FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Unirea Alba Iulia 2-0 (0-0)

«12349»
r3fl3x06.11.2009 09:51
Ce sa faci acolo? bagi alti bani la cioban in cont? macar daca il injuri dar si asta este idioata ca ii bagam bani in buzunar pt a-l injura

 

Nu , nu il injur .. am tricou cu fry jj :-J

fredysteaua06.11.2009 09:55

abea astept sa-i dau ue la cioban :X:X

KERATOCONUS06.11.2009 10:07
nu au interzis pe nimeni dupa meciul du fener. Poate doar grupul de la t2

 

Bate-n lemn de trei ori :), sau bate-te cu mana peste...tastatura. :D

andrey_ptm_steaua06.11.2009 14:15

daca am stat la peluza la meciul cu fener pot sa imi cumpar tot la peluza pentru acest meci ??? sunt student dar nu vreau sa primesc la T2 asa ca o sa incerc sa cumpar la peluza

Razvan WWE06.11.2009 19:20

Astia ''pericolosi'' si interzisi unde ne strangem la meci luni? Astept raspuns, mersi!

uvictor06.11.2009 19:24

cred ca de data asta o sa se organizeze mai bine 'baietii' ca data trecuta cu fener! dupa cum bine se stie la t2 am fost vecini cu cativa 'badigarzi'. sper ca totusi sa existe un nucleu de evadati care sa dea tonul si la noi ca de bine de rau cu fener a mers binisor treaba.

 

'baietii'='badigarzi'

mq_messi06.11.2009 19:36

maine ma duc si eu sa imi iau bilet .. sper sa nu fiu interzis ,ca am fost la ala cu fener . poate ne strangem un grup la t2

SuperstaR1806.11.2009 20:50
maine ma duc si eu sa imi iau bilet .. sper sa nu fiu interzis ,ca am fost la ala cu fener . poate ne strangem un grup la t2

 

 

In opinia mea, miseii de la club vor interzice pe cei ce au cumparat bilete la sectoarele 21 si 22. Pentru ca acolo s-au strans contestatarii. Desigur multi au venit ca mine din alte sectoare (eu de exemplu si inca 2 prieteni am avut bilete in sectorul 24). Chestia cu "recunoastere video" este o mare VREAJEALA ! Cand va exista o asemenea tehnologie pe stadioanele romanesti, sa ma anuntati si pe mine. Oricum interzicerea CNP-urilor celor care au cumparat bilete la aceste sectoare e o mare tampenie - jumatatea de jos nici nu striga contra becalului. Pe de alta parte, ciobanul si slugile ne`au obisnuit cu multe tampenii in ultimul timp.

 

Ne vedem la meciul cu Alba-Iulia !

Razvan WWE06.11.2009 23:27
Astia ''pericolosi'' si interzisi unde ne strangem la meci luni? Astept raspuns, mersi!

 

Deci, este vreunul care este interzis la Nord si a putut pe baza propiului buletin sa mearga la meci la t2?

radusteaua2307.11.2009 07:52

chiar daca sunt interzis sunt din cei cu abonament la peluza sper sa strigati si pentru cei interzisi sa vada ciobanu ca a interzis degeaba tot este contestat SA SE AUDA LA TELEVIZOR CINE SUGE **** ? Gigi SE AUDE CEL MAI BINE ASTA SI FERNER SE AUZEA TARE

Quetzalcoatl07.11.2009 15:14

Baga-mi-as picioarele-n ele de vorbe. Ar trebui ca cei care sunt interzisi, sa ne strangem la meciul cu Alba Iulia si sa-l contestam din fata stadionului. Ideal ar fi, ca toti sa nu mai intram pe stadion, sa lasam tribunele goale, insa asta e o utopie dat fiind faptul ca ne aflam in Romania. Trebuie facut ceva, orice, nu mai suport.

 

 

Vinde, pleaca, mori, jigodie!!!!!

36Valy07.11.2009 16:12
Baga-mi-as picioarele-n ele de vorbe. Ar trebui ca cei care sunt interzisi, sa ne strangem la meciul cu Alba Iulia si sa-l contestam din fata stadionului. Ideal ar fi, ca toti sa nu mai intram pe stadion, sa lasam tribunele goale, insa asta e o utopie dat fiind faptul ca ne aflam in Romania. Trebuie facut ceva, orice, nu mai suport.

 

Cred ca cel mai bine ar fi sa-ti tragi una in cap. Dar nu numai tu, ci toti cei care-l injurati pe cel ca a dus de 3 ori Steaua in Liga Campionilor si a realizat performante la care nu puteati macar sa visati.

 

On topic

Sper ca Steaua sa obtina o noua victorie in campionat si sa o tina tot asa pana la finalul campionatului. Cel de-al 24-lea titlu ne sta la indemana. Avem o echipa care de la meci la meci joaca mai bine si sunt sigur ca la final vom triumfa.

cristian01407.11.2009 16:23
Cred ca cel mai bine ar fi sa-ti tragi una in cap. Dar nu numai tu, ci toti cei care-l injurati pe cel ca a dus de 3 ori Steaua in Liga Campionilor si a realizat performante la care nu puteati macar sa visati.

