Eu stiu ca asa v-ati dori voi, dar mai greu. Voi, daca va vedeti de treaba aveti 6 puncte asigurate, pe cand cu Sportul e mai greu. Noi avem, meci dificil la National acasa, daca se poate numi "acasa"...Cu Poli nu prea imi fac probleme, iar cu Argesul, desi nu ne putem baza pe Bratu, operat de apendicita, cred ca ne vom descurca totusi.
La meciul cu Poli te bazezi pe prietenia dintre Hagi si giovani, sau pe valoarea echipelor?
