Rezultatul de 0-0 este bun dupa jocul pe care l-a facut echipa..
Rezultatul de 0-0 este bun dupa jocul pe care l-a facut echipa..
un lucru am inteles .. din toata europa rominii sunt cei mai spurcati la vorba si cei mai necevilizati .....si inca norocosi .. trebuia sa fie 0-2
Mai usor cu catalogarile astea amice.Daca sunt asa cum spui tu ce dracu cauti pe un forum al lor?
Las-o mai usor impresiile astea din topor.
eu doar miam zis parerea .. si de aici 0 suta de jigniri in adresa mea ..
nu e o concluzie corecta .. am zis " ati avut noroc , ptru ca noi am avut ocazii mai bune"
si voi : marsh rusule .. saracule.. o sa te futem si besini .. cavitati anale .. chestii tiganesti .. "
scuzati dar ....
Bergodi..out..il da ciobanul afara !
un lucru am inteles .. din toata europa rominii sunt cei mai spurcati la vorba si cei mai necevilizati .....si inca norocosi .. trebuia sa fie 0-2
te crezi prea important! te rog, abtine-te!
Bergodi l-a refuzat pe cioban la pauza ... maine va fi DEMIS !!!!
Sa inceapa Jihadul anti-ciobanesc !
Panduru antrenor ![]()
![]()
eu doar miam zis parerea .. si de aici 0 suta de jigniri in adresa mea ..nu e o concluzie corecta .. am zis " ati avut noroc , ptru ca noi am avut ocazii mai bune"
si voi : marsh rusule .. saracule.. o sa te futem si besini .. cavitati anale .. chestii tiganesti .. "
scuzati dar ....
moldovene, lasa-ne ca sunteti praf... ati jucat cu toja si szekely, cu echipa ciobanului si de-aia te bucuri asa.. ma mir ca aveti internet acolo la voi in grajd. Site nu aveti?
Panduru antrenor
nu vine daca Bergodi e dat afara ...doar daca pleaca de bunavoie...
eu doar miam zis parerea .. si de aici 0 suta de jigniri in adresa mea ..nu e o concluzie corecta .. am zis " ati avut noroc , ptru ca noi am avut ocazii mai bune"
si voi : marsh rusule .. saracule.. o sa te futem si besini .. cavitati anale .. chestii tiganesti .. "
scuzati dar ....
Nu ti-ai zis parerea .. ai incitat.. iar agitatorii zboara de aici..
Daca nu poti sa duci o discutie fara a agita lucrurile poti sa pleci sau vei fi silit sa pleci.
E clar , Becali il da afara pe Bergodi , 100 %
@NonMollareMai88 nu vine daca Bergodi e dat afara ...doar daca pleaca de bunavoie.
crezi tu ? eu unul nu
Ma pis pe voi. Ma pis pe toti cei ce au distrus acea echipa minunata numita Steaua Bucuresti,in frunte cu cocalarul de bruxelles,numit jijel becatel. Ma pis pe jucatorii de doi bani care imbraca aceste culori minunate si care ne fac de ras de atatia ani.
Cum nu le crapa obrazul acestor nemernici care imbraca tricoul? Cum mai ies din casa? Ma uit la meci si ma crucesc. Iar gresesc tampitii astia pase de 2 metri si sunt sigur ca vor da vina pe gazon desi moldovenii n-au nici o problema.
Eu unul m-am saturat si m-am decis sa nu mai trec pe la stadion pana nu pleaca Becali chiar daca va trebui sa stau deoparte ani buni de Ghencea. Refuz sa mai iau parte la aceasta gluma proasta,la acest surogat de Steaua care ne-a adus 0 trofee in 4 ani,fotbal de rahat si umilinte peste umilinte.
M-am saturat. M-am saturat sa vad cum sunt angajati si dati afara antrenorii-marioneta ai lui Becali. M-am saturat sa vad cum sunt luati jucatori de pe dvd. M-am saturat sa vad cum putinii jucatori buni adusi sunt stricati de incompetenta din Ghencea.
