sa se auda la TV CINE SUGE **** ? Gigi SE AUDE CEL MA TARE SA MOARA CIOBANU CA A INTERZIS DEGEABA TOT ESTE CONTESTAT
sa se auda la TV CINE SUGE **** ? Gigi SE AUDE CEL MA TARE SA MOARA CIOBANU CA A INTERZIS DEGEABA TOT ESTE CONTESTAT
ar trebui sa-i spulbaram fara mari probleme...n-avem voie sa facem pasi gresiti!!!
Batem cu 4-0 si devenim lideri!
daca am fost la Nord la meciul cu fener pot intra diseara la meci sau sunt interzis ???
Care se indura sa ma ia si pe mine la meci?
pensionarii de la mine de la bloc nu vor sa vina ![]()
"Atacul da semne de mai multa incredere in sine, golul lui Surdu fiind dovada ca dupa o scurta perioada stearpa, au inceput sa vina golurile."
Aici nu iti dau dreptate Virgile. Am marcat si noi un gol amarat si gata ne-am revenit? Am vazut ca deja il ridicati in slavi pe Surdu pentru golul marcat cu Timisoara. Pai frate si eu dadeam gol de acolo. I-a venit mingea in fata si a dat in ea, era normal sa dea gol. Insa cand vezi ca rateaza de n ori singur cu portarul si uneori mai grav, singur cu poarta, iti vine sa te iei de cap, sa ti-l bagi in toaleta si sa tragi apa.
2-0 diseara.
Umie Becali !
Nici nu stiu daca sa imi doresc sa trecem lideri sau nu..Iar incepe ciobanu' sa se umfle in pene..chiar daca acum e ocupat cu campania.. ![]()
Hai totusi cu 1-0 :-<
![]()
se vand bilete daca vreau sa imi iau azi...cat costa unul??
se vand bilete daca vreau sa imi iau azi...cat costa unul??
http://www.steauafc.com/ro/articole/bilete...unirealbaiulia/
ms...stiti pe cineva care la meciul cu fener a stat in peluza si acum e interzis??
HAI CU MIC CU MARE SA SCAPAM DE VRAJITOARE(FECALi)
varianta corecta era : HAI CU MIC CU MARE SA SCAPAM DE BEHAITOARE:)
sa batem la scor...mi-e dor de primul loc...de cand nu am mai fost?...am si uitat.
daca am fost la Nord la meciul cu fener pot intra diseara la meci sau sunt interzis ???
nu , nu poti ![]()
Sper sa bata Unirea, imi bag pl in locul 1, nu e de Fc Steaua. Inca un meci fara sa pot intra pe Ghencea. ![]()
ne vedem la meci! ![]()
Asa ceva e de necrezut....nu ne putem duce la meciurile echipei pe care o iubim(iubeam) si stam si ne plangem ca femeile pe net......ma adresez in special celor din AISS,care ne tot spun ca daca ne-am inscrie am fi mai puternici,bla,bla,bla
NU tu protest,NU tu mers la stadion sa ne cerem dreptul legal de a primi bilete<NU tu nimic!!!
Doar abureala pe net.....sunt profund dezamagit,voua ca asociatie v-ar fi mult mai usor sa obtineti o aprobare de la primarie pentru un mars ceva,sau sa faceti primul pas,sa-l dam in judecata,sa-i facem ceva ca nu o fi zeu!!!!
Imi cer scuze pentru posibilele greseli de caligrafie sau daca am exagerat.....dar un cioban mi-a interzis sa ma duc in singurul loc unde uit de tot:(
Asa ceva e de necrezut....nu ne putem duce la meciurile echipei pe care o iubim(iubeam) si stam si ne plangem ca femeile pe net......ma adresez in special celor din AISS,care ne tot spun ca daca ne-am inscrie am fi mai puternici,bla,bla,blaNU tu protest,NU tu mers la stadion sa ne cerem dreptul legal de a primi bilete<NU tu nimic!!!
Doar abureala pe net.....sunt profund dezamagit,voua ca asociatie v-ar fi mult mai usor sa obtineti o aprobare de la primarie pentru un mars ceva,sau sa faceti primul pas,sa-l dam in judecata,sa-i facem ceva ca nu o fi zeu!!!!
Imi cer scuze pentru posibilele greseli de caligrafie sau daca am exagerat.....dar un cioban mi-a interzis sa ma duc in singurul loc unde uit de tot:(
Exact, singuri nu putem sa facem nimic. Suntem atatia interzisi, uite azi puteam sa ne stragem sa protestam. Plm in deplsari cel mult 100 de pers, acasa o sa ramana stadionul plin de becalioti si noi stam si o ardem pe net aiurea. Pai asa ciobanul nu o sa mai plece, asta e, ne meritam soarta.
M.UIE g.IGI!!!
Meciul Live video => www.free-TV.go.ro
Pai da, hai ma sa batem si sa trecem pe locul 1, nu? Daca ma gandesc mai bine, hai sa luam campionatul si sa-i mai bagam niste "lovele" in cont ciobanului ca nu degeaba ne face praf clubul pe zi ce trece. Si vorba aia, banii din UCL conteaza, nu maruntisul asta din UEL, de parca Steaua se rezuma doar la bani, nu la glorie si onoare ... "Gloriosilor", Steaua poate sa joace si in defuncta "Mitropa Cup", ca tot ar trebui sa lupte ca s-o castige, chiar daca nu va primi niciun ban pentru aceasta performanta! Asta inseamna Steaua, dar nu Steaua de astazi (Fc Steaua)!
Incercati sa faceti diferenta intre FC Steaua si Fc Steaua!
Exact, singuri nu putem sa facem nimic. Suntem atatia interzisi, uite azi puteam sa ne stragem sa protestam. Plm in deplsari cel mult 100 de pers, acasa o sa ramana stadionul plin de becalioti si noi stam si o ardem pe net aiurea. Pai asa ciobanul nu o sa mai plece, asta e, ne meritam soarta.M.UIE g.IGI!!!
pai hai sa mergem toti care nu putem intra pe stadion
pai hai sa mergem toti care nu putem intra pe stadion
Pai cand? Acum? Nu ne-am strange nici 20 de persoane. Asta trebuie vorbit cu cateva zile, chiar o saptamana inainte, ca la meciul cu Pandurii. ![]()
sper intr-un 2-0 pentru echipa noastra dar imi este frica de faza cu buturuga mica
sa fac ceva pe el de gsptv
Steaua: Zapata - Golanski, Baciu, Petre Marin - Szekely, Ov. Petre, Toja, Nicolita - Tanase, Dayro Moreno, Surdu
3-4-3 .. :O ..
sa fac ceva pe el de gsptv
nici la mine nu merge asta deja al treilea meci pe care nu o văd ![]()