FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ghiceste Filmul

«15678»
Astristul16.01.2010 21:24

Amintiri din Epoca de Aur - Episodul "Legenda politistului lacom"!

blindica16.01.2010 22:48

Corect! Ai fost ''tru'' steagro

Partea a 2 a ''Dragoste in timpul liber'' este cam slaba.Astept urmatorul episod.

vlad17.01.2010 08:57
Fiecare cu parerea lui.Fazele cu Barladeanu plangand mi se pare amuzante rau.Prea multe faze statice.Doar ''Boschet'' ce mai ridică putin tempo-ul actiunii.Mesajele sunt cunoscute : romanii si sacrificiile pentru a pleca in Italia la munca unde urmează alte sacrificii,stereotipuri despre legaturile de rudenie,frate,sora ,frica de parinti.Îndatoriri la camatari,șmenuri la primarie.Film facut de dl. Bobi Paunescu pentru a-și promova gagica.

 

 

porcoi.jpg

 

 

Bobi isi promova seful! Nu gacica. :) Diaspora stie de ce!

 

Cat despre poza cu purcelul,ar trebui sa nu se mai lamenteze poporul roman ca noile norme europene ne cer sa ne electrocutam purcelul inainte de-al taia ! Asta cu eutanasierea este mai veche! Cel mai bun exemplu este militianul lacom care isi gazeaza purcelul in bucatarie! Practicile erau mai vechi pentru a anticipa intrarea in UE.

 

Sa stiti ca acele legende au un sambure de adevar. Nu inteleg de ce a scapat Caracalul de "furia " lui Mungiu. Avea material pentru 10 parti ,cel putin.

 

PS Acelasi "raspuns" l-ar fi primit militianul si daca se uita cu bricheta in rezervorul cu benzina.

blindica17.01.2010 09:45

Poate vedem in partea a 3 a.Cred ca sunt mai multe.

Maye17.01.2010 10:36
Bobi isi promova seful! Nu gacica. :) Diaspora stie de ce!

Mania voastra nu va lasa sa vedeti ca asta chiar a fost un film bun.

Ramaneti la fel de frustrati.

Francesca 9/10

 

Nu a pus nimeni poza , pun eu :

photo_04_hires.jpg

r3fl3x17.01.2010 10:53
asta l-am vazut eu in vacanta...incepuse de la 3 jumate ( 3 dim ) dar a meritat sa stau pana la final ! Superb

 

Pe tvr2 parca:))) ... am stat si eu pana la 5 dim sa-l vad..

blindica17.01.2010 12:14

@Maye > ai grija si tu cu limbajul tau si caracterizarile tale:).Fii tu linistit si nu te va deranja nimeni.

Maye17.01.2010 12:36

Da sefu` , daca spui tu asa fac.

Maye22.01.2010 21:42

Nimeni nu ghiceste ba filmul meu?

Marius22.01.2010 21:46

 

 

Pointbreak ala?

Maye22.01.2010 22:14

Nu.

Altul la rand.

Maye01.02.2010 22:45

Vad ca nimeni nu ghiceste.

Filmul e Into the wild.

 

Haideti altul cu poza.

vlad02.02.2010 05:41
ghicie.jpg
Maye02.02.2010 06:34

Trucaj electoral Campanie Prezidentiale 2004.

Hunger-movie-i03.jpg

vlad02.02.2010 06:45
Trucaj electoral Campanie Prezidentiale 2004.

Hunger-movie-i03.jpg

 

De ce ai postat?????? Nu ai ghicit. Nu este Trucaj electoral Campanie Prezidentiale 2004.

 

 

Dati-i ban individului asta de mai sus. A postat contrar regulilor acestui topic. Nu a ghicit filmul Dati-i avertisment :)

Maye02.02.2010 14:32

Atunci te astept pe tine cu varianta ta.

Eu am vazut filmul in varianta asta si s-a adeverit ca era varianta Dvd Rip.

Pacat , totusi , ca tu ai vazut filmul in varianta Cam. Poate de aia nici nu ai vazut toate detaliile . :)

Marius02.02.2010 14:43

@ vlad

 

e filmul ala "cum da o bucata tovarasu'"?

Maye02.02.2010 15:00

Mrs , daca imi permiti iti raspund eu.

 

Nu e filmul ala in care "da o bucata tovarasu`".

E filmul ala in care "tovarasu`" impinge un copil , dar prelucrat intens de Campionii Olimpici la Curling.

vlad02.02.2010 16:44
@ vlad

 

e filmul ala "cum da o bucata tovarasu'"?

 

Marius,ai ghicit . Poti pune poza :)

 

@Maye :)

Marius02.02.2010 16:51
E filmul ala in care "tovarasu`" impinge un copil , dar prelucrat intens de Campionii Olimpici la Curling.

 

:)

 

Marius,ai ghicit . Poti pune poza :)

 

sa te vad la filmul asta, vlad.

 

bercea.jpg

Maye02.02.2010 16:56

Mircea Basescu , nasul fiicei lui Bercea Mondialu`.

 

Asta o stiti?

 

art_172566_1.jpg

Marius02.02.2010 17:04

fii serios danea, gioana e actor mediocru, imaginea lasa mult de dorit la pretentiile pe care le aveam de la pedele iar regizoru' marinar e mediocru aici.

 

uite un adevarat blocbastar, iti pun traileru' ca asa e mai frumos.

 

vlad02.02.2010 17:08
Mircea Basescu , nasul fiicei lui Bercea Mondialu`.

 

Asta o stiti?

 

art_172566_1.jpg

 

Cum sa furi 1 milion.

Cu Silly (Stupid) Boy.

 

fii serios danea, gioana e actor mediocru, imaginea lasa mult de dorit la pretentiile pe care le aveam de la pedele iar regizoru' marinar e mediocru aici.

 

uite un adevarat blocbastar, iti pun traileru' ca asa e mai frumos.

 

 

Ar fi invidios si Martin Scorsese pentru acest film.

Maye02.02.2010 17:21

Bai Doroftei am mai vorbit noi de slabiciunile fiecaruia...

David18.06.2010 11:33

.

aaaassasa.jpg

«15678»