Tocmai am trecut pe la TV si m-am uitat pe realitatea un pic. talkshow politic la care era prezent si relu fenechiu. si mi s-a facut greata. mi s-a facut greata pentru ca domnul fenechiu a aratat o aroganta inspaimantatoare, in vorbe, in mimica fetei, in tot.
E ca reclama aia: "ciocu mic la ei, nu la noi, ca suntem la putere". Asa parea.
Plm. incep sa imi fac griji. La anul termin cu facultatea. Ce o sa faca basescu pentru mine?
Si sa ma scuzati daca vorbele mele par antikennedy. Chiar imi fac griji. Anul 2010 o sa fie dezastruos pentru noi cu o conducere formata din udrea, videanu, boc, etc.
Astia sunt manageri?
Astia pot face ceva serios?
Ce plm o sa faca videanu cu economia si mediul de afaceri?
O sa le puna borduri?
Ce plm o sa faca madam udrea la turism? in afara de a suge bani, bineinteles.
Urmeaza cei mai urati 5 ani de la revolutie incoace. presimt.
cu becalii si eba europarlamentari si cu restul maimutelor la conducere, e clar ca ne ducem dracului.
ce plm o sa faca basescu pentru noi?
o sa dea bani la bechtel. altceva?
