Stoichita s-a intors cu fata spre tribune, ducand degetul la buze, in semn de "Ciocu' mic!".
Onlinesport
happy as I can be.
am si eu de facut un anunt:daca sunt baieti din peluze pe forum sa se duca la stadion pt ca din cate se pare baietii nostri de la tribuna a 2 a sunt amenintati de gorilele lui Gigi cu bataia dupa meci
Pai plm, trebuie sa ne strangem la fiecare meci in fata stadionului cei interzisi sa protestam, dar nah, nimeni!
Golul din off-side al lui Kapetanos:
Si totusi nu inteleg , ce este mai mare: iubirea pentru Steaua sau ura fata de Gigi de va doriti cu ardoare infrangerea?
Sper sa nu-ti raspunda nimeni!
Daca nu ai inteles pana acum cine este rau la Steaua,ma indoiesc ca vei avea vreo sclipire de geniu ca sa mai intelegi vreodata!
Si gestul extraordinar al lui Pippi
Un nou meci in Ghencea, o nouă bătălie in războiul Gigi Becai - fani. Patronul Stelei nu a scăpat de contestatari nici la partida cu Unirea Alba Iulia, in ciuda asistenței relativ reduse. Puținii fani prezenți in tribunele stadionului "Steaua" au inceput protestele din primul minut al meciului cu nou-promovata, "refrenul" preferat fiind deja tradiționalul "Gigi, pleacă din Ghencea". Ca și la precedentele manifestări, fanii Stelei au scandat numele fostelor glorii ale clubului și l-au injurat permanent pe Gigi Becali.
Majoritatea contestatarilor au luat loc la tribuna a II-a a arenei, acolo unde, la aproximativ 30 de minute după primul fluier al partidei, și-au făcut apariția mai mulți bodyguarzi. Aceștia au incercat să ii intimideze pe cei aproximativ 500 de "turbulenți", sub privirile aparent nepăsătoare ale agenților de ordine.
sursa : prostport.
Ce executie are Banel !!! ![]()
Sper sa nu-ti raspunda nimeni!Daca nu ai inteles pana acum cine este rau la Steaua,ma indoiesc ca vei avea vreo sclipire de geniu ca sa mai intelegi vreodata!
Doamne! Am inteles si imi dau seama ca Gigi e raul cel mai mare al Stelei. Dar pune-te in locul jucatorilor si zi-mi cum te-ai simti sa nu auzi ca cei de pe stadion nu te incurajeaza. Gigi pleaca de la Steaua doar mort , cu scandari impotriva lui niciodata...niciodata!!!
Lippi nu ne arata ciocu mic, ne arata cu ce-l saruta in dos pe patron
.
Gigi pleaca de la Steaua doar mort , cu scandari impotriva lui niciodata...niciodata!!!
Asta ramane de vazut. Eu zic ca o sa plece cand n-o sa-i mai aduca nici bani, nici imagine
Genial sutul tiganului ![]()
Oh da.
Traiasca nea Gigi.