FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Sheriff Tiraspol 0 - 0

«156789»
aleex517.09.2009 21:54
E oficial...Bergodi a fost demis!!!

da frate, haide. de asta am intrat pe site sa vedem ce se intampla. e strigator la cer. e jalnic. haidem la stadion. innebunesc.

kaycee17.09.2009 21:57

Am devenit alergic la numele Gigi Becali! de-as putea face un salt in timp la ziua cand n-o sa mai fie homo erectus asta la echipa, ar fi divin; dar tare mi-e teama ca ma prinde pensia cu el in perfuzii in loja!

dulcicutza17.09.2009 21:59

Nu se poate asa ceva,trebuie sa luam o masura si nu de genul m..e Becali,trebuie facut ceva care sa-l sperie ,sa nu mai iasa din casa de frica,sau sa intram pe teren cu toii sa ne dea afara din europa 3-4 ani ,sa nu mai ia bani deloc din participari poate pleaca,trebuie luata urgent o masura altfel divizia b scrie pe noi,e inadmisibil ce se intampla la Steaua.

axl17.09.2009 22:00

Doamne-ajuta ca Bergodi sa aibe o clauza de reziliere cat mai mare!

f234567k17.09.2009 22:01
divizia b scrie pe noi,e inadmisibil ce se intampla la Steaua.

Ce sa ii faci ca sa fie speriat? E in stare sa ridice din casa toti drogatii si toti vagabontii. Alta solutie pentru plecarea lui chiar nu e in afara de o retrogradare..

MoWeed17.09.2009 22:06
Alta solutie pentru plecarea lui chiar nu e in afara de o retrogradare..

Spre care se pare ca ne indreptam cu pasi repezi. Ne afundam din ce in ce mai mult in mediocritate si retrogradarea pare urmatorul pas

ros-albastru4ever17.09.2009 22:08

sa se iasa frate in strada,nu se mai poate asa ceva,suntem umiliti la maximum!!

 

maine dupa ce ma trezesc din durerea asta teribila de cap sper sa aud la TV ca eurociobanul a murit din oricare cauza,doar sa nu mai existe!... dar daca o sa aud asta probabil ca inca dorm

 

 

MORI OIERULE,MURITIAR FAMILIA DE ANALFABET SI CIOBAN NEMERNIC!!

dulcicutza17.09.2009 22:08
Ce sa ii faci ca sa fie speriat? E in stare sa ridice din casa toti drogatii si toti vagabontii. Alta solutie pentru plecarea lui chiar nu e in afara de o retrogradare..

Sa-i dam foc la casa :)))))))) sau la mertzan,sau sa intram pe teren sa ne suspende cativa ani din europa si sa ne lasa sa ne recladim echipa...nu stiu,sunt prea nervoasa ca sa mai gandesc limpede,as fi in stare sa arunc cu grenade in tot clanul beecali

 

I-auziti ce zic astia la sport.ro...ca era beecali ft afectat de ce s-a intamplat la pauza,slobozi-m-as pe "afectiunile" lui...........

kaycee17.09.2009 22:10

in zadar te crezi nemuritor, nu vei ramane vesnic in Ghencea, nimeni nu te poate suporta, Steaua nu este a ta! Becali George pleaca din Ghencea...Steaua nu este a ta!

Maye17.09.2009 22:11
Spre care se pare ca ne indreptam cu pasi repezi. Ne afundam din ce in ce mai mult in mediocritate si retrogradarea pare urmatorul pas

Ne zbatem de mai mult timp in mediocritate.Retrogradarea in ritmul asta e sigura.

dulcicutza17.09.2009 22:14

Jucam la matineu Steaua 1 vs Steaua 2?

Ce zic astia la sport.ro ca s-au certat astia tare cu Gigi,cu strigate si busituri :))))))))))

Maye17.09.2009 22:18
Ce zic astia la sport.ro ca s-au certat astia tare cu Gigi,cu strigate si busituri :))))))))))

De i-ar taia astia gatu`.

dulcicutza17.09.2009 22:19
De i-ar taia astia gatu`.

Si eu ma gandeam ca poate face un infart sau ii bubuie o vena pe la creier...

Zeus17.09.2009 22:19

Huooooooooooo Becaliiiiiiiii dute-n soarele tau, Huooooooooooo jucatori lasati-ne tigani tigani idioti halal echipa Becali JOS du-te la oi ca si asa e criza

_yang17.09.2009 22:21
Sa-i dam foc la casa :)))))))) sau la mertzan,sau sa intram pe teren sa ne suspende cativa ani din europa si sa ne lasa sa ne recladim echipa...nu stiu,sunt prea nervoasa ca sa mai gandesc limpede,as fi in stare sa arunc cu grenade in tot clanul beecali

 

I-auziti ce zic astia la sport.ro...ca era beecali ft afectat de ce s-a intamplat la pauza,slobozi-m-as pe "afectiunile" lui...........

 

 

la cat o fi primul tren spre Bucuresti ?

f234567k17.09.2009 22:22

Sper sa ii vad morti pe toti... Gigi, giovani, Victor, mache, virgil, teia, leo Strizu si ce papagali mai sunt aici si isi bat joc de noi

La puscarie cu tot neamul Becali, infractorii p#### mele !!!!

dulcicutza17.09.2009 22:24
la cat o fi primul tren spre Bucuresti ?

N-am bani,mergem cu nasu'.......cred ca pe la 4,sau luam maxi-taxi la 5 juma'?

_yang17.09.2009 22:25
N-am bani,mergem cu nasu'.......cred ca pe la 4,sau luam maxi-taxi la 5 juma'?

 

Stai ca ma interesez...

Maye17.09.2009 22:26

Stoichita e un lingau.

dulcicutza17.09.2009 22:27
Stai ca ma interesez...

Trenul 572 Galati - Bucuresti Nord

Galati , 05:15 - Braila , 05:47 - Faurei , 06:29 - Bucuresti Nord , 08:40 -

kaycee17.09.2009 22:28
Stoichita e un lingau.

ce mizerabil si sclavul asta! aveam alta impresie despre el.

_yang17.09.2009 22:30
Trenul 572 Galati - Bucuresti Nord

Galati , 05:15 - Braila , 05:47 - Faurei , 06:29 - Bucuresti Nord , 08:40 -

 

Asa e...

Si chiar vb serios...

Antrenamentul e la 11...

kaycee17.09.2009 22:31
Jucam la matineu Steaua 1 vs Steaua 2?

Ce zic astia la sport.ro ca s-au certat astia tare cu Gigi,cu strigate si busituri :))))))))))

faza asta mi-a scapat ca ma uitam pe gsp; cine s-a certat cu el, antrenorii sau jucatorii?

axl17.09.2009 22:31

Mai mai, ce ne mai facem noi planuri, cu trenuri, cu proteste, cu asasinate.

 

Da sa ne inscriem intr-o asociatie care chiar protesteaza din toate puterile impotriva lui Becali nu putem.

dulcicutza17.09.2009 22:35
faza asta mi-a scapat ca ma uitam pe gsp; cine s-a certat cu el, antrenorii sau jucatorii?

Antrenorul cu echipa tehnica cu oierul si nu mai stiu cine.....zicea una pe sport.ro

«156789»