Daca nu eram stelist,mutam de pe meciul cu sheriff in 5 minute. In schimb am asistat la o tortura de 90 de minute si aproape ca imi pare rau pentru moldoveni,ei au jucat PUTIN,noi n-am jucat NIMIC.Meritau victoria. M-am saturat sa vad ca avem cel mai slab mijloc din tara,cu basina din banie(care dribleaza inapoi si nu face fata fizic la 2/3 din adversari) si cu marele onicas(care nu are nici initiativa,nici fizic,nici macar rau nu este). M-am saturat sa vad panarame gen toja care fac un meci bun din an in paste si sunt laudati pentru asta desi am vazut oameni pe teren de mini-fotbal cu tehnica mai buna. M-am saturat sa vad cum atacantii nostri trebuie sa stea cu 20 de metri mai in spate ca sa isi ia mingi pentru ca mijlocul nostru e preocupat cu frecatul mentei. M-am saturat sa-l vad pe Nicolita si penibilitatea in care se afunda. M-am saturat sa-l astept pe szekely care tinde sa devina al doilea minoritar jenant de pe benzi.
Am ajuns rusinea Romaniei din cauza becaliotului. Hai sa va amintesc palmaresul de cand a plecat ultimul om competent din club,MM. Tineti minte becalistilor ce a "realizat" maretul vostru conducator in ultimii ani: 0 campionate,0 cupe,2 calificari in CL(unde am incasat din nou umilinte),infrangeri umilitoare cu rivalele(am pierdut campionat la javre in penultima etapa,ne-au batut de 2 ori pe Ghencea in 3 ani,era sa ne bata chefere acum,ne-a batut rapid anul trecut,ne-a batut Urziceni si vor mai urma si alte umilinte) si iata ca am ajuns de ras si in ultimul bastion de performanta traditional al Stelei,meciurile europene,fiind dominati acasa de MOLDOVENI.
Plecati cu totii panaramelor pentru ca ne distrugeti echipa.Care e urmatorul pas,retrogradarea? Sa va fie clar,de acum incolo suntem favoriti la locurile 5-16,sigur luam locul 4 in grupa UEFA,vom fi eliminati in 1-2 runde in Cupa si vom continua "distractia" alaturi de Becali.
Boicotati acest surogat fratilor!!! ASTA NU E Steaua!!!
Becali,iti doresc sa primesti o sapa in cap pentru ce ai facut din aceasta echipa.
Sper ca Panduru sa isi intre in paine si sa vad niste capete sparte dupa meciul asta. Jucatorii nostri chiar nu au obraz fratilor. Erau ultimele minute si doar Petre Marin parea mai speriat de faptul ca era 0-0 cu sheriff,restul dormeau in teren.
FORZA Steaua!!!
Intotdeauna superiori.
@NonMollareMai88
crezi tu ? eu unul nu
a spus-o acum 2 zile..nu cred ca poate fi cineva atat de ipocrit incat sa-si incalce cuvantul dat acum 2 zile.
E clar , Becali il da afara pe Bergodi , 100 %
PAi nu i-a adus si inlocuitor?Gata a stat destul Bergodi la Steaua....
@NonMollareMai88 in fotbalul nostru e posibil orice...
daca il da afara pe Bergodi, ciobanul aurolac isi sapa groapa. Daca eram jucator la Steaua, boicotam meciurile
Ma pis pe voi. Ma pis pe toti cei ce au distrus acea echipa minunata numita Steaua Bucuresti,in frunte cu cocalarul de bruxelles,numit jijel becatel. Ma pis pe jucatorii de doi bani care imbraca aceste culori minunate si care ne fac de ras de atatia ani.
Cum nu le crapa obrazul acestor nemernici care imbraca tricoul? Cum mai ies din casa? Ma uit la meci si ma crucesc. Iar gresesc tampitii astia pase de 2 metri si sunt sigur ca vor da vina pe gazon desi moldovenii n-au nici o problema.
