Steaua de maine este Steaua noastra. Atata timp cat sezonu asta nu-si poate schimba numele, aceasta echipa este Steaua Bucuresti, infiintata in 1947. La vara cine stie ce va fi, dar deocamdata este Steaua Bucuresti, cu tot cu palmares. Gigi poate sa spuna cat vrea ca gata, de-acum nu mai avem istorie, dar cum sa se intample asta cata vreme nu va fi creat un nou club, si acest lucru nu-l poate face in mijlocul sezonului. Ce nu-i clar? Ca sa "scape" de palmares Gigi trebuie sa creeze un nou club, fondat in anul cand il infiinteaza, cu denumirea si stema pe care i le da, nu sa zica la TV ca nu mai are Steaua Bucuresti istorie. :idea:
