Eu nu stiu unde vedeti atatea diferente intre ei.Ca daca e sa-i iei la bani marunti cred ca se termina la photo finish.
Pacat ca nu pricep si altii ultima ta vorba.
Lupta intre "fanatici" si "prostanaci" a-nceput!
Vizionare placuta!
Somoroase pasarele,
Pe la urne se aduna,
Sa dea gir la muhaiele,
Noapte buna,noapte buna!
Noapte buna ,Romania! ![]()
