Alt clasic:

Alt clasic:

Gal Mcqueen 'King of Cool'
Daca as avea o mana destul de lunga, de aici din Alba ti-as trage o palma de te-ar auzi si Osama din resedinta lui din Los Angeles.
Nici macar nu stii cine e tipul din poza.
Rusine!
4! Stai jos!
Am vazut si eu ca la poza scria "1action-gal-mcqueen" am scris p google si mi'a aparut poza, si scria 'King of Cool'
sub ea...
Am zis sa imi incerc norocul ![]()
A, si nici nu ma intereseaza cine e tipul din poza ![]()
Alt clasic:
Cine poate uita incercarea lui Steve McQueen din Marea evadare sau The Great Escape de a sari cu motocicleta peste gard.
Film clasic.
Semana putin James Bond cu el (Daniel Craig)
Adrian,da-mi verde ![]()
Cine este nambaroan...Adi,Adi...
Alt clasic:
Actorul e Steve McQueen,iar filmul se numeste 'The Great Escape',din anul 1963.
Actorul e Steve McQueen,iar filmul se numeste 'The Great Escape',din anul 1963.
Se pare ca a rasp altcineva mai repede decat mine...
Adrian,cat ne tii?24 de ore? Asteapta si JB sa se bage la joc. Si este punctul lui forte ...dupa pescuit sau inainte? ![]()
Nu stiu filmul dar a fost confirmat din doua parti.
Asa ca Vlade, da-i drumu!
Bag poza si cine ghiceste primul are permisiunea sa bage poza fara a-i da eu acordul. Sa nu patim ca in cazul anterior.

Tootsie
Nea Vlad... respect!
Ai dreptate.
Steve McQueen in rolul lui Hilts "The Cooler King" din The Great Escape.
The Name of the Rose?
Ala de a jucat si Sean Connery in el?
The Name of the Rose?
Ala de a jucat si Sean Connery in el?
Nu este filmul ala.
Si nici Richard Harris nu este cel din stanga.
Hai cu raspunsul oameni buni.
V-am dat si eu un indiciu. Actorul din dreapta este Ron Perlman.
Ala e nea Vlade. Iti zic eu. Ca l-am vazut. Un fel de CSI: Middle Ages. ![]()
Tin minte ca aia omorau cu o carte otravita ![]()
Ron Perlman e Salvatore. Un calugar/nebun/killer. Foarte bine jucat respectivul rol. Foarte, foarte bine.
Probabil unul dintre cele mai bune roluri ale lui ![]()
Ala e nea Vlade. Iti zic eu. Ca l-am vazut. Un fel de CSI: Middle Ages.Tin minte ca aia omorau cu o carte otravita
Ron Perlman e Salvatore. Un calugar/nebun/killer. Foarte bine jucat respectivul rol. Foarte, foarte bine.
Probabil unul dintre cele mai bune roluri ale lui
am vazut filmul.
Imi cer scuze pentru greseala. La acest film m-am gandit si eu initial. Este vina mea.
@Catalin,dai verde?
PS Adi,avand in vedere genul preferat de Catalin,ma gandeam si la un film nou cu Ron.
I Sell the Dead

Cred ca poti baga poza daca ne da Catalin acceptul

Tot cu clasice ![]()
Vai cat timp liber aveti..............
@Adrian
Astia-s sniperii de care ai facut rost sa-l impuste pe jeg?
bah Lari... taci mah... ca asta nu e linie sigura ![]()
@Adrian
Gata, frate, tac. Da' zi-le ca le tinem pumnii! ![]()
Corect, The Name of the Rose.
Ala nu e Red Dawn?
Felicitari nea Axl.
![]()
Urmatoarea poza.