 

On topic

Sper ca Steaua sa obtina o noua victorie in campionat si sa o tina tot asa pana la finalul campionatului. Cel de-al 24-lea titlu ne sta la indemana. Avem o echipa care de la meci la meci joaca mai bine si sunt sigur ca la final vom triumfa.

 

Ba, tu sfidezi toate legile bunului simt !

 

Care echipa joaca din ce in ce mai bine ? Unirea Urziceni ?

 

 

36Valy07.11.2009 16:27
Ba, tu sfidezi toate legile bunului simt !

 

Care echipa joaca din ce in ce mai bine ? Unirea Urziceni ?

 

Nu ma, Steaua lui Stoichita joaca din ce in ce mai bine.

_yang07.11.2009 16:41
Steaua lui Stoichita sclavul dinamovist ?
stelist si dupa moarte07.11.2009 17:05

Baieti,36valy asta nu o fi cumva ''argatul ''Vali Argaseala? Ca prea le zice pe placu' lu' beeeecali.Ia verificati umpic care stiti.

36Valy07.11.2009 17:06
Steaua lui Stoichita sclavul dinamovist ?

 

Parca spuneati ca e sclavul lui Gigi? Ce naiba, hotarati-va o data.

radusteaua2307.11.2009 17:17

36valy iati tricoul cu free Gigi si dute la meci si incurjeaza echipa lasa ne pe noi

stelist si dupa moarte07.11.2009 17:21

Eu as zice mai bine sa se duca sa-i mulga oile lu Jiji :bananadance:

MoWeed07.11.2009 17:28
Cred ca cel mai bine ar fi sa-ti tragi una in cap. Dar nu numai tu, ci toti cei care-l injurati pe cel ca a dus de 3 ori Steaua in Liga Campionilor si a realizat performante la care nu puteati macar sa visati.

Ce-ar fi sa-ti tragem tie una in cap oaie?

The Game07.11.2009 17:33
Cred ca cel mai bine ar fi sa-ti tragi una in cap. Dar nu numai tu, ci toti cei care-l injurati pe cel ca a dus de 3 ori Steaua in Liga Campionilor si a realizat performante la care nu puteati macar sa visati.

 

On topic

Sper ca Steaua sa obtina o noua victorie in campionat si sa o tina tot asa pana la finalul campionatului. Cel de-al 24-lea titlu ne sta la indemana. Avem o echipa care de la meci la meci joaca mai bine si sunt sigur ca la final vom triumfa.

 

Nu ar fi mai bine sa ne dai IN cap la toti anti-becalistii,mai cacareaza de oaie?

danimarcu07.11.2009 17:37
Parca spuneati ca e sclavul lui Gigi? Ce naiba, hotarati-va o data.

Pai Jiji e dinamovist mai Miorele! :finger:

Astristul07.11.2009 18:49
Cred ca cel mai bine ar fi sa-ti tragi una in cap. Dar nu numai tu, ci toti cei care-l injurati pe cel ca a dus de 3 ori Steaua in Liga Campionilor si a realizat performante la care nu puteati macar sa visati.

 

On topic

Sper ca Steaua sa obtina o noua victorie in campionat si sa o tina tot asa pana la finalul campionatului. Cel de-al 24-lea titlu ne sta la indemana. Avem o echipa care de la meci la meci joaca mai bine si sunt sigur ca la final vom triumfa.

 

Eu zic sa te duci tu la meciu cu Unirea AI, sa incurajezi echipa dintr-o goarna, bineinteles, sa strigi "forța Jiji", "luptă Steaua creștina" etc. si la finalul meciului, dupa ce Unirea AI va invinge, sa iti tragi una in cap din proprie initiativa pentru ca iti place sa mananci ceva maro produs de ciobanul tau mult-iubit!

 

PS: Fc Steaua nu joaca din ce in ce mai bine. E doar impresia ta si o sa te convingi pe viitor ca am dreptate! ;)

red&blue_boy07.11.2009 20:44
Cred ca cel mai bine ar fi sa-ti tragi una in cap. Dar nu numai tu, ci toti cei care-l injurati pe cel ca a dus de 3 ori Steaua in Liga Campionilor si a realizat performante la care nu puteati macar sa visati.

 

On topic

Sper ca Steaua sa obtina o noua victorie in campionat si sa o tina tot asa pana la finalul campionatului. Cel de-al 24-lea titlu ne sta la indemana. Avem o echipa care de la meci la meci joaca mai bine si sunt sigur ca la final vom triumfa.

 

 

Vali draga,free Jiji-ist ce esti,tu te-auzi ce spui,ai fost constient?Cat ti-a dat Jiji sa spui astea,cat,cat???Du-te tu si fa galerie pentru cioban,canta-i o oda ceva,iar apoi tragetio-va amandoi...

Iar aia ca echipa lui Stoichita joaca de la meci la meci mai bine,e doar o fantezie de-a ta...Go **** yourself! :finger:

525Diesel07.11.2009 21:09

Cum se face ca de fiecare data, fara exceptie, cei ce recurg la jigniri sunt contestatarii echipei (deci implicit ai lui Gigi Becali) ?

 

 

Despre meci, cred ca daca repetam prima repriza de la Istanbul castigam fara probleme.

 

E sansa noastra sa trecem pe primul loc. Unirea vad ca are probleme cu Brasov, Rapid - Dinamu se intalnesc in meci direct. Clujul e in deriva totala, trebuie sa profitam.

«12349»