FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ghiceste Filmul

«123458»
vlad17.09.2009 12:28
never-back-down.jpg

 

au trecut 24 ore ! am pus alta poza

 

Never Back Down -2008

vlad17.09.2009 12:29

2008041810054088.jpg

 

 

dulcicutza17.09.2009 12:38
Never Back Down -2008

Da ca scria cand dadeai save :))))))

Aveti grija la poze,redenumiti-le...

Lari17.09.2009 12:45

@Vlad

Filmu' ala e 2008041810054088.jpg!

 

Aaaa, ai redenumit poza... :no:

 

:crazy:

 

 

Fane17.09.2009 12:50
Ia, bah, sa incerc si io.

 

 

Cumva...FATA LU`BUBE ? :D

axl17.09.2009 13:29

@Vlad

American Gigolo?

vlad17.09.2009 13:57
@Vlad

American Gigolo?

 

Nu este American Gigolo!

 

Never Back Down este un film nou,nu trebuie sa dai click pe poza pentru a vedea ce film este.

 

Va dau indiciu la poza posta de mine:

 

Cand intra peste tipa la dus ,Ricard Gere incepe sa cante : "Suspicious Mind"(Elvis Presley).

Jerry Lee Lewis canta melodia care poarta si numele filmului.

Un film ,care te lasa fara suflare.

 

Alt indiciu

 

richardgere1916830.jpg

axl17.09.2009 14:13

Breathless

dulcicutza17.09.2009 14:26
Breathless

Ala-i.acu pune film :))

axl17.09.2009 14:27

Sa confirme Vlad. Te grabesti ca magaru.

vlad17.09.2009 14:28
Breathless

 

:thumbsup:

Bagati poza.

axl17.09.2009 14:30

bscap0000.jpg

 

Din greseala era sa pun o poza cu mine-n plua goala.

axl17.09.2009 14:35

A, da, indicii:

2 oscaruri, unul postum.

vlad17.09.2009 14:37
bscap0000.jpg

 

Din greseala era sa pun o poza cu mine-n plua goala.

 

 

Sigur nu e poza cu tine in cucu' gol.

Cu siguranta este un film cu eroi

gen Watchmen.

Catalin,lasa-ma sa ghicesc un laureat este un actor australian . Un talentat actor care murit la inceputul anului 2008.

HL

axl17.09.2009 14:38
Cu siguranta este un film cu eroi

gen Watchmen.

Pe-aproape.

 

Catalin,lasa-ma sa ghicesc un laureat este un actor australian . Un talentat actor care murit la inceputul anului 2008.

HL

Dada.

vlad17.09.2009 15:08
Pe-aproape.

 

 

Dada.

Este vorba despre filmul Batman- The Dark Knight.

Actorul despre care vorbeam este regretatul Heath Ledger

axl17.09.2009 15:10

Corect, baga!

vlad17.09.2009 15:19

elvisd.jpg

 

Sorry,am schimbat poza ....

axl17.09.2009 15:20

Eu stiu, mai las si pe altii.

vlad17.09.2009 15:22
Eu stiu, mai las si pe altii.

 

 

Spune-l ...asta-i jocul. Am vrut sa bag altceva ,dar nu gasesc poza. @Catalin,am schimbat poza.

axl17.09.2009 15:29

Filantropica.

vlad17.09.2009 15:58
Filantropica.

adevarat,te rog sa bagi poza..

axl17.09.2009 16:31
elvisd.jpg

 

Sorry,am schimbat poza ....

Walk the Line, un Johnny Cash mai atletic ca niciodata.

 

 

nuscrieaici.jpg

Un clasic.

 

Adrian17.09.2009 16:45

Natural, si anume, Born Killers?

axl17.09.2009 16:46

Corect, baga.

«123458»