Protasov a avut dreptate.Baietii nu au avut timp sa recupereze.In al doilea rand a lipsit din nou sufletul echipei,Radoi.Faultul lui Rada asupra lui Radoi a avut bataie lunga.
Iacob si Dica nu mai sunt in stare sa dea gol de patru meciuri.
Pe de alta parte Clujul a fost echipa proaspata,care a stiut sa profite de somnul "ursului",a reusit sa marcheze si apoi sa faca antijoc si sa apere avantajul.
Steaua s-a trezit spre sfarsitul primei reprize,dar jocul ei nu a mai semanat cu cel din partida de la Constanta,sa zicem.
Impotriva noastra se joaca foarte tare si cu ambitie peste tot,iar atunci cand si arbitrul inchide ochii atunci cand adversarii fac un hent in careu,e foarte greu sa castigi.
Sunt sigur ca jocul cu Sportul va fi infernal pentru noi,pentru ca fostul stelist Dan Petrescu e ioanbecalist,iar acesta conduce interesele lui Dinamo.Fortand putin putem spune ca vom juca impotriva uneltelor lui Dinamo.
Suntem la 5 punte in urma liderului.De neconceput !