03.11.2009 19:24
Citez din Mihai Stoichita:"....Nu trasez eu obiectivele clubului, asta e treaba lui Gigi Becali, dar pentru mine titlul inseamna accederea in Liga Campionilor, ceea ce inseamna BANI buni, din care traiesti doua sezoane."
Iti dai seama,asta e muzica pentru urechile lui Becali !!!Oricum,se stie,Jiji i-o "traseaza" si lui Stoichita ! Mama voastra de gay ! ![]()
