Nu prea citesc foarte multe ''voci'' din Bucuresti care sa coalizeze cu ultimele insemnari.Ce inseamna asta?
Sambata seara am trait o atmosfera cum n-am mai gasit de ceva timp,si totusi,compromisul este periculos.Nu as putea decat sa-i sustin pe baietii care ar continua protestul,in conditiile in care comentariile creditorului sunt pe aceeasi linie,care,chiar daca nu mai merge spre echipa,tot au un nivel scazut,si tot sunt foarte multe.Indiferent de cat o fi de bun pentru cei ce-l cunosc personal,pentru Steaua,echipa de fotbal,patronul actual este un minus la capitolele personalitate,imagine,cultura.

