FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Fenerbahce 0-1

«1239»
Ronnie02.10.2009 18:20

Steaua va intalni in etapa a treia a Ligii Europa favorita acestei grupe, echipa turca, Fenerbahce. Adversarii nostri au scazut destul de mult din forma pe care o aveau acum 2 ani cand reuseau sa elimine Sevilla din optimile Ligii Campionilor.

 

Fenerbahce are o infrangere (1-2, Twente) si o victorie (1-0, Sheriff) in Grupa H.

 

Rezultatul meciului nu este important pentru stelisti. Cel mai important lucru este ca Becali sa vanda, sa plece si sa moara.

 

Becali vinde, pleaca, mori!

gio_stgloria02.10.2009 18:26

Nu cred ca putem scoate mai mult de un egal. N-avem echipa.

Virgil02.10.2009 18:33

Facand o socoteala simpla, Fener a luat bataie acasa de la Twente, cu care noi am terminat la egalitate chiar la Enschede. Favorita in acest meci e Steaua si mai mult ca sigur ca daca Steaua va marca va reusi sa castige. Si sa nu se uite ca suntem nasii Galateisaray si a lui Fenerbahce.

 

Steaua - Fener: 1, x

 

Partida se va desfasura joi 22 octombrie, incepand de la ora 20:00

Daniel-Ionut03.10.2009 06:59

Turcaletii astia sunt cam inconstanti in evolutii... daca ii batem si facem 5 puncte dupa tur, avem sanse mari sa ne calificam, pentru ca vine meciul de acasa cu Twente, si deplasarea de la Tiraspol, de unde cred ca vom scoate 6 puncte.

In meciul din Turcia nu prea cred...

David03.10.2009 07:08

Ne vor fugari tot meciul insa le dam un gol prin ultimele minute.

aliuta4703.10.2009 11:01

eu presimt un 2-0 pentru Steaua ... orcum rezultatul nu conteaza ... oierul trebuie sa plece !

 

cornisa5805.10.2009 07:50

Dacã jucãm ca și cu Gloria e vai de noi :confused:

4_ever_steaua05.10.2009 10:11

meciul e greu,pentru ca echipa e pe marginea prapastiei din toate punctele de vedere.Becali,pleaca din Ghencea!

1uLy4Nn05.10.2009 18:59

o furam zdravan

S A R P E05.10.2009 19:30

Steaua joaca mai bine pe terenul altora.... batem cu 2-1 :steag_cruce_invers:

Stryker05.10.2009 19:51

Cel mai greu meci de pana acum, daca ne luam dupa numele adversarului ...

Daca jucam 4-3-3-ul de ieri si nu avem vreun bulan mare o luam fara drept de apel !

 

 

alex_costin8006.10.2009 07:18

batem cu siguranta! :steag_cruce_invers:

Creo07.10.2009 21:09

L-am auzit pe Becali spunand intr-un interviu ca doreste sa se joace fara suporteri. Voi ce stiti?

 

 

MoWeed08.10.2009 06:10

Important nu este rezultatul, important este ca tot stadionul sa continue in tonul meciului cu Gloria Bistrita.

Virgil08.10.2009 08:39
Important nu este rezultatul, important este ca tot stadionul sa continue in tonul meciului cu Gloria Bistrita.

 

Eu as sugera un ton mai ridicat.

 

ionel_9408.10.2009 09:07

sper sa castigam dar imi doresc mai mult un adevarat proest inpotriva ciobanului ca la meciul cu Gloria Bistrita sau chiar si mai tare de atat bv baeti tinetio tot asa forza Steaua

kata_roby09.10.2009 19:19

Ce pot sa zik... in primul rand trebuie sal conteste iar Tribuna 1 cum a fost la meciul cu Gloria. Nu ne poate interzice nimeni libertatea de a ne exprima in cuvinte. Furia in forta vizika n-avem voie nici verbal nu avem... :thumbdown: E ABSURD !!!

Nu conteaza buletin/fara buletin trebuie sal anihilam si sal dam jos din loja... El se gandeste numa la imputitii aia de copii ai lui si afaceri.

DACA VA ADUCETI AMINTE A DECLARAT LA SPORT.RO CA EL NU ESTE STELIST SI ESTE DOAR O AFACERE CLUBUL Steaua .

 

AFARA DIN Ghencea !!!!!!!!!!! JEG ORDINAR OIER ANALFABET RASIST MASCARICI

 

UN BUFON !!!!!!!!!!!!

fredysteaua09.10.2009 20:20

toti vb dar nimeni nu face nimic...vorba este la moda acum.

vorba, sfaturile, indemnurile ... dar nimeni nu ia atitudine...

ultra_ss12.10.2009 11:01
toti vb dar nimeni nu face nimic...vorba este la moda acum.

vorba, sfaturile, indemnurile ... dar nimeni nu ia atitudine...

 

pai ia vezi ma cum faci, ia tu atitudine la meciul cu Fener vreau sa te vad sarind in teren

Daniel-Ionut12.10.2009 15:17

Se pare ca am scapat de Daniel Guiza, atacantul s'a accidentat in cantonamentul echipei nationale a Spaniei.

 

Potrivit cotidianului Hurriyet, Guiza are o microrupturã muscularã la piciorul drept și în funcție de dimensiunea rupturii se va stabili dacã jucãtorul va rata, dupã meciul cu Steaua, din 22 octombrie, și derbiul cu Galatasaray, programat la 25 octombrie.

David12.10.2009 17:57

Cand ma uit ce jucatori au astia imi piere cheful.Nu vad nici o extrema sau atacant care sa castige suficiente dueluri cu R Carlos.

fredysteaua12.10.2009 18:14

ianos szekely poate sa castige suficiente dueluri !!

 

oricum rezultatul este mai putin important !!

Daniel-Ionut13.10.2009 16:03
Cand ma uit ce jucatori au astia imi piere cheful.Nu vad nici o extrema sau atacant care sa castige suficiente dueluri cu R Carlos.

 

Ce ma? :blink:

Poate cu Roberto Carlos de acum 3 ani ;)

BAF-kimi15.10.2009 12:05

Biletele se iau doar online? A si s-au pus in vanzare?

crx15.10.2009 13:48

eu am gasit aici preturile biletelor

http://stelisti.mysport.ro/stiri/16087/15-...fenerbahce.htm#

dar nu stiu daca s-au pus in vanzare, pe site-ul oficial nu scrie nimic.

 

peluze 15 lei

tribuna 2 25 lei

tribuna 1 35 lei

tribuna 0 70 lei

«1239»