FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua 4-1 Sportul!

«1789»
zarboss22.11.2005 08:40

frumoasa replica ta red :lol: :D ... cuvinte spuse din adancul inimii....

reddog24.11.2005 13:12

Mai ales ca cei doi de care aminteam la Jiul sunt veniti de la Arad. Deci, din inima sper sa nu se faca de ras cu voi.

Sunteti favoriti, dar sunteti in deplasare...

Cu Sportul, in conitiile in care Petrescu nu prea a avut multe alternative in lot, s-a vazut care a fost mai buna.

«1789»