.
.
nimeni nua incercat sa rezerve bilete online ma refer la peluze cineva interzis:???
Ce ma?Poate cu Roberto Carlos de acum 3 ani
Ma refeream la extrema sau atacant dintre ai nostri.
nimeni nua incercat sa rezerve bilete online ma refer la peluze cineva interzis:???
Am incercat eu sa-mi fac cont aici http://www.fcsbticketing.com/logare_user.aspx acum 3 zile si nu mi-au trimis mail de confirmare.
(eu avand abonament la Sud)
Baieti !.... Ca sa clarificam o chestie . Nu poate fi nimeni interzis dupa meciul cu Bistrita . nu va mai luati dupa ce ati auzit in stanga si in dreapta. La protest atunci daca va aduceti aminte am primit urmatoarea amenintare " jandarmeria i-a filmat pe derbedei si NU VOR MAI merge la meciurile urmatoare "...rezultatul l-ati vazut acum 2 weekenduri. toata chestia asta e facuta pentru a intimida . meciul cu fenerbahce reprezinta punctul culminant in razboiul cu creditorul. e o vorba ....Una e sa vrei alta e sa poti. teapa lui e ca nu poatee.....
pai ia vezi ma cum faci, ia tu atitudine la meciul cu Fener vreau sa te vad sarind in teren
frate da de ce sari asa in sus....a zis cineva de intrat in teren ? .....sariti toti de parca va punem pe voi sa sariti si noi sa ne uitam
....stai frate chill.....omu a zis doar ca ar fii bine si frumos ca tot stadionu sa ni se alature...si nu cum a fost la meciul cu Bistrita....in care doar jumatate din tribuna 1 + peluzele au strigat .....la tribuna a 2 a am fost singuru descreierat care urla....si se uita lumea la el........pana nu o sa strige tot stadionul nu o sa plece cancerul.....pareare mea....
Gigi
@BAF-kimi
nici la mine nu a mers....(avand abonament la nord) .....![]()
Arbitru
Douglas McDonald (SCO)
Arbitri asistenti
William Conquer (SCO) si Graham Chambers (SCO)
Arbitri asistenti suplimentari
Alan Muir (SCO) si Steve Conroy (SCO)
Al patrulea arbitru
Steven Mclean (SCO)
Delegat UEFA
Svein Johannessen (NOR)
Observator arbitri
László Vagner (HUN)
Asadar 6 arbitri scotieni, un delegat UEFA norvegian si un observator ungur.
Am abonament la SUD, am cont facut pe site-ul oficial de cand au dat drumut la vanzarea biletelor online si nu imi apare meciul.
Ieri am pus un prieten, care nu are treaba cu stadionele, sa-si faca cont. A primit confirmarea de inregistrare dupa vreo 5 ore, si-a activat contul si.. pauza. Nici la el nu apare meciul. Deci inca nu le-au bagat. Sunt doar cele ale urziceniului.
Oare sa atinga jegul un asemenea grad de dementa incat, de frica, sa nu puna in vanzare bilete?
LE: Acum am citit de pe stelisti.ro.
LE: Acum am citit de pe stelisti.ro.
Macar zi si ce ai citit nu ne lasa in pom asa.
Castigam cu 2-1.
Nu vreau sa fiu injurata, nu tin cu ciobanu', dar as vrea sa vad atmosfera in tribune
Ce frumos a fost la meciul cu Real! Va rog sa ii incurajati pe baieti, de cioban ne ocupam cand conducem cu 2-0 ![]()
![]()
![]()
tocmai am sunat la club legat de biletele online.
La primul numar la care am sunat (cel afisat la contact la fcsbticketing) mi-a raspuns o femeie. Mi-a zis ca nu stie nimic (ca doar am intrebat-o cum se fac sarmalele, nu legat de bilete) si mi-a dat un numar de telefon de la casele de bilete (ce treaba au casele de bilete cu biletele online?). Si ce`mi zice un baiat de acolo: nu se mai vand bilete online. Doar la casa. Ca deh au investit bani in fcsbticketing online ca sa vanda bilete pentru Urziceni!!!!!
Mori cacatule! Prostule!!!
Wow! Incredibil!
Dar de fapt e foarte credibil avand in vedere cine ne conduce clubul. ![]()
MORI CIOBANE !!!
