FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ghiceste Filmul

«12348»
David14.09.2009 17:32

Pe aproape.....

dulcicutza14.09.2009 17:35

csy miami?:))

bau.jpg

David14.09.2009 18:50

Ii originalul,,,,,,,,Las Vegas!

Maye14.09.2009 18:51

Cine pune?

dulcicutza14.09.2009 18:53

Dada,am pus eu poza nu vedeti?:)

Maye14.09.2009 19:10

pai nu ai ghicit.

axl14.09.2009 19:11
daca nu se ghiceste filmul in 24 de ore oricine poate posta un altul.

 

Maye14.09.2009 20:04

ups. am omis asta :D

dulcicutza15.09.2009 18:40

Va pun o poza noua poate va prindeti :)))))

gigi.JPG

fredysteaua15.09.2009 18:48

twilight???:D

dulcicutza15.09.2009 19:47

MAi baga o fisa :)))

AG15.09.2009 20:54

the ring ?

dulcicutza15.09.2009 22:26

O doamne,si o sa ziceti ca e film de fete d-aia nu v-ati uitat la el....daca va zic ca e serial va ajuta?

cristian01415.09.2009 23:25

Gossip Girls.

 

New picture

 

movie.jpg

vlad16.09.2009 04:07
Gossip Girls.

 

New picture

 

 

Snatch- Guy Ritchie

axl16.09.2009 07:35

Corect, baga Vlade. Ca daca nu, bag eu.

dulcicutza16.09.2009 09:00

@cristian014 transporter?

axl16.09.2009 09:02
transporter?

Sancta simplicitas.

Lari16.09.2009 09:28

Ia, bah, sa incerc si io.

 

 

2.jpg

fredysteaua16.09.2009 10:58

tot ce stiu e ca printul e facut la un CAM :)))) i'm right?

Lari16.09.2009 10:59

E de pe net poza, nene, habar n-am...

fredysteaua16.09.2009 11:05

betsy's wedding ????

Lari16.09.2009 12:19

Nope.

fredysteaua17.09.2009 10:56

never-back-down.jpg

 

au trecut 24 ore ! am pus alta poza

Lari17.09.2009 11:06

Ala era "Easy Money", cu Rodney Dangerfield si Joe Pesci. Din 1983.

«12348»