FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Timisoara - Steaua 0-1 (0-0)

«134567»
leoc98001.11.2009 21:19

Zapata... mare om, mare portar!

katabossx01.11.2009 21:22

Hai sa-mi bag picioru, crede-am ca e la caterinca, sopcastul meu e cu vreo 5 min in urma,oricum ma lasa rece, iar va fi oligofrenu la toate televiziunile dupa meci daca castigam

MoWeed01.11.2009 21:24

Stati sa vedeti acum cat o sa laude Jiji si lingaii din presa echipa ofensiva a lui Stoichita. Noroc ca a gresit Pantilimon, altfel nu dadeam gol nici daca jucam 2 zile....

ros-albastru4ever01.11.2009 21:31

sa moara masa lu fecali daca avem vreo rezerva :|... incredibil am ajuns ba frate,n-avem pe cn sa trimitem in teren in afara de 11-le asta aerian

Maye01.11.2009 21:34

Stoichita cel mai bun din tara!

 

iar va fi oligofrenu la toate televiziunile dupa meci daca castigam

Nu va fi.Suntem in campanie si nu are voie pe TV :D

MoWeed01.11.2009 21:35
Nu va fi.Suntem in campanie si nu are voie pe TV :D

In sfarsit un lucru bun adus de politica

Dragoshel01.11.2009 21:36

l ati laudat prea mult pe surdu

dangeor01.11.2009 21:37

da fmm lu Surdu!

ros-albastru4ever01.11.2009 21:38
l ati laudat prea mult pe surdu

 

mda :(

BlaUGranA01.11.2009 21:38

Da noi numai din nimereala stim sa dam gol?

red&blue_boy01.11.2009 21:40
Stati sa vedeti acum cat o sa laude Jiji si lingaii din presa echipa ofensiva a lui Stoichita. Noroc ca a gresit Pantilimon, altfel nu dadeam gol nici daca jucam 2 zile....

 

 

Cam asa este situatia!Iar noi tot nu jucam mare lucru.Si vine meciul cu turcii,unde va fi altceva decat cu Poli...

Bombonel9401.11.2009 21:42

lui zapata ar trebui sa ii facem statuie.. :king:

ros-albastru4ever01.11.2009 21:44

ce disperare pe Stoichita... mai are putin si sare sa-l bata pe arbitru :))

red&blue_boy01.11.2009 21:46

Uau!Am invins la Poli !!! Dupa un joc super !!! Ura !!! :D Multumim Jiji,esti cel mai tare !!! S-o iei la bot !!!

crossman01.11.2009 21:46

ma de jucat au jucat frumos a fost frumos meciu.....TOTUSI vinde pleaca MORI!

KuzMaN01.11.2009 21:48
ma de jucat au jucat frumos a fost frumos meciu.....TOTUSI vinde pleaca MORI!

 

Glumesti?

Maye01.11.2009 21:49

Stoichita o sa antreneze intr-o zi Real Madrid!

r3fl3x01.11.2009 21:49

ZAPATA A FOST FORMIDABIL ! scuze de caps lock

Lari01.11.2009 21:49

Golul!

 

FzcsmIsBack01.11.2009 21:50

Felicitari baieti.Un joc bun.FORZZA Steaua!!!Becali PLEACA DIN Ghencea!!! :steag_cruce_invers:

Astristul01.11.2009 21:53

Multumim Lari! ;)

dr.adrian901.11.2009 21:53
Felicitari baieti.Un joc bun.FORZZA Steaua!!!Becali PLEACA DIN Ghencea!!! :steag_cruce_invers:

 

multumim :gathering:

KuzMaN01.11.2009 21:54

Vad ca unii zic ca a fost un joc bun facut de Steaua... dar serios credeti ca daca jucam asa batem Fenerbahce?

BNQ01.11.2009 21:55
Vad ca unii zic ca a fost un joc bun facut de Steaua... dar serios credeti ca daca jucam asa batem Fenerbahce?

 

 

Nope, nu cîștigăm :) Dar a fost un meci peste media execrabilă care jucam.. asta e .. MORI Ciobane !

 

Felicitări echipei și nu conducerei.

Lari01.11.2009 21:56
Multumim Lari! ;)

 

Placerea a fost de partea mea, in gatu' mamii lor de frustrati!

 

Pentru cine cunoaste, il poate vedea si pe Stanici acolo, dupa ce urla p-aci ca mai bine pierdem toate meciurile... :whistle:

 

LE: Nu e in filmuletul asta, dar il veti vedea pe drogat dupa ce voi ajunge acasa, ca de-acilea merge aiurea upload-u'...

«134567»