doar pt a-i demonstra ceva lui Becali? NU vrem sa ii demonstram nimic doar sa il vedem PLECAT!
ii multumeam? NU prietene tu si altii ca tine erati la picioarele lui cand castiga echipa
stralucirea de alta data? cu ce? cu cine? cu jucatori liberi de contract? ciobanul nu a bagat nici 2 mil in transferuri in vara asta
tu crezi ca o sa castigam fiecare meci doar pt ca pe stema scrie Steaua? tu crezi ca daca ii incurajam apare un spiridus magic care ii invata cum sa dea cu piciorul intr'o minge? tu nu vezi ca fara bani numai faci nimic in fotbal?
"merita Steaua acest lucru"? mai bine intreabate asa : merita unul dintre cele mai titrate cluburi din EE sa fie calcata in picioare de un cioban? cum plm sa il ignoram cand distruge tot de la stadion pana la jucatori? tu nu vezi ca retardatu' asta ne baga in faliment? jegul asta nu merita nici sa spele pe jos in Ghencea.
hai sa zicem ca luam campionatul. si pe urma? ce urmeaza? ce se intampla cu banii castigati din UCL? unde se duc? IN BUZUNARUL CIOBANULUI ! CE face cu ei? dracu' stie el doar sa iasa pe profit.
lasam Steaua la greu? tu pentru ce crezi ca e protestul asta? pentru bunica? de ce nu incurajati voi echipa? sau numai stiti ceva in afara de "lupta Steaua eee ee" ca atunci am vazut ca prinde voce si restul stadionului...in rest numai sunetul de coji sparte si "duuuute baneeeeleee" se aude.
"haideti sa ii demonstram lui Becali ce facem noi pentru Steaua ...nu ce facem impotriva lui" ce facem impotriva lui facem pentru Steaua dar pt unii deja e prea complicat...ai grija sa nu iti arda mintea =)
PS : vad ca numai exista topicul "suporter adevarat?" asa ca postez aici pt voevodul care l'a facut