Gigi Becali: "Voi angaja 100-200 de băieți selectați de mine, personal, luptători de K1, care vor sta intre suporteri. Vor spiona și apoi ii vor lua pe cei care fac ceea ce fac, ii vor scoate afară din stadion, unde Jandarmeria ii va umple de sînge și ii va arunca in gurile cîinilor. Bătuți ca pe vremuri, la Miliție, la tălpi, la palme. Veți vedea, va fi ca in arenele romane. Mîine, la meciul cu Fenerbahce, va fi arenă de gladiatori. Am aprobări de la toate organele abilitate, așa că am voie să fac tot ceea ce am făcut pînă acum in relația cu suporterii".
