LOAM BATATAIE SI CRED CA RAU PLEACA CIOBANEEE
LOAM BATATAIE SI CRED CA RAU PLEACA CIOBANEEE
cu regret in suflet o spun: terminam ultimii in grupa! sperante desarte in seara asta! inainte eram o forta, acum suntem subiect de bancuri.
Vinde, pleaca, mori!
desi vreau sa lom o bataie cu peste 5-0 sunt 99% sigur ca vom castiga.. ![]()
fredysteaua nu prea vad cum sa castigam poate sa avem un super noroc dar nu cred
Eu am crezut si voi crede mereu in Steaua noastra!!! Cred ca vom face un egal cu Fener dar cu putin noroc ii putem si bate...
Daca joaca Kapetanos chiar avem sanse (nu stiu daca inca mai e accidentat)
EU zic ca Steaua va face un meci bun cu Fener (noi am pierdut multe partide pe care nu meritam sa le pierdem adica am jucat super dar am pierdut sau facut egal)
FORZA Steaua !!!!!! ![]()
![]()
![]()
Oare daca pierdem cu 5-0 face ciobanu´ infart?
poate infarct...si nu vreau sa moara vreau doar sa plece!
Eu am crezut si voi crede mereu in Steaua noastra!!! Cred ca vom face un egal cu Fener dar cu putin noroc ii putem si bate...
Daca joaca Kapetanos chiar avem sanse (nu stiu daca inca mai e accidentat)................
FORZA Steaua !
Iar tu asta cu stegulete,free Jiji,sa incurajam echipa,sa uitam de Jiji,etc.....Si nici nu stii daca si-a revenit Kapetanos...Lasa,ca poate joaca Jiji varf ascuns....
Cica incepem cu Tanase titular .
OK, hai sa deschidem lista pariurilor. Cate minute rezista pe teren pana iese accidentat ? Variante :
1) 10 ; 2) 15 ; 3) 30 ; 4) 60 .
Eu pariez varianta 2.
Cica incepem cu Tanase titular .
OK, hai sa deschidem lista pariurilor. Cate minute rezista pe teren pana iese accidentat ? Variante :
1) 10 ; 2) 15 ; 3) 30 ; 4) 60 .
Eu pariez varianta 2.
varianta 0 sta decat 5 minute ![]()
Varianta 3 !!!
Il forteaza aiurea pe Tanase...Totusi,sper sa nu se reaccidenteze...
se accidenteaza la incalzire si nu mai intra!
Echipa de start a Stelei: Zapata - Petre Marin, Baciu, Ghionea, Rada - Szekely, Bicfalvi, Toja, Nicoliță - Kapetanos, Tanase
mai trebuie un atacant .. si trebuie bagat tanase mijlocas .. asta iese dupa 25 de minute:) accidentat 2 luni=))
Cu Baciu in aparare e de rau.
@David
n-ai cu cine...ce vrei ma, niste tarani (a se citi conducerea Stelei)!
Cu Baciu in aparare e de rau.
cum poti sa spui asta , cand el si-a facut datoria foarte bine mereu cand a fost bagat , cum ? cu oameni nerecunoscatori ca voi se duce tara de rapa.
fratilor dar golanski parca era anuntat titular stie carea daca e rezerva sau ... ?
mda e rezerva:)
Iar joaca titular pictorul fotbalist...uitati-va atent la cat de capabil si talentat este Bicfalvi. Asa va arata viitorul Stelei.
stie careva dc e ascuns sponsorul la Steaua?![]()
mama mama...ce ratare..
sponsoru unde e sponsoru ?
0-1,suntem pe drumul cel bun.....
a fost fault acolo la bicfalvi
Prevad un 4-0
Haoleo mancatias cat noroc avem
FC Jaloane = dinam0
FC Jaloane 2 = Steaua