Ai dreptate. singura diferenta intre astia doi e faptul ca Basescu nu face parte din aceeasi organizatie cu acel criminal de neam pe nume iliescovici. In rest, toti o apa si un pamant.
Te-nseli amarnic,Dorule. Din aceasi organizatie face parte si Basescu.
O noua clasa tanara de politicieni este pe cale sa rasara. Aceast clasa va fi pregtita sa preia fraile din mainile bravilor nostri conducatori.
Dupa Daciana,Victoras vom avea placerea sa vedem pe firmamentul scenei politice noi figuri: Honorius Prigoana -care se viseaza premierul Romaniei peste cativa ani,EBA-deja este veterana-fatuca facuta europarlamentar la comanda pe banii boilor ,pesemne ca va straluci si Cocos Jr in curand).
Diferenta dintre Prostanac si Marinar a facut-o Diaspora.
Mailat si capsunar-suntem mandrii de voi!
Basescu nu ar trebui sa neglijeze si voturile celorlalti romani. Mai ales ca diferenta este foarta mica,iar voturile in plus pot fi o plastografie
.
Aceste alegeri au fost cele mai cinstite la care am asistat.
Sa ne mai lase si balosu asta.
Sa se taie pe lung si el si badin, stan, gadea, ciuvica si toti aia de pe acolo.
@Pda,nu-i uita pe Radu Moraru si Dan Diaconescu. Si pe Salam si Guta! Si pe Ogica!