Accesul dvs. NU este permis ca urmare a incalcarii regulamentului privind respectarea ordinii, disciplinei si comportamentului adecvat al spectatorilor la meciurile de fotbal disputate pe teren propriu.
N-am fost la meciul cu Bistrita !! A anulat imbecilul abonamentele la peluze, e clar.. Bine macar ca n-am facut un drum la Bucuresti degeaba, am aflat de acasa casunt interzis..
M U I E G I GI !
