@Astristul
nimic nou in ce a scris "jurnalistul" pe blogurile fituicii.orice consumator de fotbal si mai ales de stadion cunostea deja de situatiile tensionate existente la cluburile enumerate de el.hai sa fim seriosi ca nu e decat o tentativa de a mai aduna ceva capital de imagine sau trafic ca deh masele nu mai pun botul la toate tampeniile,iar in lipsa de creditor la TV e greu sa mai scrii ceva care sa atraga.oare cate mizerii din astea gen asta,banciu,vochin,buzarin,etc au fost la spritul organizat recent de ziua lui Mircea Sandu asa mai retras sau pe ascuns?!
la sugestia buna a lui armanovici care a indemnat la un limbaj mai decent dar si in conditiile in care sunt ceva baieti care stau cu ochii pe site mai rau ca boul la poarta noua, ma abtin sa mai dezvolt.dar tuturor celor care se folosesc de lupta asta a noastra sa isi faca o imagine sau sa obtina anumita simpatie nu le pot transmite decat atat: "tarfa sub acoperire nu se-mbraca in mov! " p.s. si sa va umplem frigiderele cu/de carne! ![]()
