Un meci in care ,,vedetele"agreeate de marlan au fost catastrofe! N-au respectat niciun plan tactic pentru ca n-au jucat nimic.
BERGODI?-cel mai profesionist antrenor pe care l-am avut de la Protasov incoace.Il felicit pentru verticalitatea sa si pentru tot ce a facut la Steaua! Este foarte greu sa faci din c...t bici si sa-l faci sa si trasneasca mai ales atunci cand cineva iti toarna si apa in el (vezi cazurile cu atacurile marlanului asupra unor jucatori).
Nu exclud ca si unele ,,carpe"sa fii sabotat jocurile echipei la indicatiile marlanului parlamentar de Europa.Sub comanda gibonului este posibil orice!
S-ar putea ca incidentul acela cu usa al carei geam s-a spart in fata lui Tatarusanu sa nu fie decat o acoperire oficiala a ceva ce s-a intamplat in vestiar!
