FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Fenerbahce Sk - Steaua Fc 3-1 (1-1)

«134567»
camy_fcs05.11.2009 21:09

BV KAPETANOS Frumos a impins mingea cu talpa :)) zic k facem egal cu twente si batem pe sheriff ...:: CALIFICARE ::...

Trup Si Suflet pentru Steaua :steag_cruce_invers:

BAF-kimi05.11.2009 21:09

Meciul nu ma intereseaza, tot ce vreau este sa ia mumu ciobanu'.

 

Edit: 2-1! Mumu Jiji!

red&blue_boy05.11.2009 21:18

Apropo baieti,ce face Gigi ???

Alex88pl05.11.2009 21:23

bicfalvi cred ca plange dupa pensulele lui.

BAF-kimi05.11.2009 21:27

Ce comentatori bulangii. :|

Judy05.11.2009 21:27

Becali ai de la cine sa iei icoanele acum.. ti le face gratis daca il bagi titular:) http://www.sport4all.ro/id359/Bicfalvi-pictor-de-icoane

Tangua05.11.2009 21:28

Ati auzit ce a zis mironica da?

 

asa trebuie sa se comporte suporterii sa sustina sa cante nu sa injure.nu ca voi drogatilor!!!!!

 

totusi cand fracturam niste oase de ziaristi?

BAF-kimi05.11.2009 21:29

3-1 ! :)) Mumu Jiji! Tot asa pana la sfarsitul sezonului.

Tangua05.11.2009 21:31

de a dreptul scabros si vomitiv comentatorul.

 

 

ros-albastru4ever05.11.2009 21:31

bai,deci bicfalvi sa mor dak e fotbalist...e o panarama mergatoare,nu stie nimic ba...cica mai e si mijlocas la inchidere... eu nu-l mai bagam p-asta titular in vecii vecilor,chit ca nu mai aveam la dispozitie alt mijlocas la inchidere,sa se duca sa frece banca de rezerve la buzau,nici acolo cred ca n-ar avea loc daramite in primu 11 al Stelei intr-un meci asa important din europa

Ragnarok05.11.2009 21:32

Asta e competitie? NU NE intereseaza pe noi EUROPE LEAGUE !!! Ce competitie e asta?

Bine ca am scapat de meciurile din Cupa Rom. si din Europe League ca ne oboseau..

Asa ne putem concentra mai bine in campionat. Pe noi campionatul ne intereseaza!! ;)

 

Oricum am avut soarele in ochi, de aia am jucat asa, + ca jumatatea turcilor de teren era mai buna! ;)

danimarcu05.11.2009 21:33
Ati auzit ce a zis mironica da?

 

asa trebuie sa se comporte suporterii sa sustina sa cante nu sa injure.nu ca voi drogatilor!!!!!

 

totusi cand fracturam niste oase de ziaristi?

Stelistii s-au comportat ca niste suporteri adevarati chiar si cand jocul nu mergea.

Mironica uita sa ne informeze si ce conducere au turcii...Cretinii astia de comentatori vor numai suporteri model,in rest totul poate fi de mana a doua,inclusiv trusturile lor de :shit:

red&blue_boy05.11.2009 21:37

Sa o iei la bot Jiji !!! Asta e echipa ce ai vrut !!!

bebeto05.11.2009 21:41

atacul nostru nu-i rau.aparare insa e varza fiinca nu prea avem cu cine.

 

cit de redus mintal poate fi ciobanul asta...daca statea in banca lui si lasa niste profesionisti sa-si faca treaba la club,acuma era un canditat cu sanse reale la presedintie....si noi ne faceam bagajele catre west :D

 

 

si acum un test psihologic pentru toata lumea:cu ce/cine asociati imaginea urmatoare?: :shit:

 

 

 

Judy05.11.2009 21:41

AFIRM DIN NOU!

 

MI-E RUSINE CA SUNT ROMANA!!!

mai bine nu nre prezentam toti[Steaua Timisoara Dinamo si CFR]... era rusinea mai mica:)

Alex88pl05.11.2009 21:41

surdu si bicfalvi..:)) cei mai tari.

Dragoshel05.11.2009 21:43

nu pot sa-l suport pe surdu...

 

ps:**** Gigi

dulcicutza05.11.2009 21:53

Asta-i Steaua ce-am visat.Amsterdam de Romania.

r3fl3x05.11.2009 21:56

Acum pot sa-l injur pe mironica?:|

AG05.11.2009 21:57

e Steaua xxx , tur retur, ne-au **** astia ca pe maimutze in evul mediu

1on05.11.2009 21:59

Pohta ce-am pohtit ioooooo. Arsenal de România.

 

Oare cât o să-l mai rabde pe nenorocit??? CÂT???

Și cât o să mai reziste mâncătorii de Ï'ăcat de autonumiți "comentatori de fotbal". Auzi la coprofag. "Steaua părăsită de suporteri" SĂ'-MI BAG PÏ…LA-N GURA TA TOT AȘA CUM ÎMI BAG ȘI-N A OIERULUI!

ssilviu_1905.11.2009 22:03

Poate a avut ochi la alti jucatori Hagi,dar pe bicfalvi nu l-a nimerit.Oricum ce sa te astepti de la el.Cu el in echipa s-a dus buzaul in B.Asta-i Steaua din cosmarurile noastre cu oi."Avem super echipa".La ce sa ne mai trebuiasca transferuri.Il avem pe bicfalvi.Multumim Jiji pentru inca o seara minunata!Mori odata!!!

red&blue_boy05.11.2009 22:05
Asta-i Steaua ce-am visat.Amsterdam de Romania.

 

 

Arsenal de Romania zicea Tarzan-Jiji...Asa patron,asa echipa...

FzcsmIsBack05.11.2009 22:10

Steaua a jucat destul de bine,dar nu putem juca cand ii avem la conducere pe cioban si pe argat.Stoichita e un antrenor bun,dar e sclavul lui Gigi.FORZZA Steaua!!!Becali PLEACA DIN Ghencea!!!

green.boy05.11.2009 22:11
Musulmanii nu au voie sa joace jocuri de noroc. Le interzice religia. Nu e dupa UEFA.

 

Au voie nau voie....suntem penibil frate, cu un Nicolita care alearga haotic pe teren si nu e instare sa o bage in poarta din 6 metri, cu un bicfalvi care greseste tot, cu un moreno pierdut in spatiu si timp.......intr-un fel ma bucur ca am pierdut, ciobanu pierde bani sper sa ne bata toti sa nu mai castigam nimic, pana la urma daca nu sunt bani o sa plece, doar no sa bage bani ca tampitu. PLECA CIOBANE scoatetias fetele in padure la un suc.......VINDE PLEACA MORI !!!

«134567»