14.09.2009 17:32
Pe aproape.....
Pe aproape.....
Ii originalul,,,,,,,,Las Vegas!
Cine pune?
Dada,am pus eu poza nu vedeti?![]()
pai nu ai ghicit.
daca nu se ghiceste filmul in 24 de ore oricine poate posta un altul.
ups. am omis asta ![]()
twilight???![]()
MAi baga o fisa
)
the ring ?
O doamne,si o sa ziceti ca e film de fete d-aia nu v-ati uitat la el....daca va zic ca e serial va ajuta?
Gossip Girls.
New picture
Snatch- Guy Ritchie
Corect, baga Vlade. Ca daca nu, bag eu.
@cristian014 transporter?
transporter?
Sancta simplicitas.
tot ce stiu e ca printul e facut la un CAM
)) i'm right?
E de pe net poza, nene, habar n-am...
betsy's wedding ????
Nope.

au trecut 24 ore ! am pus alta poza
Ala era "Easy Money", cu Rodney Dangerfield si Joe Pesci. Din 1983.