FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ghiceste Filmul

«145678»
Ronnie03.10.2009 09:26
filmw.jpg
fredysteaua03.10.2009 10:13

awaydays

fredysteaua03.10.2009 10:19
filmwe.jpg
AG03.10.2009 12:34

G I Joe

 

poza noua :

 

031543464ac747026496e.jpg

RaMs3s03.10.2009 13:02
Povesti despre mafioti in

A Bronx Tale -in regia lui Robert De Niro.

 

Pustiul,Calogero,fiul unui sofer de autobuz interpretat de Robert de Niro,este luat sub aripa protectoare a lui Sonny,un mafiot din Bronx.

 

asta l-am vazut eu in vacanta...incepuse de la 3 jumate ( 3 dim ) dar a meritat sa stau pana la final ! Superb

Ronnie05.10.2009 15:10
vq8bsi19po8wolhdad4d.jpg
Ronnie05.10.2009 17:24

Faceam si noi niste manarii pe aici maaa, ce te bagi? Alecs=DNA-ul forumului.

*Alecs*05.10.2009 17:30

Baaa voi il fentati pe axl? Aia e poza din Ingeri si Demoni!

Dovada: http://www.imdb.com/media/rm2751564544/tt0808151

*Alecs*05.10.2009 17:52

Ronnie maine te prezinti la parchet la ora 9, fara discutii. Nu ma face sa trimit mascatii la tine la usa.

mircea2706.10.2009 20:41
Deni04.12.2009 22:19

Asta creca seamna cu cineva de pe forum :))

ppppp.JPG

Maye09.12.2009 09:44

Deni se uita la filme spurcate pe Mute.

dragos_ghinea09.12.2009 10:09

extreme movie

 

am vazut filmul mai demult dar nu imi aduceam aminte numele si m-am folosit de siteul de la linkul pozei :D

 

892321jhjh.jpg

Maye09.12.2009 10:22

This is England :D

David11.01.2010 12:55
saw1.jpg
S.S.Lazio11.01.2010 20:47

ce mlp e asta ? :))

dragos_ghinea11.01.2010 21:03

Poate unul din seria Saw. de la 3 in colo nu le-am mai vazut si nu sunt sigur.

Maye11.01.2010 21:05

Saw 5.

Maye11.01.2010 21:10
f3.jpg
*Alecs*11.01.2010 21:50

Rise of the Footsoldier

 

18940836w434hq80.jpg w434.png

Maye11.01.2010 21:55

Adulthood.

image_125223324592009600_1.jpg

vlad12.01.2010 06:04

Cred!

 

Avand in vedere ce culoare are Maye ( :) ),ma gandesc ca este un film de pe un post de la mogulii buni. Nu poate fi decat femeia lui Bubby Paunescu Cel Bun, Barladeanca.

 

 

 

 

Filmul este Francesca.

 

Cred! 

 

 

blindica16.01.2010 20:12

Francesca este,sigur.Cel mai prost film romanesc!Parca e filmat cu telefonul.

Maye16.01.2010 20:24

Francesca , da. Si filmul e foarte bun.

blindica16.01.2010 21:17

Fiecare cu parerea lui.Fazele cu Barladeanu plangand mi se pare amuzante rau.Prea multe faze statice.Doar ''Boschet'' ce mai ridică putin tempo-ul actiunii.Mesajele sunt cunoscute : romanii si sacrificiile pentru a pleca in Italia la munca unde urmează alte sacrificii,stereotipuri despre legaturile de rudenie,frate,sora ,frica de parinti.Îndatoriri la camatari,șmenuri la primarie.Film facut de dl. Bobi Paunescu pentru a-și promova gagica.

 

 

porcoi.jpg

«145678»