multumesc celor de pe stadion......mi-a mai trecut din suparare
multumesc celor de pe stadion......mi-a mai trecut din suparare
Sau aici mai puteti sa vedeti meciul : http://tvonline.gnttv.com/gsp.html
Golul anulat:
Vreau sa vad meciul. Din pacate vad ceva de genu poc-pac , poc-pac
Nu va mai agitati sa vedeti meciul ca pierdeti timpul aiurea. Steaua joaca la fel de constipat ca si pana acum. Nici o faza de poarta coerenta si in viteza. Zero absolut. Mai inveselesc atmosfera cativa baieti cu "**** Gigi".
O sa castigam 1-0 cu fundul lui Naomi.
Doamne , doamne ce repriza. Plang dupa Steaua adevarata...
Nu sunt un "adept" al lui Gigi Becali insa sunt complet dezgustat de meci. Tot meciul am auzit "m*ie Becali","cine suge p*la? Becali"etc. Daca ma uit cu copii la meci ce le spun? Sunt de acord cu contestarea lui, mai pui un banner ceva, insa la meciurile Stelei ar trebui incurajata echipa, nu injurat patronul.
Interesanta formula de joc, ceva inedit si promitator, insa se vede ca e folosit pentru prima data.
Felicitari baietilor din tribune!
P.S.Khalid, da TV-ul pe mute, ca oricum comentatorii romani sunt penibili!!!
Nu sunt un "adept" al lui Gigi Becali insa sunt complet dezgustat de meci. Tot meciul am auzit "m*ie Becali","cine suge p*la? Becali"etc. Daca ma uit cu copii la meci ce le spun? Sunt de acord cu contestarea lui, mai pui un banner ceva, insa la meciurile Stelei ar trebui incurajata echipa, nu injurat patronul.
Interesanta formula de joc, ceva inedit si promitator, insa se vede ca e folosit pentru prima data.
Pai si ce vrei sa auzi? "lupta Steaua hei hei" si "haideti pe ei pe mama lor"?
Baietii aia care nu sunt interzisi, si sunt acum pe stadion, fac ce trebuie, adica-l injura pe muia aia de berbecali.
Nu sunt un "adept" al lui Gigi Becali insa sunt complet dezgustat de meci. Tot meciul am auzit "m*ie Becali","cine suge p*la? Becali"etc. Daca ma uit cu copii la meci ce le spun? Sunt de acord cu contestarea lui, mai pui un banner ceva, insa la meciurile Stelei ar trebui incurajata echipa, nu injurat patronul.
Interesanta formula de joc, ceva inedit si promitator, insa se vede ca e folosit pentru prima data.
Si cine te lasa sa intri cu banner?
Si cine te lasa sa intri cu banner?
E greu de inteles ca Gigi prefera sa fie stadionul gol si sa nu plece de la Steaua? E greu? Incurajati echipa mai bine
dom dom sa inaltam dom dom sa inaltam am plecat sa colindam dom dom sa inaltam lui Gigi **** SA I DAM DOM DOM SA INALTAM:))))
Nu sunt un "adept" al lui Gigi Becali insa sunt complet dezgustat de meci. Tot meciul am auzit "m*ie Becali","cine suge p*la? Becali"etc. Daca ma uit cu copii la meci ce le spun? Sunt de acord cu contestarea lui, mai pui un banner ceva, insa la meciurile Stelei ar trebui incurajata echipa, nu injurat patronul.
Interesanta formula de joc, ceva inedit si promitator, insa se vede ca e folosit pentru prima data.
La 20 de ani copii?
Nu e prima data folosit sistemul.
Limbi l-a mai incercat.
E greu de inteles ca Gigi prefera sa fie stadionul gol si sa nu plece de la Steaua? E greu? Incurajati echipa mai bine
Mai bine sa fim niste oi docile, sa-l lasam pe ala sa-si bage organul sexual in tot ceea ce ne este mai drag, sa ne pisam pe ele principii, onoare, respect, totul in numele unei asa-zise performante.
Sincere felicitari celor din tribune!
Offside cat casa.
Sa taca ma-ta slugo!
Mai bine sa fim niste oi docile, sa-l lasam pe ala sa-si bage organul sexual in tot ceea ce ne este mai drag, sa ne pisam pe ele principii, onoare, respect, totul in numele unei asa-zise performante.
Sincere felicitari celor din tribune!
NU!!! Insa echipa asta nu mai este incurajata! Numai Mu...ie Becali aude. Si acum sa nu credeti ca ii iau apararea gibonului , dar parca imi e mila de amaratii astia de suporteri ca nu mai au niciun pic de incurajare de niciunde
Kapetanos asta!
ce semn a facut mu*stul de Limbi vedeal-as in genunchi :X
LE:Gol din off-side
Ce curajos e Pippi. Sa-l vedem cum va reactiona cand vor egala ardelenii
ma nu pot sa cred ca nu sunt pe stadion MORI IN MORTII MATI Becali doamne de abea astept ziua cand nu va mai exista mizeria asta
off-side cit Romania!**** Gigi,felicitari celor din tribune!
VINDE,PLEACA,MORI!
Lasa ca se termina 1-1. Fmm de sluga ce esti. Limbuta esti o mizerie.
NU!!! Insa echipa asta nu mai este incurajata! Numai Mu...ie Becali aude. Si acum sa nu credeti ca ii iau apararea gibonului , dar parca imi e mila de amaratii astia de suporteri ca nu mai au niciun pic de incurajare de niciunde
Pai ce e mai important: binele Stelei sau al amaratilor astia din teren(ca presupun ca la ei te referi)?