04.03.2010 17:55
topic inchis.
nu a fost o idee buna sa tinem deschis un topic despre politica.
incepand cu acest moment, nu mai sunt permise pe site discutiile despre politica.
exceptii fac situatiile speciale, gen legi tembele sau abuzuri ale statului.
se sanctioneaza cu warn/ban nerespectarea celor de mai sus.
