E oficial...Bergodi a fost demis!!!
da frate, haide. de asta am intrat pe site sa vedem ce se intampla. e strigator la cer. e jalnic. haidem la stadion. innebunesc.
E oficial...Bergodi a fost demis!!!
da frate, haide. de asta am intrat pe site sa vedem ce se intampla. e strigator la cer. e jalnic. haidem la stadion. innebunesc.
Am devenit alergic la numele Gigi Becali! de-as putea face un salt in timp la ziua cand n-o sa mai fie homo erectus asta la echipa, ar fi divin; dar tare mi-e teama ca ma prinde pensia cu el in perfuzii in loja!
Nu se poate asa ceva,trebuie sa luam o masura si nu de genul m..e Becali,trebuie facut ceva care sa-l sperie ,sa nu mai iasa din casa de frica,sau sa intram pe teren cu toii sa ne dea afara din europa 3-4 ani ,sa nu mai ia bani deloc din participari poate pleaca,trebuie luata urgent o masura altfel divizia b scrie pe noi,e inadmisibil ce se intampla la Steaua.
Doamne-ajuta ca Bergodi sa aibe o clauza de reziliere cat mai mare!
divizia b scrie pe noi,e inadmisibil ce se intampla la Steaua.
Ce sa ii faci ca sa fie speriat? E in stare sa ridice din casa toti drogatii si toti vagabontii. Alta solutie pentru plecarea lui chiar nu e in afara de o retrogradare..
Alta solutie pentru plecarea lui chiar nu e in afara de o retrogradare..
Spre care se pare ca ne indreptam cu pasi repezi. Ne afundam din ce in ce mai mult in mediocritate si retrogradarea pare urmatorul pas
sa se iasa frate in strada,nu se mai poate asa ceva,suntem umiliti la maximum!!
maine dupa ce ma trezesc din durerea asta teribila de cap sper sa aud la TV ca eurociobanul a murit din oricare cauza,doar sa nu mai existe!... dar daca o sa aud asta probabil ca inca dorm
MORI OIERULE,MURITIAR FAMILIA DE ANALFABET SI CIOBAN NEMERNIC!!
Ce sa ii faci ca sa fie speriat? E in stare sa ridice din casa toti drogatii si toti vagabontii. Alta solutie pentru plecarea lui chiar nu e in afara de o retrogradare..
Sa-i dam foc la casa
)))))) sau la mertzan,sau sa intram pe teren sa ne suspende cativa ani din europa si sa ne lasa sa ne recladim echipa...nu stiu,sunt prea nervoasa ca sa mai gandesc limpede,as fi in stare sa arunc cu grenade in tot clanul beecali
I-auziti ce zic astia la sport.ro...ca era beecali ft afectat de ce s-a intamplat la pauza,slobozi-m-as pe "afectiunile" lui...........
in zadar te crezi nemuritor, nu vei ramane vesnic in Ghencea, nimeni nu te poate suporta, Steaua nu este a ta! Becali George pleaca din Ghencea...Steaua nu este a ta!
Spre care se pare ca ne indreptam cu pasi repezi. Ne afundam din ce in ce mai mult in mediocritate si retrogradarea pare urmatorul pas
Ne zbatem de mai mult timp in mediocritate.Retrogradarea in ritmul asta e sigura.
Jucam la matineu Steaua 1 vs Steaua 2?
Ce zic astia la sport.ro ca s-au certat astia tare cu Gigi,cu strigate si busituri
))))))))
Ce zic astia la sport.ro ca s-au certat astia tare cu Gigi,cu strigate si busituri))))))))
De i-ar taia astia gatu`.
De i-ar taia astia gatu`.
Si eu ma gandeam ca poate face un infart sau ii bubuie o vena pe la creier...
Huooooooooooo Becaliiiiiiiii dute-n soarele tau, Huooooooooooo jucatori lasati-ne tigani tigani idioti halal echipa Becali JOS du-te la oi ca si asa e criza
Sa-i dam foc la casa)))))) sau la mertzan,sau sa intram pe teren sa ne suspende cativa ani din europa si sa ne lasa sa ne recladim echipa...nu stiu,sunt prea nervoasa ca sa mai gandesc limpede,as fi in stare sa arunc cu grenade in tot clanul beecali
I-auziti ce zic astia la sport.ro...ca era beecali ft afectat de ce s-a intamplat la pauza,slobozi-m-as pe "afectiunile" lui...........
la cat o fi primul tren spre Bucuresti ?
Sper sa ii vad morti pe toti... Gigi, giovani, Victor, mache, virgil, teia, leo Strizu si ce papagali mai sunt aici si isi bat joc de noi
La puscarie cu tot neamul Becali, infractorii p#### mele !!!!
la cat o fi primul tren spre Bucuresti ?
N-am bani,mergem cu nasu'.......cred ca pe la 4,sau luam maxi-taxi la 5 juma'?
N-am bani,mergem cu nasu'.......cred ca pe la 4,sau luam maxi-taxi la 5 juma'?
Stai ca ma interesez...
Stoichita e un lingau.
Stai ca ma interesez...
Trenul 572 Galati - Bucuresti Nord
Galati , 05:15 - Braila , 05:47 - Faurei , 06:29 - Bucuresti Nord , 08:40 -
Stoichita e un lingau.
ce mizerabil si sclavul asta! aveam alta impresie despre el.
Trenul 572 Galati - Bucuresti NordGalati , 05:15 - Braila , 05:47 - Faurei , 06:29 - Bucuresti Nord , 08:40 -
Asa e...
Si chiar vb serios...
Antrenamentul e la 11...
Jucam la matineu Steaua 1 vs Steaua 2?Ce zic astia la sport.ro ca s-au certat astia tare cu Gigi,cu strigate si busituri
))))))))
faza asta mi-a scapat ca ma uitam pe gsp; cine s-a certat cu el, antrenorii sau jucatorii?
Mai mai, ce ne mai facem noi planuri, cu trenuri, cu proteste, cu asasinate.
Da sa ne inscriem intr-o asociatie care chiar protesteaza din toate puterile impotriva lui Becali nu putem.
faza asta mi-a scapat ca ma uitam pe gsp; cine s-a certat cu el, antrenorii sau jucatorii?
Antrenorul cu echipa tehnica cu oierul si nu mai stiu cine.....zicea una pe sport.ro