FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Unirea Alba Iulia 2-0 (0-0)

«1345679»
luck8709.11.2009 18:42

multumesc celor de pe stadion......mi-a mai trecut din suparare

Flaviu8609.11.2009 18:47

Meci live: http://www.free-hd.tk/

 

Forza Steaua

KuzMaN09.11.2009 18:57

Sau aici mai puteti sa vedeti meciul : http://tvonline.gnttv.com/gsp.html

Lari09.11.2009 19:07

Golul anulat:

 

Robinson Rufay Zapata09.11.2009 19:11

Vreau sa vad meciul. Din pacate vad ceva de genu poc-pac , poc-pac

cristian01409.11.2009 19:13

Nu va mai agitati sa vedeti meciul ca pierdeti timpul aiurea. Steaua joaca la fel de constipat ca si pana acum. Nici o faza de poarta coerenta si in viteza. Zero absolut. Mai inveselesc atmosfera cativa baieti cu "**** Gigi".

Maye09.11.2009 19:14

O sa castigam 1-0 cu fundul lui Naomi.

Robinson Rufay Zapata09.11.2009 19:19

Doamne , doamne ce repriza. Plang dupa Steaua adevarata...

Khalid09.11.2009 19:20

Nu sunt un "adept" al lui Gigi Becali insa sunt complet dezgustat de meci. Tot meciul am auzit "m*ie Becali","cine suge p*la? Becali"etc. Daca ma uit cu copii la meci ce le spun? Sunt de acord cu contestarea lui, mai pui un banner ceva, insa la meciurile Stelei ar trebui incurajata echipa, nu injurat patronul.

 

 

Interesanta formula de joc, ceva inedit si promitator, insa se vede ca e folosit pentru prima data.

mircea_1009.11.2009 19:24

Felicitari baietilor din tribune!

 

P.S.Khalid, da TV-ul pe mute, ca oricum comentatorii romani sunt penibili!!!

BAF-kimi09.11.2009 19:24
Nu sunt un "adept" al lui Gigi Becali insa sunt complet dezgustat de meci. Tot meciul am auzit "m*ie Becali","cine suge p*la? Becali"etc. Daca ma uit cu copii la meci ce le spun? Sunt de acord cu contestarea lui, mai pui un banner ceva, insa la meciurile Stelei ar trebui incurajata echipa, nu injurat patronul.

 

 

Interesanta formula de joc, ceva inedit si promitator, insa se vede ca e folosit pentru prima data.

Pai si ce vrei sa auzi? "lupta Steaua hei hei" si "haideti pe ei pe mama lor"? :| Baietii aia care nu sunt interzisi, si sunt acum pe stadion, fac ce trebuie, adica-l injura pe muia aia de berbecali.

KuzMaN09.11.2009 19:27
Nu sunt un "adept" al lui Gigi Becali insa sunt complet dezgustat de meci. Tot meciul am auzit "m*ie Becali","cine suge p*la? Becali"etc. Daca ma uit cu copii la meci ce le spun? Sunt de acord cu contestarea lui, mai pui un banner ceva, insa la meciurile Stelei ar trebui incurajata echipa, nu injurat patronul.

 

 

Interesanta formula de joc, ceva inedit si promitator, insa se vede ca e folosit pentru prima data.

Si cine te lasa sa intri cu banner?

 

 

 

Robinson Rufay Zapata09.11.2009 19:29
Si cine te lasa sa intri cu banner?

 

E greu de inteles ca Gigi prefera sa fie stadionul gol si sa nu plece de la Steaua? E greu? Incurajati echipa mai bine

radusteaua2309.11.2009 19:31

dom dom sa inaltam dom dom sa inaltam am plecat sa colindam dom dom sa inaltam lui Gigi **** SA I DAM DOM DOM SA INALTAM:))))

Maye09.11.2009 19:32
Nu sunt un "adept" al lui Gigi Becali insa sunt complet dezgustat de meci. Tot meciul am auzit "m*ie Becali","cine suge p*la? Becali"etc. Daca ma uit cu copii la meci ce le spun? Sunt de acord cu contestarea lui, mai pui un banner ceva, insa la meciurile Stelei ar trebui incurajata echipa, nu injurat patronul.

 

 

Interesanta formula de joc, ceva inedit si promitator, insa se vede ca e folosit pentru prima data.

La 20 de ani copii?

Nu e prima data folosit sistemul.

Limbi l-a mai incercat.

MoWeed09.11.2009 19:40
E greu de inteles ca Gigi prefera sa fie stadionul gol si sa nu plece de la Steaua? E greu? Incurajati echipa mai bine

 

Mai bine sa fim niste oi docile, sa-l lasam pe ala sa-si bage organul sexual in tot ceea ce ne este mai drag, sa ne pisam pe ele principii, onoare, respect, totul in numele unei asa-zise performante.

 

 

 

Sincere felicitari celor din tribune!

Maye09.11.2009 19:46

Offside cat casa.

Sa taca ma-ta slugo!

Robinson Rufay Zapata09.11.2009 19:47
Mai bine sa fim niste oi docile, sa-l lasam pe ala sa-si bage organul sexual in tot ceea ce ne este mai drag, sa ne pisam pe ele principii, onoare, respect, totul in numele unei asa-zise performante.

 

 

 

Sincere felicitari celor din tribune!

 

 

NU!!! Insa echipa asta nu mai este incurajata! Numai Mu...ie Becali aude. Si acum sa nu credeti ca ii iau apararea gibonului , dar parca imi e mila de amaratii astia de suporteri ca nu mai au niciun pic de incurajare de niciunde

David09.11.2009 19:47

Kapetanos asta!

valentin2day09.11.2009 19:48

ce semn a facut mu*stul de Limbi vedeal-as in genunchi :X

LE:Gol din off-side

MoWeed09.11.2009 19:48

Ce curajos e Pippi. Sa-l vedem cum va reactiona cand vor egala ardelenii

crossman09.11.2009 19:49

ma nu pot sa cred ca nu sunt pe stadion MORI IN MORTII MATI Becali doamne de abea astept ziua cand nu va mai exista mizeria asta

The Flyer09.11.2009 19:49

off-side cit Romania!**** Gigi,felicitari celor din tribune!

VINDE,PLEACA,MORI!

BAF-kimi09.11.2009 19:49

Lasa ca se termina 1-1. Fmm de sluga ce esti. Limbuta esti o mizerie.

MoWeed09.11.2009 19:50
NU!!! Insa echipa asta nu mai este incurajata! Numai Mu...ie Becali aude. Si acum sa nu credeti ca ii iau apararea gibonului , dar parca imi e mila de amaratii astia de suporteri ca nu mai au niciun pic de incurajare de niciunde

Pai ce e mai important: binele Stelei sau al amaratilor astia din teren(ca presupun ca la ei te referi)?

 

«1345679»