FC Steaua Bucuresti anunta ca, incepand de sambata, 17 octombrie, se vor pune in vanzare, la casele de bilete de la stadion, biletele pentru meciul pe care echipa noastra il va disputa joi, 22 octombrie, pe propriul teren, in cea de-a treia etapa din UEFA Europa League in compania echipei turce Fenerbahce Istanbul. Cu un buletin se poate achizitiona un singur bilet, iar o persoana poate compara maxim patru bilete prezentand patru buletine de identitate. Biletele sunt nominale si netransmisibile si se cumpara exclusiv de la casele de bilete ale stadionului Steaua. Mentionam ca biletele cumparate din oricare alte surse, sunt nule.
Preturile biletelor pentru meciul cu Fenerbahce Istanbul sunt urmatoarele:
Peluze - 15 lei
Tribuna a II-a - 25 lei
Tribuna I - 35 lei
Tribuna 0 - 70 lei
Fotolii - 150 lei
Casele de bilete ale stadionului Steaua sunt deschise conform urmatorului program:
Sambata: 10:00 - 18:00
Duminica 12:00 - 16:00
Luni 10:00 - 20:00
Marti 10:00 - 20:00
Miercuri 10:00 - 20:00
Abonatii sezonului 2009 – 2010 vor beneficia un discount de 50% din pretul de lista al biletelor pentru locul aferent abonamentului. Acestia vor avea locul rezervat de pe abonament, pana pe data de 19.10.2009, urmand ca biletele pentru locurile abonatilor ramase neocupate sa fie puse in vanzare la liber din 20.10.2009.
Copiii cu varsta de pana la 10 ani au accesul gratuit pe stadion, cu conditia ca acestia sa fie insotiti de parinti, care sa-i tina in brate si care au intreaga responsabilitate pentru comportamentul acestora in interiorul stadionului.
De asemenea, le amintim tuturor parintilor ca, in ziua meciului, isi pot aduce copiii in zona FCSB Kids, unde acestia se pot juca timp de cateva ore inainte de disputarea partidei. Accesul este GRATUIT!
Incepand cu 26 octombrie 2009, persoanelor carora li s-a restrictionat accesul in urma incalcarii regulamentului privind respectarea ordinii, disciplinei si comportamentului adecvat al suporterilor la meciurile de fotbal disputate pe teren propriu si care detineau abonament valid in sezonul 2009/2010, li se va restitui contravaloarea acestora pentru perioada in care nu mai pot fi utlizate
DECI O SA AVEM SI INTERZIS SIGUR SA VEDEM CARE SUNT ACUMA AM ABONEMENT LA Peluza Nord VA ANUNT MAINE DACA AM LOAT BILET:)))
Deci pana la urma s-a tinut de cuvant...:O:O
Nu vreau sa fiu injurata, nu tin cu ciobanu', dar as vrea sa vad atmosfera in tribune
o da te asigur ca o sa fie o atmosfera de neuitat:)
DECI O SA AVEM SI INTERZIS SIGUR SA VEDEM CARE SUNT ACUMA AM ABONEMENT LA Peluza Nord VA ANUNT MAINE DACA AM LOAT BILET:)))
Nu are cum ma, nu trebuie sa-ti trimita jandarmeria ceva acasa sau plm cam asa ceva?
o da te asigur ca o sa fie o atmosfera de neuitat:)
De neuitat pt cioban ![]()
de neuitat pentru toata lumea
pai ia vezi ma cum faci, ia tu atitudine la meciul cu Fener vreau sa te vad sarind in teren
asta mia placut bravo ultra_ss ![]()
asta mia placut bravo ultra_ss![]()
UREZ SUCCES ECHIPEI Steaua Bucuresti LA MECIUL CU fener......SI CIOBANE AFARA DIN Ghencea DUTE LANGA OILE TALE.....
Accesul dvs. NU este permis ca urmare a incalcarii regulamentului privind respectarea ordinii, disciplinei si comportamentului adecvat al spectatorilor la meciurile de fotbal disputate pe teren propriu.
E na....vroiam doar 1 amarat de bilet....
DECI ESTE CLAR CEI CARE AU ABONEMENTE LA PELUZE NU MAI INTRA PE STADION . SI EU SUNT INTERZIS A ZIS CA PEE 26 sa venin sa loam bani pe abonament
Ma **** pe ei de 20 RON...