Yeeeey, suntem acolo sus. Poate vine Barca cu Messi la anu :ics :ics :ics
Yeeeey, suntem acolo sus. Poate vine Barca cu Messi la anu :ics :ics :ics
Asta ramane de vazut. Eu zic ca o sa plece cand n-o sa-i mai aduca nici bani, nici imagine
Si-a facut destula imagine. Sau ma rog , anti-imagine dupa multi si dupa mine. Bani vor veni pentru ca Steaua aduce numai cu numele niste bani si pentru ca o sa scape de si ciobanul de criza
2 x Kapetanos... ciobanul cred ca se felicita ca nu l-a dat pe Kapetanos afara anul trecut... ce paradox,tocmai Kapetanos,cel pe care il hulea cacareaza cel mai mult l-a salvat de nu stiu cate ori si isi permite luxul de a mai sta in Ghencea
Si-a facut destula imagine. Sau ma rog , anti-imagine dupa multi si dupa mine. Bani vor veni pentru ca Steaua aduce numai cu numele niste bani si pentru ca o sa scape de si ciobanul de criza
Pentru astfel de indivizi sub-umani, nu exista conceptul de "destula imagine"!!! pentru cioban a devenit un viciu, o obsesie sa se auda vorbind la televizor.
Si-a facut destula imagine. Sau ma rog , anti-imagine dupa multi si dupa mine. Bani vor veni pentru ca Steaua aduce numai cu numele niste bani si pentru ca o sa scape de si ciobanul de criza
Ti-am spus ca nu pricepi nimic!
Deci tu astepti sa treaca criza ca sa isi revina "nea Gigi" la buzunar...
Ce dracu aveti ma in cap,frisca?...
Si-a facut destula imagine. Sau ma rog , anti-imagine dupa multi si dupa mine. Bani vor veni pentru ca Steaua aduce numai cu numele niste bani si pentru ca o sa scape de si ciobanul de criza
Si daca scapa de criza ce te face sa crezi ca va baga vreun ban?
Si de ce dracu conteaza banu` in ecuatia asta?
Ti-am spus ca nu pricepi nimic!Deci tu astepti sa treaca criza ca sa isi revina "nea Gigi" la buzunar...
Ce dracu aveti ma in cap,frisca?...
Ma enervez degaba. Unde dracului am zis eu ca astept sa treaca criza? Unde dracului? Unde? Doamne??? Cand moare Gigi sa inteleaga si unii ca il urasc pe Gigi , dar iubesc Steaua? Cand moare Gigi? Cand?
Ma las batut. Mai zic doar atat: IUBESC Steaua!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
L-ati auzit pe taranu' ala care striga Becali acum 1 minut ? ![]()
Nu stiu de ce se mai duc la meci astia care ii da la mui_e lui fecali fara ei erau 1000 pe stadion, si vedea prosti cu fecali al lor si fecali ca Steaua fara noi nu exzista.
L-ati auzit pe taranu' ala care striga Becali acum 1 minut ?![]()
Era Slugareala, vedel-as intre scanduri! ![]()
Meci slab...Bine,cred ca Stoichita si Becali sunt incantati !Acelasi joc in mare parte incalcit.Noroc cu Kapetanos.Acum e bun grecul,se aude Jiji?Cel mai mult m-a dezgustat gestul lui Stoichita cu "ciocul mic"la adresa suporterilor.Rusine,ba !Jiji te-a invatat?
Un meci chinuit, un meci cu o echipa de 3 lei......PLECA CIOBANE !!!!!! Si despre gestul lui limbi cu degetu, mai bine sa si-l bage in popou si dupa sal duca la bot.
Din punct de vedere pur tehnic,daca am avea 10 jucatori de valoare lui Tanase si Kapetanos ar fi excelent.Tanase pare cu o clasa peste to ceilalti.
Golul 2:
presimt ca iar jucam cu portile inchise 2 meciuri...
Kapetanos si Tanase au jucat bine.
Surdu a avut cateva realizari, dar a si lipsit mult din joc.
bravo baeti a fot un meci usor si chiar daca golul afost din opsaid eram sigur ca Steaua va castiga chiar daca acel gol nu era validat forza Steaua
Cica i-ar fi spart masina lu' Gigi cu pietre...
Cica i-ar fi spart masina lu' Gigi cu pietre...
Detalii detalii ! ![]()
Cica i-ar fi spart masina lu' Gigi cu pietre...
De unde ai informatiile?
Gigi a prins aripi: "Asta e SUPER Steaua! Le batem pe Sheriff si Twente si prindem primavara"
Cica i-ar fi spart masina lu' Gigi cu pietre...
asta chiar ar fi prima veste minunata pe ziua de azi
...urmeaza palatu si capatana oierului ![]()
bravo baeti a fot un meci usor si chiar daca golul afost din opsaid eram sigur ca Steaua va castiga chiar daca acel gol nu era validat forza Steaua
Mai, Ionele, autobaneza-te in vaginul ma-tii de analfabet!!! Mi-e rusine ca tii cu aceeasi echipa ca si mine si ca vorbim aceeasi limba. Cum dracu' va suporta Pamantul? Chiar nu se mai face scoala deloc in tara aia?
Nu stiu detalii, iar de sursa nici nu poate fi vorba sa fie dezvaluita.
Oricum, daca e adevarata faza, va aparea si in presa in cel mai scurt timp.
Ce bine imi pare ca ii a speriat putin pe fecali.
Gigi a prins aripi: "Asta e SUPER Steaua! Le batem pe Sheriff si Twente si prindem primavara" =))=))