FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Unirea Alba Iulia 2-0 (0-0)

«156789»
MoWeed09.11.2009 20:08

Yeeeey, suntem acolo sus. Poate vine Barca cu Messi la anu :ics :ics :ics

Robinson Rufay Zapata09.11.2009 20:08
Asta ramane de vazut. Eu zic ca o sa plece cand n-o sa-i mai aduca nici bani, nici imagine

 

Si-a facut destula imagine. Sau ma rog , anti-imagine dupa multi si dupa mine. Bani vor veni pentru ca Steaua aduce numai cu numele niste bani si pentru ca o sa scape de si ciobanul de criza

ros-albastru4ever09.11.2009 20:10

2 x Kapetanos... ciobanul cred ca se felicita ca nu l-a dat pe Kapetanos afara anul trecut... ce paradox,tocmai Kapetanos,cel pe care il hulea cacareaza cel mai mult l-a salvat de nu stiu cate ori si isi permite luxul de a mai sta in Ghencea

ss lucki09.11.2009 20:11
Si-a facut destula imagine. Sau ma rog , anti-imagine dupa multi si dupa mine. Bani vor veni pentru ca Steaua aduce numai cu numele niste bani si pentru ca o sa scape de si ciobanul de criza

 

 

Pentru astfel de indivizi sub-umani, nu exista conceptul de "destula imagine"!!! pentru cioban a devenit un viciu, o obsesie sa se auda vorbind la televizor.

danimarcu09.11.2009 20:12
Si-a facut destula imagine. Sau ma rog , anti-imagine dupa multi si dupa mine. Bani vor veni pentru ca Steaua aduce numai cu numele niste bani si pentru ca o sa scape de si ciobanul de criza

Ti-am spus ca nu pricepi nimic!

Deci tu astepti sa treaca criza ca sa isi revina "nea Gigi" la buzunar...

Ce dracu aveti ma in cap,frisca?...

Maye09.11.2009 20:12
Si-a facut destula imagine. Sau ma rog , anti-imagine dupa multi si dupa mine. Bani vor veni pentru ca Steaua aduce numai cu numele niste bani si pentru ca o sa scape de si ciobanul de criza

Si daca scapa de criza ce te face sa crezi ca va baga vreun ban?

Si de ce dracu conteaza banu` in ecuatia asta?

Robinson Rufay Zapata09.11.2009 20:16
Ti-am spus ca nu pricepi nimic!

Deci tu astepti sa treaca criza ca sa isi revina "nea Gigi" la buzunar...

Ce dracu aveti ma in cap,frisca?...

 

 

Ma enervez degaba. Unde dracului am zis eu ca astept sa treaca criza? Unde dracului? Unde? Doamne??? Cand moare Gigi sa inteleaga si unii ca il urasc pe Gigi , dar iubesc Steaua? Cand moare Gigi? Cand?

 

Ma las batut. Mai zic doar atat: IUBESC Steaua!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

cristian01409.11.2009 20:17

L-ati auzit pe taranu' ala care striga Becali acum 1 minut ? :chair:

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE09.11.2009 20:20

Nu stiu de ce se mai duc la meci astia care ii da la mui_e lui fecali fara ei erau 1000 pe stadion, si vedea prosti cu fecali al lor si fecali ca Steaua fara noi nu exzista.

valentin2day09.11.2009 20:22
L-ati auzit pe taranu' ala care striga Becali acum 1 minut ? :chair:

Era Slugareala, vedel-as intre scanduri! :)

red&blue_boy09.11.2009 20:22

Meci slab...Bine,cred ca Stoichita si Becali sunt incantati !Acelasi joc in mare parte incalcit.Noroc cu Kapetanos.Acum e bun grecul,se aude Jiji?Cel mai mult m-a dezgustat gestul lui Stoichita cu "ciocul mic"la adresa suporterilor.Rusine,ba !Jiji te-a invatat?

 

 

green.boy09.11.2009 20:22

Un meci chinuit, un meci cu o echipa de 3 lei......PLECA CIOBANE !!!!!! Si despre gestul lui limbi cu degetu, mai bine sa si-l bage in popou si dupa sal duca la bot.

David09.11.2009 20:23

Din punct de vedere pur tehnic,daca am avea 10 jucatori de valoare lui Tanase si Kapetanos ar fi excelent.Tanase pare cu o clasa peste to ceilalti.

Lari09.11.2009 20:24

Golul 2:

 

ros-albastru4ever09.11.2009 20:25

presimt ca iar jucam cu portile inchise 2 meciuri...

romgeo09.11.2009 20:27

Kapetanos si Tanase au jucat bine.

Surdu a avut cateva realizari, dar a si lipsit mult din joc.

ionel_9409.11.2009 20:31

bravo baeti a fot un meci usor si chiar daca golul afost din opsaid eram sigur ca Steaua va castiga chiar daca acel gol nu era validat forza Steaua

Lari09.11.2009 20:33

Cica i-ar fi spart masina lu' Gigi cu pietre...

 

 

cristian01409.11.2009 20:34
Cica i-ar fi spart masina lu' Gigi cu pietre...

 

Detalii detalii ! :D

KuzMaN09.11.2009 20:35
Cica i-ar fi spart masina lu' Gigi cu pietre...

De unde ai informatiile?

 

 

 

Gigi a prins aripi: "Asta e SUPER Steaua! Le batem pe Sheriff si Twente si prindem primavara"

 

 

ros-albastru4ever09.11.2009 20:35
Cica i-ar fi spart masina lu' Gigi cu pietre...

 

asta chiar ar fi prima veste minunata pe ziua de azi :bananadance: ...urmeaza palatu si capatana oierului :bananadance:

ss lucki09.11.2009 20:35
bravo baeti a fot un meci usor si chiar daca golul afost din opsaid eram sigur ca Steaua va castiga chiar daca acel gol nu era validat forza Steaua

 

 

Mai, Ionele, autobaneza-te in vaginul ma-tii de analfabet!!! Mi-e rusine ca tii cu aceeasi echipa ca si mine si ca vorbim aceeasi limba. Cum dracu' va suporta Pamantul? Chiar nu se mai face scoala deloc in tara aia?

Lari09.11.2009 20:36

Nu stiu detalii, iar de sursa nici nu poate fi vorba sa fie dezvaluita.

 

Oricum, daca e adevarata faza, va aparea si in presa in cel mai scurt timp.

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE09.11.2009 20:38

Ce bine imi pare ca ii a speriat putin pe fecali.

George88_ptm09.11.2009 20:38

Gigi a prins aripi: "Asta e SUPER Steaua! Le batem pe Sheriff si Twente si prindem primavara" =))=))

«156789»