Un topic interesant pe care l-am gasit pe un forum de torente.
Se posteaza o fotografie dintr-un film, cu sau fara indicii (anul, genul, etc.). Cine ghiceste filmul are dreptul sa posteze o alta fotografie, din alt film, and so on.
Se pot cere indicii, daca nu se ghiceste filmul in 24 de ore oricine poate posta un altul.
Incep eu.








