Zapata... mare om, mare portar!
Zapata... mare om, mare portar!
Hai sa-mi bag picioru, crede-am ca e la caterinca, sopcastul meu e cu vreo 5 min in urma,oricum ma lasa rece, iar va fi oligofrenu la toate televiziunile dupa meci daca castigam
Stati sa vedeti acum cat o sa laude Jiji si lingaii din presa echipa ofensiva a lui Stoichita. Noroc ca a gresit Pantilimon, altfel nu dadeam gol nici daca jucam 2 zile....
sa moara masa lu fecali daca avem vreo rezerva
... incredibil am ajuns ba frate,n-avem pe cn sa trimitem in teren in afara de 11-le asta aerian
Stoichita cel mai bun din tara!
iar va fi oligofrenu la toate televiziunile dupa meci daca castigam
Nu va fi.Suntem in campanie si nu are voie pe TV ![]()
Nu va fi.Suntem in campanie si nu are voie pe TV![]()
In sfarsit un lucru bun adus de politica
l ati laudat prea mult pe surdu
da fmm lu Surdu!
l ati laudat prea mult pe surdu
mda ![]()
Da noi numai din nimereala stim sa dam gol?
Stati sa vedeti acum cat o sa laude Jiji si lingaii din presa echipa ofensiva a lui Stoichita. Noroc ca a gresit Pantilimon, altfel nu dadeam gol nici daca jucam 2 zile....
Cam asa este situatia!Iar noi tot nu jucam mare lucru.Si vine meciul cu turcii,unde va fi altceva decat cu Poli...
lui zapata ar trebui sa ii facem statuie.. ![]()
ce disperare pe Stoichita... mai are putin si sare sa-l bata pe arbitru ![]()
Uau!Am invins la Poli !!! Dupa un joc super !!! Ura !!!
Multumim Jiji,esti cel mai tare !!! S-o iei la bot !!!
ma de jucat au jucat frumos a fost frumos meciu.....TOTUSI vinde pleaca MORI!
ma de jucat au jucat frumos a fost frumos meciu.....TOTUSI vinde pleaca MORI!
Glumesti?
Stoichita o sa antreneze intr-o zi Real Madrid!
ZAPATA A FOST FORMIDABIL ! scuze de caps lock
Golul!
Felicitari baieti.Un joc bun.FORZZA Steaua!!!Becali PLEACA DIN Ghencea!!! ![]()
Multumim Lari! ![]()
Felicitari baieti.Un joc bun.FORZZA Steaua!!!Becali PLEACA DIN Ghencea!!!
multumim ![]()
Vad ca unii zic ca a fost un joc bun facut de Steaua... dar serios credeti ca daca jucam asa batem Fenerbahce?
Vad ca unii zic ca a fost un joc bun facut de Steaua... dar serios credeti ca daca jucam asa batem Fenerbahce?
Nope, nu cîștigăm
Dar a fost un meci peste media execrabilă care jucam.. asta e .. MORI Ciobane !
Felicitări echipei și nu conducerei.
Multumim Lari!![]()
Placerea a fost de partea mea, in gatu' mamii lor de frustrati!
Pentru cine cunoaste, il poate vedea si pe Stanici acolo, dupa ce urla p-aci ca mai bine pierdem toate meciurile... ![]()
LE: Nu e in filmuletul asta, dar il veti vedea pe drogat dupa ce voi ajunge acasa, ca de-acilea merge aiurea upload-u'...