FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ghiceste Filmul

«1345678»
Adrian18.09.2009 10:47

ohohoh... tom cruise in raportul lui Nicolita adica Minority Report.

 

Pentru ca sunt un porc arogant, nu mai astept confirmarea si pun si eu poza:

 

40236084.jpg

 

E dintr-un serial. Sper sa nu va suparati :)

Catalyn0718.09.2009 12:07

Star Trek ? :alcoholic:

Adrian18.09.2009 12:15

Nu-i destul.

vlad18.09.2009 13:32
ohohoh... tom cruise in raportul lui Nicolita adica Minority Report.

 

Pentru ca sunt un porc arogant, nu mai astept confirmarea si pun si eu poza:

 

40236084.jpg

 

E dintr-un serial. Sper sa nu va suparati :)

 

Scott Bakula ,protagonistul din Quantum Leap.

Poza este din Enterprise.

@Dulcicutza,n-ai gem de facut?

Adrian18.09.2009 13:34

Dreptate multa lu' nea Vlad. :)

 

Urmatoarea poza :)

vlad18.09.2009 14:06
Dreptate multa lu' nea Vlad. :)

 

Urmatoarea poza :)

 

 

pas.altcineva

Catalyn0718.09.2009 14:24

hai ca pun eu :D

img314.JPG

Joga Bonito18.09.2009 17:10

The Legend of Bagger Vance(2000).

 

Will Smith, Matt Damon.

Catalyn0718.09.2009 18:44

bravo ma :D

Joga Bonito18.09.2009 19:31
bravo ma :D

pic1.jpg

Adrian18.09.2009 19:57

Pathology cu Milo Ventimiglia.

dulcicutza19.09.2009 02:06
@Dulcicutza,n-ai gem de facut?

Nu-mi place gemul :)))

Joga Bonito19.09.2009 03:09
Pathology cu Milo Ventimiglia.

mda

Daniel-Ionut19.09.2009 12:23

O sa ghicesc eu odata si'odata un film dp aici, d nu caut sa va pun vre'un film romanesc d rpin 1916 sa stati o luna la el :yes:

emil2322.09.2009 20:36
2009_drag_me_to_hell_003.jpg

Mama lui Gigi Becali? :steag_cruce_invers:

Maye22.09.2009 20:49

Nu a ghicit nimeni in 24 de ore.

Pun eu :

amd_bx_bronxtale.jpg

vlad23.09.2009 04:56
Nu a ghicit nimeni in 24 de ore.

Pun eu :

amd_bx_bronxtale.jpg

 

Povesti despre mafioti in

A Bronx Tale -in regia lui Robert De Niro.

 

Pustiul,Calogero,fiul unui sofer de autobuz interpretat de Robert de Niro,este luat sub aripa protectoare a lui Sonny,un mafiot din Bronx.

Maye23.09.2009 07:32

corect.

AG24.09.2009 09:16

cred k am vazut filmul asta de 3 ori , e genial

David02.10.2009 19:52

Greu...pe dracu'

wsm.jpg

AG02.10.2009 22:21

@ david - e vb despre filmul meet the spartans, parodie dupa 300 de spartani // tare oricum

 

poza noua :

 

030131064ac67f2a587f0.jpg

axl03.10.2009 06:11

Am citit cartea, n-am vazut filmul, dar e evident.

Ingeri si demoni.

AG03.10.2009 08:33
Am citit cartea, n-am vazut filmul, dar e evident.

Ingeri si demoni.

gresit

Ronnie03.10.2009 08:54

Codu' lui Da Vinci?

AG03.10.2009 09:22

bingo, baga poza

«1345678»