Vin la meci doar ca sa protestez,sincer mi se rupe pu.la de acet meci,de mult nu am mai avut o stare de rupinpulism privind meciurile Stelei cum am acum,si asta e doar vina gibonului infect de la oficiala.
Ca sa dau un pronostic asa de amoru' artei....presimt ca ne bagam cu curu' poarta si scoatem un X.
