FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Sheriff Tiraspol 0 - 0

«1456789»
Maye17.09.2009 21:22
il face praf pe bergodi,da ti pe gsp

nu nu...atitudinea buna este inchideti teveul si nu le mai faceti rating.

sau schimbati pe Telesport ca are ban acolo :D

kaycee17.09.2009 21:23

am trecut rapid in revista rezultatele in seara asta si tre' sa recunosc ca m-am mai linistit; au fost cateva surprize: lazio 1-2 salzburg, basel 2-0 as roma si cea mai mare surpriza a serii, spurcatii au batut pe sturm graz. vai Steaua noastra!

Maye17.09.2009 21:23
sigur gaseste ciobanul o alta fosta glorie sa o puna antrenor pentru a scapa de injuraturile tribunei...probabil Balint...ca e liber de contract...

Gresesti.

Balint nu va lucra niciodata cu ciobanul.

mircea_1017.09.2009 21:23

si twente a batut pe fener in turcia

jonibigud17.09.2009 21:24

e Bergodi pe soprt.ro la conferinta de presa

Robinson Rufay Zapata17.09.2009 21:24

Vai de Steaua noastra. Atat...

ros-albastru4ever17.09.2009 21:24
sigur gaseste ciobanul o alta fosta glorie sa o puna antrenor pentru a scapa de injuraturile tribunei...probabil Balint...ca e liber de contract...

 

Balint e baiat destept,crezi ca se duce in gura oierului ordinar mai ales in perioada asta?... nicio sansa

mircea_1017.09.2009 21:25
Gresesti.

Balint nu va lucra niciodata cu ciobanul.

 

sper sa fie asa...desi multi ziceau ca nu vor veni la Steaua si cand au primit oferta au schimbat placa pe: Steaua nu se poate refuza...

Maye17.09.2009 21:27
sper sa fie asa...desi multi ziceau ca nu vor veni la Steaua si cand au primit oferta au schimbat placa pe: Steaua nu se poate refuza...

La cata **** i-a dat ciobanului nu cred ca va accepta.

E un caracter Balint si e in aceeasi barca cu Hagi.

Le reseau pansant17.09.2009 21:30
sau schimbati pe Telesport ca are ban acolo :D

in sfarsit ceva bun, dar de ce are? care e motivul?

 

off mai bine nu mai intram pe site sa vad ce a facut Steaua, o sa am iarasi o noapte super naspa, nu mai lucrez nimic, doar citesc aiurea cum noi am luat-o ca ultimii fraieri.

Catalyn0717.09.2009 21:31

ce intrebare de ziarist: Steaua mai are mult de munca pana va putea castiga Europa League ?

Raspunsul lui Bergodi a facut cat 1000 de cuvinte :clap:

Zeus17.09.2009 21:33

Ce sa mai zic .... am vazut cum a jucat Timisoara, am vazut cum a jucat Cluj, am vazut si cu ce echipe au jucat ... dar din pacate am vazut o Steaua penibila, un joc de mahala si niste scuze din partea lui Bergodi, cam asta este ... nu are rost sa ma apuc de injurat ... ca si asa domnii stelisti ne vor trata tot asa, adica cu dosu.

 

Steaua ESTE CE ARATA SI NIMIC MAI MULT!!!

Catalyn0717.09.2009 21:34
Bergodi demis 100 % a zis muistul la sport.ro acum
Stryker17.09.2009 21:36

Noi 0-0, Twente 2-1 la turci, e clar, suntem doar la nr in grupa asta !

 

jonibigud17.09.2009 21:36

BERGODI A FOST DEMIS (sursa sport.ro) mda, cioban

MALDINI17.09.2009 21:38

Ciobanu matiiiiiiiiii ... nu moare ma asta odata?

ArmyLand17.09.2009 21:38

Aloooo daca tot urlati atat contra lui Becali de ce naiba va uitati la emisiuni cu el??? De ce cititi articole cu spusele lui. Voi nu vedeti ca astia sunt morti fara el? Habar n-au sa faca o emisiune...asteapta ca prostii sa le raspunda la telefon. Hai macar noi cei care tinem cu Steau sa ignoram total o astfel de presa.

Maye17.09.2009 21:39
in sfarsit ceva bun, dar de ce are? care e motivul?

Mai multe , dar dupa ce l-a atacat pe co-prezentatorul Gabi Safta la o emisiune trustul media Realitatea-Catavencu a decis ca Becali sa nu mai apara la nicio emisiune din cadrul grupului.

adymilitaru17.09.2009 21:41

E oficial...Bergodi a fost demis!!!

rLz17.09.2009 21:42

BAAAAAAA ACUM E MOMENTUL SA ACTIONAM!!! HAIDETI INSTRADA TOTI !!!!!!!!!!

MALDINI17.09.2009 21:44

Cei din Bucuresti , maine la antrenamentul Stelei ar trebui sa va duceti si sa-l injurati pe asta...nu mai suport

anti gigi17.09.2009 21:45

care pueti veniti acum la stadion,eu plec....ne vedem acolo

jonibigud17.09.2009 21:47

pe el il intereseaza doar onoarea. LOL? Doamne cum il mai suporta pamantul, dezechilibrat mintal si cioban imputit

adymilitaru17.09.2009 21:50

e la gesepe acum si explica cum la dat afara pe Bergodi...ne ducem fratilor in jos rau!!!!!!!!!

The_Foxes17.09.2009 21:50

in seara asta...dar mai important maine in jur de 11-12 antrenamentul..terenul 5....cand a fost vorba de atitudine aceasta nu a lipsit din partea noastra....

 

 

Mori oaie ! Maiine te tundem !

«1456789»