Bai, daca iese Basescu, pe plan financiar eu voi avea de suferit. Dar, cand vad psd sau culoarea rosie in fata ochilor, imi vine sa urlu, mi-i imaginez pe toti criminalii neamului romanesc care au fost si sunt in psd. Si, cand am auzit ca marioneta, pampalaul, "prostanacul" de geoana a facut o scurta vizita in "Mama Rusie", m-am hotarat. Plm, prefer sa fumez sau sa mananc mai putin dar sa stiu ca am incercat sa opresc nenorocitii de neocomunisti sa ajunga la putere in Romania anului 2009.
Jos comunistii!
P.S. Daca stau bine sa ma gandesc, eu cred ca sunt regalist, dupa felul in care cuget.
