performate ca ce? te intereseaza performantele sau vindecarea echipei de cancerul Becali? A.. mai misto sa batem cu 1-0 nu?Poti folosi creierul putin? Sau esti doar un consumator. Vi, indrugi, pleci. Nu conteaza ce se intampla nu?
Lot competitiv? Cu P. Marit la 37 de ani pe stanga fara niciun concurent?
Inca 2 victorii cu Fener si cRapid si gata, deja majoritatea (stelistilor de rezultat) vor uita de conflictul cu ciobanul. ![]()

