FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Fenerbahce 0-1

«1456789»
The Game22.10.2009 07:41

Vin la meci doar ca sa protestez,sincer mi se rupe pu.la de acet meci,de mult nu am mai avut o stare de rupinpulism privind meciurile Stelei cum am acum,si asta e doar vina gibonului infect de la oficiala.

 

Ca sa dau un pronostic asa de amoru' artei....presimt ca ne bagam cu curu' poarta si scoatem un X.

bodrumdan_barkahan22.10.2009 09:00
E de bine inseamna :D

 

La voi ma gandesc doar cat le dati la dinamovisti :hmmm:

Am o enigma: 4-0 sau 5-1... :hmmm:

si eu ma gandesc la 4-0 frate lafel ca tine.ieri seara am jucat de doua ori consecutiv la pes 2009 GALATASARAY - dinaMUðE si am facut la ambele meciuri 4-0 :thumbsup:

 

o sa sarim peste dinaMUðSTð :bananadance:

bodrumdan_barkahan22.10.2009 09:06
Unii dintre fanii lui Fener au ajuns deja in Bucuresti. Am iesit de la Springtime de la Univ si erau niste baieti rasi in cap in galben-negru care intrebau in engleza lumea de pe strada cu ce echipa tin :) E clar ca sunt pusi pe scandal. Iar la noi peluzele or sa aiba pensionari. VAI DE PLM ! Cel mai rau imi pare ca probabil vom fi dominati de o mana de turci :-<

frate la ce cartier era sprintime ca imi amintesc ca mergeam des dar am uitat pe unde era.m-am simtit de parca sunt iara in Bucuresti.mi-sa facut dor rau de tot.

Guardian22.10.2009 10:22

Hai Steaua ! 3-2

red&blue_boy22.10.2009 11:48
Da' Grazelak si Bibiskov au fost dati deja afara? Jenant. Caut lunetist

 

 

Grzelak nu e dat inca afara,dar nu e in lotul pt UEFA.Bibiskov in schimb e pe lista pt UEFA,dar e dat afara.Ce sa mai zici,inca o dovada de profesionalism la conducerea Stelei.Sa vada si Stoichita cum e,ca a zis ca e ok lotul,ca sa-l perie pe Becali.Dar,cu toate astea,Forza Steaua!!!

Astristul22.10.2009 15:58

Grzelak este imprumutat pana pe 31 decembrie 2009. Pe 1 ianuarie se va intoarce in Grecia la Xanthi Skoda! :(

Initial el a fost imprumutat pentru 1 sezon intreg, dar din cauza faptului ca "n-are par", perioada imprumutului s-a scurtat!

ice_ball22.10.2009 16:20
Judy22.10.2009 17:06

au inceput:)

 

CINE SUGE P**A ??:))

ice_ball22.10.2009 17:07

Gigi!! Cine suge p--a?

Heart_For_Steaua22.10.2009 17:13

A inceput meciul si imi vine sa plang de nervi! E primul meci pe Ghencea dupa aproape 4 ani pe care il vad la televizor :| Sunt fericit doar ca cei care au reusit sa intre ma fac mandru ca sunt "huligan" "drogat" "alcoolist"

ros-albastru4ever22.10.2009 17:33

bicfalvi e terminat... nu e prima oara cand o face lata in apropierea careului... noroc cu Zapata,ca de obicei...

 

MORI CIOBANE!

red&blue_boy22.10.2009 17:34

La cum jucam,mare mirare ar fi sa nu pierdem....Noroc cu Zapata,pana acum.

Fan FC Steaua22.10.2009 17:57

Doamne deja nu mai pot sa-l sufar pe căcatu ala de toja...ca la fiecare meci, a stricat toate fazele si a ingreunat jocul....

Ronnie22.10.2009 18:00
Doamne deja nu mai pot sa-l sufar pe căcatu ala de toja...ca la fiecare meci, a stricat toate fazele si a ingreunat jocul....

Iar te certi singur ma?

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE22.10.2009 18:02
A inceput meciul si imi vine sa plang de nervi! E primul meci pe Ghencea dupa aproape 4 ani pe care il vad la televizor :| Sunt fericit doar ca cei care au reusit sa intre ma fac mandru ca sunt "huligan" "drogat" "alcoolist"

 

Eu de 5 ani, nu am lipisit de la chiar niciun meci, sa nu mai zic de dleplasari, sezonul trecut am facut Bucuresti-Timisoara si retur 72 de ore in care nu am mancat nimic pentru ca nu pot sa vorbesc, iar vine un cioban jegos imi intrezice sa ma duc la meci ca este cioban el. :cursing:

AG22.10.2009 18:29

Ia-l Doamne la tine pe cioban, cu tot cu mercenarii astia neputinciosi

Kapetan0s22.10.2009 18:40

Cum sa castigam noi cu astia? Sunt cu 10 clase peste noi din punct de vedere tehnic :)

AG22.10.2009 18:45

pai daca jucatorii nostri nu au facut liceul tehnic :))

ros-albastru4ever22.10.2009 18:52

sa moara Becali si tot neamu lui daca Toja nu e unul dintre cei mai penali jucatori pe care i-a avut Steaua... frateeeeeeeee,ai trebuie 2 minute sa se intoarca cu mingea,alte 2 minute sa o aseze pe picior si 3 sa o dea pe langa tinta

Kapetan0s22.10.2009 18:54
sa moara Becali si tot neamu lui daca Toja nu e unul dintre cei mai penali jucatori pe care i-a avut Steaua... frateeeeeeeee,ai trebuie 2 minute sa se intoarca cu mingea,alte 2 minute sa o aseze pe picior si 3 sa o dea pe langa tinta

Lasa ma ca pe youtube joaca bine :))

Nu stiu ce ne-am face fara Zapata...

Judy22.10.2009 18:57

atat am de zis: F*M TOJA!!!!!!!!! :|

SI Becali MORI

Catalyn0722.10.2009 18:59

cum ajung toti ratatii sa joace la Steaua ??? TE VREAU MORT CIOBANULE !!!!

MORT
DAMASKINOS22.10.2009 19:00

Dupa meciul asta Lovin imi pare Lampard pe langa Onicas si Bicfalvi:) .

mstef22.10.2009 19:05

"Înjurăturile impotriva 'inamicului public numărul unu' au fost apreciate și de tribuna I, care a aplaudat la fiecare scandare anti-Gigi."

 

Asta mi-e greu sa o cred, dar daca este adevarat ar fi un mare pas inainte. Cert este ca in seara asta am castigat un meci, unul foarte important, cu jegul. Poate v-a intelege odata ca NIMIC nu v-a opri acest protest atat timp cat este el la echipa. Solutia?

 

VINDE, PLEACA, MORI!! Dar cel mai bine MORI!!!

stelist8622.10.2009 19:06

au ajuns pana si turci sa ne bata :no: Becali mori mai repede tu si cu Argaseala.

«1456789»