FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Timisoara - Steaua 0-1 (0-0)

«1567»
red&blue_boy03.11.2009 19:24
Citez din Mihai Stoichita:"....Nu trasez eu obiectivele clubului, asta e treaba lui Gigi Becali, dar pentru mine titlul inseamna accederea in Liga Campionilor, ceea ce inseamna BANI buni, din care traiesti doua sezoane."

 

 

Iti dai seama,asta e muzica pentru urechile lui Becali !!!Oricum,se stie,Jiji i-o "traseaza" si lui Stoichita ! Mama voastra de gay ! :))

«1567»