FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Fenerbahce Sk - Steaua Fc 3-1 (1-1)

«123457»
radusteaua2305.11.2009 16:10

LOAM BATATAIE SI CRED CA RAU PLEACA CIOBANEEE

kaycee05.11.2009 16:49

cu regret in suflet o spun: terminam ultimii in grupa! sperante desarte in seara asta! inainte eram o forta, acum suntem subiect de bancuri.

 

Vinde, pleaca, mori!

fredysteaua05.11.2009 17:05

desi vreau sa lom o bataie cu peste 5-0 sunt 99% sigur ca vom castiga.. :|

radusteaua2305.11.2009 17:10

fredysteaua nu prea vad cum sa castigam poate sa avem un super noroc dar nu cred

 

 

 

 

 

Alex_master05.11.2009 17:42

:steag_cruce_invers: Eu am crezut si voi crede mereu in Steaua noastra!!! Cred ca vom face un egal cu Fener dar cu putin noroc ii putem si bate...

Daca joaca Kapetanos chiar avem sanse (nu stiu daca inca mai e accidentat)

EU zic ca Steaua va face un meci bun cu Fener (noi am pierdut multe partide pe care nu meritam sa le pierdem adica am jucat super dar am pierdut sau facut egal)

FORZA Steaua !!!!!! :steag_sah_mic:fular-campionii:steag_cruce_invers:

dulcicutza05.11.2009 18:01

Oare daca pierdem cu 5-0 face ciobanu´ infart?

kaycee05.11.2009 18:33

poate infarct...si nu vreau sa moara vreau doar sa plece!

red&blue_boy05.11.2009 19:07
:steag_cruce_invers: Eu am crezut si voi crede mereu in Steaua noastra!!! Cred ca vom face un egal cu Fener dar cu putin noroc ii putem si bate...

Daca joaca Kapetanos chiar avem sanse (nu stiu daca inca mai e accidentat)................

FORZA Steaua !

 

Iar tu asta cu stegulete,free Jiji,sa incurajam echipa,sa uitam de Jiji,etc.....Si nici nu stii daca si-a revenit Kapetanos...Lasa,ca poate joaca Jiji varf ascuns....

strezahuzum05.11.2009 19:13

Cica incepem cu Tanase titular .

 

OK, hai sa deschidem lista pariurilor. Cate minute rezista pe teren pana iese accidentat ? Variante :

 

1) 10 ; 2) 15 ; 3) 30 ; 4) 60 .

 

Eu pariez varianta 2.

 

Kapetan0s05.11.2009 19:16
Cica incepem cu Tanase titular .

 

OK, hai sa deschidem lista pariurilor. Cate minute rezista pe teren pana iese accidentat ? Variante :

 

1) 10 ; 2) 15 ; 3) 30 ; 4) 60 .

 

Eu pariez varianta 2.

 

varianta 0 sta decat 5 minute :))

red&blue_boy05.11.2009 19:22

Varianta 3 !!! :P Il forteaza aiurea pe Tanase...Totusi,sper sa nu se reaccidenteze...

kaycee05.11.2009 19:22

se accidenteaza la incalzire si nu mai intra!

Judy05.11.2009 19:30

Echipa de start a Stelei: Zapata - Petre Marin, Baciu, Ghionea, Rada - Szekely, Bicfalvi, Toja, Nicoliță - Kapetanos, Tanase

 

mai trebuie un atacant .. si trebuie bagat tanase mijlocas .. asta iese dupa 25 de minute:) accidentat 2 luni=))

David05.11.2009 19:32

Cu Baciu in aparare e de rau.

kaycee05.11.2009 19:38

@David

 

n-ai cu cine...ce vrei ma, niste tarani (a se citi conducerea Stelei)!

Guardian05.11.2009 19:43
Cu Baciu in aparare e de rau.

cum poti sa spui asta , cand el si-a facut datoria foarte bine mereu cand a fost bagat , cum ? cu oameni nerecunoscatori ca voi se duce tara de rapa.

Judy05.11.2009 19:48

fratilor dar golanski parca era anuntat titular stie carea daca e rezerva sau ... ?

Judy05.11.2009 20:05

mda e rezerva:)

zamainmenu05.11.2009 20:07

Iar joaca titular pictorul fotbalist...uitati-va atent la cat de capabil si talentat este Bicfalvi. Asa va arata viitorul Stelei.

Judy05.11.2009 20:08

stie careva dc e ascuns sponsorul la Steaua?:)

Alex88pl05.11.2009 20:17

mama mama...ce ratare..

Guardian05.11.2009 20:17

sponsoru unde e sponsoru ?

red&blue_boy05.11.2009 20:20

0-1,suntem pe drumul cel bun.....

Alex88pl05.11.2009 20:21

a fost fault acolo la bicfalvi

Kapetan0s05.11.2009 20:29

Prevad un 4-0 :)) Haoleo mancatias cat noroc avem

FC Jaloane = dinam0

FC Jaloane 2 = Steaua

«123457»