Am stat si m-am uitat cu foarte atentie la meciurile Stelei din cupele europene. De multe ori, ceva ma uimea pur si simplu : hmmm...sa fi scazut valoarea fotbalului european ?... :roll: Sa fi dat inapoi campionatul francez, italian ?
Apoi, in special in seara asta, m-am lamurit : avem echipa "curat europeana", domnilor ! 8)
Steaua noastra se poate compara in acest moment cu oricine, fara jena, fara teama, fara complexe de inferioritate. Astazi va spun sincer ca nu mi-ar fi frica sa jucam cu nimeni. Avem maturitatea si valoarea sa stam drepti in fata unor adversari de care acum doi-trei ani nici nu pomeneam. Astazi, ca si in fiecare zi, sunt Mandru Ca Sunt STELIST :!: :!: :!:
P.S. Despre meci, 4 vorbe : am fost peste ei 8)
