FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Politica

«1192021222336»
vlad06.12.2009 06:44
Eu nu stiu unde vedeti atatea diferente intre ei. :)

Ca daca e sa-i iei la bani marunti cred ca se termina la photo finish.

 

 

Pacat ca nu pricep si altii ultima ta vorba.

 

Lupta intre "fanatici" si "prostanaci" a-nceput!

 

Vizionare placuta!

 

Somoroase pasarele,

Pe la urne se aduna,

Sa dea gir la muhaiele,

Noapte buna,noapte buna!

Noapte buna ,Romania! :yawn:

zloty06.12.2009 09:23

Let the games beggin ... cine va castiga? va fi prostanacul sau comunistul chior

The Game06.12.2009 09:28

Eu sincer nu ma voi duce la vot,aveam intentia initial sa anulez votul dar nu faceam absolut nimic prin acest lucru,asa ca voi sta acasa,voi incerca sa stau cat mai departe de subiectul alegerilor in urmatoarele zile,pentru ca ne va lua dracu' indiferent ca vom mai trai pe cap inca 5 ani cu basescu si cu gasca lui infecta,sau ca vom trai 5 ani cu geoana condus de personaje gen iliescu,patriciu,vanghelie,hrebenciuc si vor suge astia pana nu vor mai putea din resursele financiare ale statului(daca mai sunt si alea).....

Marius06.12.2009 09:31

trebuie sa recunosc totusi ca e excelenta campania asta pedelista cu iliescu omul butoanelor in pesede.

 

insa daca cineva cu capul pe umeri ia cat de cat in serios scena politica si situatia actuala isi da seama imediat ca tovarasu' nu e acolo decat ca sa mai aduca voturi din partea mosilor nostalgiti de la tara...

 

pesedeul si intreaga clasa politica se afla in sfera banului iar oameni ca mazare, hrebenciuc, miki spaga chiar, vanghelie, "generalul" oprea (sa nu-l uitam tocmai pe el, ministru al internelor:) ) au mult mai multa influenta in pesede decat iliescu.

vlad06.12.2009 10:58

@Marius,

Generalii Oprea si Ontanau (00) sunt la marinar acum. De ce induci lumea in oroare??? :)

Acum sunt comunistii buni!

Stiati ca:

 

-dinozaurii au disparut acum 65 de milioane e ani?

-singura constructie vizibila de pe luna este Marele Zid Chinezesc?

-mogulul bun (Viorel Paunescu) a facut combinatii cu Piturca si Dragomir pentru ca George Becali sa puna mana pe Steaua?

bodanelu06.12.2009 12:01

baieti.. cearta, necearta, dezbatere, argumente... dar iesiti in plm la vot orice ati vota!

 

 

PS: Sa le dau la MUlE celor ce voteaza pe bani!

Marius06.12.2009 12:09

si ce fac la vot ma? sa-mi stampilez fruntea? ca de pe buletinele alea nu am ce...

KERATOCONUS06.12.2009 12:22
baieti.. cearta, necearta, dezbatere, argumente... dar iesiti in plm la vot orice ati vota!

 

 

PS: Sa le dau la MUlE celor ce voteaza pe bani!

 

 

Si celor care nu se duc la vot, ce le dai ? :D

Daniel-Ionut06.12.2009 12:32

Am fost la vot!!! :happy:

KERATOCONUS06.12.2009 12:41
Am fost la vot!!! :happy:

 

Pe cine ai votat?

 

PS: Sa nu-mi spui ca votul e secret. :bananadance:

Daniel-Ionut06.12.2009 15:27
Pe cine ai votat?

 

PS: Sa nu-mi spui ca votul e secret. :bananadance:

 

Am votat casuta de jos :blush:

MoWeed06.12.2009 15:29

Trist

1on06.12.2009 15:39
-[/b]dinozaurii au disparut acum 65 de milioane e ani?

-singura constructie vizibila de pe luna este Marele Zid Chinezesc?

-mogulul bun (Viorel Paunescu) a facut combinatii cu Piturca si Dragomir pentru ca George Becali sa puna mana pe Steaua?

 

Marele Zid Chinezesc nu se vede de pe Lună.

 

 

Am fost la vot și-am ales.

Daniel-Ionut06.12.2009 15:56
Am fost la vot și-am ales.

 

Si ai ales pe...?

Marius06.12.2009 16:42

ctp-ul e tare la faza asta:

 

De fapt, bătălia se dă intre Traian Băsescu și Crin Antonescu. Dacă Geoană câștigă, trebuie să ii ridice o biserică lui Crin Antonescu. Dacă Băsescu câștigă, trebuie să-i mulțumească din inimă lui Geoană.

1on06.12.2009 17:24
Si ai ales pe...?

Băsescu.

 

Și Geoană.

KERATOCONUS06.12.2009 18:18

Se pare ca ultrasii lui Basescu vor fi tristi in seara asta. :console:

 

 

Daniel-Ionut06.12.2009 18:27
Se pare ca ultrasii lui Basescu vor fi tristi in seara asta. :console:

 

La 21:00 e exit pollul nu? :naughty:

bodanelu06.12.2009 18:37
si ce fac la vot ma? sa-mi stampilez fruntea? ca de pe buletinele alea nu am ce...

 

ii stampilezi pe amandoi. Sau pe langa.. te faci ca ai ratat :D

 

Si celor care nu se duc la vot, ce le dai ? :D

Nimic. Dar plm.. in regie se vindeau voturile. Intre 70 si 150.

David06.12.2009 19:02
bebeto06.12.2009 19:10

ati vazut cind vorbea geona la anuntarea rezultatelor cine statea in spatele lui?mult iubitul nostru conducator de club.sper ca stelistii care au votat cu geona se simt mandrii acuma.

DelPiero1006.12.2009 19:13
Am votat casuta de jos :blush:

Da.Foarte trist. Dar de la tine nici nu ma asteptam la altceva.

Marius06.12.2009 19:13

hahahahaha... ciobanul si-o ia peste bot, marinarul castiga!

 

p.s. ce scarbos e crin, imi vine sa-mi dau palme ca l-am votat... fmm de javra.

Ronnie06.12.2009 19:13

Sa-mi bag p... 51% Geoana.

andrey_ptm_steaua06.12.2009 19:14

magnific a iesit comunistul de geoana.... :ce_oameni:

«1192021222336»