FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ghiceste Filmul

«1234568»
Adrian17.09.2009 16:49

Alt clasic:

 

1action-gal-mcqueen.jpg

 

 

Daniel-Ionut17.09.2009 16:55

Gal Mcqueen 'King of Cool'

Adrian17.09.2009 16:57

Daca as avea o mana destul de lunga, de aici din Alba ti-as trage o palma de te-ar auzi si Osama din resedinta lui din Los Angeles.

 

Nici macar nu stii cine e tipul din poza.

 

Rusine!

4! Stai jos!

Daniel-Ionut17.09.2009 17:00

Am vazut si eu ca la poza scria "1action-gal-mcqueen" am scris p google si mi'a aparut poza, si scria 'King of Cool' :D sub ea...

Am zis sa imi incerc norocul :))

 

A, si nici nu ma intereseaza cine e tipul din poza :D

vlad17.09.2009 17:11
Alt clasic:

 

1action-gal-mcqueen.jpg

 

Cine poate uita incercarea lui Steve McQueen din Marea evadare sau The Great Escape de a sari cu motocicleta peste gard.

Film clasic.

Semana putin James Bond cu el (Daniel Craig)

 

Adrian,da-mi verde :)

 

Cine este nambaroan...Adi,Adi...

 

 

aly_star17.09.2009 17:18
Alt clasic:

 

1action-gal-mcqueen.jpg

 

 

Actorul e Steve McQueen,iar filmul se numeste 'The Great Escape',din anul 1963.

 

Actorul e Steve McQueen,iar filmul se numeste 'The Great Escape',din anul 1963.

 

 

Se pare ca a rasp altcineva mai repede decat mine...

vlad17.09.2009 18:03

Adrian,cat ne tii?24 de ore? Asteapta si JB sa se bage la joc. Si este punctul lui forte ...dupa pescuit sau inainte? :beer2:

axl17.09.2009 18:29

Nu stiu filmul dar a fost confirmat din doua parti.

Asa ca Vlade, da-i drumu!

vlad17.09.2009 19:11

Bag poza si cine ghiceste primul are permisiunea sa bage poza fara a-i da eu acordul. Sa nu patim ca in cazul anterior.

pamelag.jpg

axl17.09.2009 19:49

Tootsie

axl17.09.2009 19:56
P_Z.jpg
Adrian17.09.2009 20:57

Nea Vlad... respect!

Ai dreptate.

 

Steve McQueen in rolul lui Hilts "The Cooler King" din The Great Escape.

vlad18.09.2009 04:47
P_Z.jpg

 

 

Cel din dreapta este este Ron Perlman (Hellboy pentru necunoscatori).

Genul de film in care joaca este comedie. Poate fi o comedie?

 

Cred ca fac o confuzie....Cel din stanga imi seamana cu Richard Harris (actorul a decedat acum cativa ani,sa fie un film mai vechi?)

Adrian18.09.2009 07:02

The Name of the Rose?

 

Ala de a jucat si Sean Connery in el?

vlad18.09.2009 07:10
The Name of the Rose?

 

Ala de a jucat si Sean Connery in el?

 

 

Nu este filmul ala.

Si nici Richard Harris nu este cel din stanga.

Hai cu raspunsul oameni buni.

V-am dat si eu un indiciu. Actorul din dreapta este Ron Perlman.

Adrian18.09.2009 08:22

 

 

Ala e nea Vlade. Iti zic eu. Ca l-am vazut. Un fel de CSI: Middle Ages. :D

Tin minte ca aia omorau cu o carte otravita :))

 

 

Ron Perlman e Salvatore. Un calugar/nebun/killer. Foarte bine jucat respectivul rol. Foarte, foarte bine.

Probabil unul dintre cele mai bune roluri ale lui :)

vlad18.09.2009 08:29
Ala e nea Vlade. Iti zic eu. Ca l-am vazut. Un fel de CSI: Middle Ages. :D

Tin minte ca aia omorau cu o carte otravita :))

 

 

Ron Perlman e Salvatore. Un calugar/nebun/killer. Foarte bine jucat respectivul rol. Foarte, foarte bine.

Probabil unul dintre cele mai bune roluri ale lui :)

 

am vazut filmul.

Imi cer scuze pentru greseala. La acest film m-am gandit si eu initial. Este vina mea.

@Catalin,dai verde?

PS Adi,avand in vedere genul preferat de Catalin,ma gandeam si la un film nou cu Ron.

I Sell the Dead

 

largeisellthedeadfessen.jpg

 

 

Cred ca poti baga poza daca ne da Catalin acceptul

Adrian18.09.2009 08:39

13017464.jpg

 

Tot cu clasice :D

dulcicutza18.09.2009 09:12

Vai cat timp liber aveti..............

Lari18.09.2009 09:25

@Adrian

Astia-s sniperii de care ai facut rost sa-l impuste pe jeg?

Adrian18.09.2009 09:26

bah Lari... taci mah... ca asta nu e linie sigura :D

Lari18.09.2009 09:31

@Adrian

Gata, frate, tac. Da' zi-le ca le tinem pumnii! :rolleyes:

axl18.09.2009 10:05

Corect, The Name of the Rose.

 

Ala nu e Red Dawn?

Adrian18.09.2009 10:14

Felicitari nea Axl.

 

:)

 

Urmatoarea poza.

axl18.09.2009 10:28

dddd.jpg

 

«1234568»