Eu unul m-am saturat si m-am decis sa nu mai trec pe la stadion pana nu pleaca Becali chiar daca va trebui sa stau deoparte ani buni de Ghencea. Refuz sa mai iau parte la aceasta gluma proasta,la acest surogat de Steaua care ne-a adus 0 trofee in 4 ani,fotbal de rahat si umilinte peste umilinte.
M-am saturat. M-am saturat sa vad cum sunt angajati si dati afara antrenorii-marioneta ai lui Becali. M-am saturat sa vad cum sunt luati jucatori de pe dvd. M-am saturat sa vad cum putinii jucatori buni adusi sunt stricati de incompetenta din Ghencea.
Daca nu eram stelist,mutam de pe meciul cu sheriff in 5 minute. In schimb am asistat la o tortura de 90 de minute si aproape ca imi pare rau pentru moldoveni,ei au jucat PUTIN,noi n-am jucat NIMIC.Meritau victoria. M-am saturat sa vad ca avem cel mai slab mijloc din tara,cu basina din banie(care dribleaza inapoi si nu face fata fizic la 2/3 din adversari) si cu marele onicas(care nu are nici initiativa,nici fizic,nici macar rau nu este). M-am saturat sa vad panarame gen toja care fac un meci bun din an in paste si sunt laudati pentru asta desi am vazut oameni pe teren de mini-fotbal cu tehnica mai buna. M-am saturat sa vad cum atacantii nostri trebuie sa stea cu 20 de metri mai in spate ca sa isi ia mingi pentru ca mijlocul nostru e preocupat cu frecatul mentei. M-am saturat sa-l vad pe Nicolita si penibilitatea in care se afunda. M-am saturat sa-l astept pe szekely care tinde sa devina al doilea minoritar jenant de pe benzi.
Am ajuns rusinea Romaniei din cauza becaliotului. Hai sa va amintesc palmaresul de cand a plecat ultimul om competent din club,MM. Tineti minte becalistilor ce a "realizat" maretul vostru conducator in ultimii ani: 0 campionate,0 cupe,2 calificari in CL(unde am incasat din nou umilinte),infrangeri umilitoare cu rivalele(am pierdut campionat la javre in penultima etapa,ne-au batut de 2 ori pe Ghencea in 3 ani,era sa ne bata chefere acum,ne-a batut rapid anul trecut,ne-a batut Urziceni si vor mai urma si alte umilinte) si iata ca am ajuns de ras si in ultimul bastion de performanta traditional al Stelei,meciurile europene,fiind dominati acasa de MOLDOVENI.
Plecati cu totii panaramelor pentru ca ne distrugeti echipa.Care e urmatorul pas,retrogradarea? Sa va fie clar,de acum incolo suntem favoriti la locurile 5-16,sigur luam locul 4 in grupa UEFA,vom fi eliminati in 1-2 runde in Cupa si vom continua "distractia" alaturi de Becali.
Boicotati acest surogat fratilor!!! ASTA NU E Steaua!!!
Becali,iti doresc sa primesti o sapa in cap pentru ce ai facut din aceasta echipa.
Sper ca Panduru sa isi intre in paine si sa vad niste capete sparte dupa meciul asta. Jucatorii nostri chiar nu au obraz fratilor. Erau ultimele minute si doar Petre Marin parea mai speriat de faptul ca era 0-0 cu sheriff,restul dormeau in teren.
FORZA Steaua!!!
Intotdeauna superiori.
ibidem!
Maine Pandi antrenor.
daca il da afara pe Bergodi, ciobanul aurolac isi sapa groapa. Daca eram jucator la Steaua, boicotam meciurile
eu cred ca tot or sa se gaseasca manelisti care o sa-i ia apararea lu nea Jiji si-o sa-i faca bagabonti pe-aia care-l contesta.
