Nu doresti raul.Prevezi.Dorinta ta oricum nu influenteaza nimic. Exact ca si aia cu titlul 24. Era aici o cearta cu argumente peste argumente ca "de ce ar fi bine sa ia Steaua titlul" sau "de ce ar fi acest lucru o catastrofa" cand echipa juca atat de penibil incat locul 4 la egalitate de puncte cu Vaslui este o minune.
Faptele si probabilitatile conteaza.
Deci,sa vedem! 
Steaua a avu 11 antrenori in 7-8 ani.
Piturca,cel care in trecut il punea cel mai bine la punct pe Becali,cel la care te-ai astepta sa fie cel mai durabil dintre toti a stat doua etape.
Cat crezi ca va rezista Dumitrescu?
La cine va mai apela Becali dupa inca o demitere?
Cat va rezista Steaua in ritmul acesta?
NU MULT!
E rea o lipsa acuta de performante?
Cand vine vorba de Steaua,de orgoliul fanilor,e catasrofal.Dar prin prisma suprematiei lui GGb,e bine.Ne scuturam de becalioti,Jiji pleaca,si oricine va lua echipa va avea rezultate.Pentru ca tot ce a fost performant cu adevarat in fotbalul romanesc a trecut pe la Steaua.
Ilie Dumitrescu,Duckadam,Lacatus,toti ar fi de respectat in alte circumstante.E de respectat faptul ca acesta a luat Steaua fara promisiuni intr-o astfel de situatie.Dar "Cand te culci cu porcii,te faci de noroi!".
Stii de ce nu intelegeti voi,becaliotii nimic?Nu ati aflat niciodata ce e onoarea.E ca si cum te-ai bucura daca cea mai mare curva s-ar indragosti de tine.Doar pentru ca e al naibii de frumoasa.Nu exista principii.
"Ce bine ca castiga Steaua!CAMPIONII!FORZA Steaua!SI LOCUL 2 E BUN!". Dar ce conteaza toate astea atunci cand echipa ar fi sa zicem campioana intr-un sezon in care al luat 5 de la ciori si a pierdut 6 puncte cu maidanezii?Te-ai bucura de acel titlu?De ce?
Ce ar insemna pentru tine ,sa zicem 4 ani de glorie ai Stelei,campionate,cupe,finala E League, cand dupa oligofrenul s-ar maimutari si ar tara in noroi celelalte 6 decenii de istorie maiastra?
Nu asa merg lucrurile la clubul sportiv al armatei.Pur si simplu nu sustii ceva ce nu reprezinta lucrul pe care il iubeai de la bun inceput.Lumea are din ce in ce mai multe motive sa critice Steaua!