au trecut 24 ore ! am pus alta poza
Never Back Down -2008
au trecut 24 ore ! am pus alta poza
Never Back Down -2008

Never Back Down -2008
Da ca scria cand dadeai save
))))
Aveti grija la poze,redenumiti-le...
@Vlad
Filmu' ala e 2008041810054088.jpg!
Aaaa, ai redenumit poza... ![]()
![]()
Ia, bah, sa incerc si io.
Cumva...FATA LU`BUBE ? ![]()
@Vlad
American Gigolo?
@VladAmerican Gigolo?
Nu este American Gigolo!
Never Back Down este un film nou,nu trebuie sa dai click pe poza pentru a vedea ce film este.
Va dau indiciu la poza posta de mine:
Cand intra peste tipa la dus ,Ricard Gere incepe sa cante : "Suspicious Mind"(Elvis Presley).
Jerry Lee Lewis canta melodia care poarta si numele filmului.
Un film ,care te lasa fara suflare.
Alt indiciu

Breathless
Breathless
Ala-i.acu pune film ![]()
Sa confirme Vlad. Te grabesti ca magaru.
Breathless
![]()
Bagati poza.
A, da, indicii:
2 oscaruri, unul postum.
Cu siguranta este un film cu eroigen Watchmen.
Pe-aproape.
Catalin,lasa-ma sa ghicesc un laureat este un actor australian . Un talentat actor care murit la inceputul anului 2008.HL
Dada.
Pe-aproape.
Dada.
Este vorba despre filmul Batman- The Dark Knight.
Actorul despre care vorbeam este regretatul Heath Ledger
Corect, baga!

Sorry,am schimbat poza ....
Eu stiu, mai las si pe altii.
Eu stiu, mai las si pe altii.
Spune-l ...asta-i jocul. Am vrut sa bag altceva ,dar nu gasesc poza. @Catalin,am schimbat poza.
Filantropica.
Filantropica.
adevarat,te rog sa bagi poza..
Natural, si anume, Born Killers?
Corect, baga.