Ma pis pe voi. Ma pis pe toti cei ce au distrus acea echipa minunata numita Steaua Bucuresti,in frunte cu cocalarul de bruxelles,numit jijel becatel. Ma pis pe jucatorii de doi bani care imbraca aceste culori minunate si care ne fac de ras de atatia ani.
Cum nu le crapa obrazul acestor nemernici care imbraca tricoul? Cum mai ies din casa? Ma uit la meci si ma crucesc. Iar gresesc tampitii astia pase de 2 metri si sunt sigur ca vor da vina pe gazon desi moldovenii n-au nici o problema.
Eu unul m-am saturat si m-am decis sa nu mai trec pe la stadion pana nu pleaca Becali chiar daca va trebui sa stau deoparte ani buni de Ghencea. Refuz sa mai iau parte la aceasta gluma proasta,la acest surogat de Steaua care ne-a adus 0 trofee in 4 ani,fotbal de rahat si umilinte peste umilinte.
M-am saturat. M-am saturat sa vad cum sunt angajati si dati afara antrenorii-marioneta ai lui Becali. M-am saturat sa vad cum sunt luati jucatori de pe dvd. M-am saturat sa vad cum putinii jucatori buni adusi sunt stricati de incompetenta din Ghencea.
Daca nu eram stelist,mutam de pe meciul cu sheriff in 5 minute. In schimb am asistat la o tortura de 90 de minute si aproape ca imi pare rau pentru moldoveni,ei au jucat PUTIN,noi n-am jucat NIMIC.Meritau victoria. M-am saturat sa vad ca avem cel mai slab mijloc din tara,cu basina din banie(care dribleaza inapoi si nu face fata fizic la 2/3 din adversari) si cu marele onicas(care nu are nici initiativa,nici fizic,nici macar rau nu este). M-am saturat sa vad panarame gen toja care fac un meci bun din an in paste si sunt laudati pentru asta desi am vazut oameni pe teren de mini-fotbal cu tehnica mai buna. M-am saturat sa vad cum atacantii nostri trebuie sa stea cu 20 de metri mai in spate ca sa isi ia mingi pentru ca mijlocul nostru e preocupat cu frecatul mentei. M-am saturat sa-l vad pe Nicolita si penibilitatea in care se afunda. M-am saturat sa-l astept pe szekely care tinde sa devina al doilea minoritar jenant de pe benzi.
Am ajuns rusinea Romaniei din cauza becaliotului. Hai sa va amintesc palmaresul de cand a plecat ultimul om competent din club,MM. Tineti minte becalistilor ce a "realizat" maretul vostru conducator in ultimii ani: 0 campionate,0 cupe,2 calificari in CL(unde am incasat din nou umilinte),infrangeri umilitoare cu rivalele(am pierdut campionat la javre in penultima etapa,ne-au batut de 2 ori pe Ghencea in 3 ani,era sa ne bata chefere acum,ne-a batut rapid anul trecut,ne-a batut Urziceni si vor mai urma si alte umilinte) si iata ca am ajuns de ras si in ultimul bastion de performanta traditional al Stelei,meciurile europene,fiind dominati acasa de MOLDOVENI.
Plecati cu totii panaramelor pentru ca ne distrugeti echipa.Care e urmatorul pas,retrogradarea? Sa va fie clar,de acum incolo suntem favoriti la locurile 5-16,sigur luam locul 4 in grupa UEFA,vom fi eliminati in 1-2 runde in Cupa si vom continua "distractia" alaturi de Becali.
Boicotati acest surogat fratilor!!! ASTA NU E Steaua!!!
Becali,iti doresc sa primesti o sapa in cap pentru ce ai facut din aceasta echipa.
Sper ca Panduru sa isi intre in paine si sa vad niste capete sparte dupa meciul asta. Jucatorii nostri chiar nu au obraz fratilor. Erau ultimele minute si doar Petre Marin parea mai speriat de faptul ca era 0-0 cu sheriff,restul dormeau in teren.
FORZA Steaua!!!
Intotdeauna superiori.
excelent post ai 100% dreptate simt exact acelasi lucru... plm iar nu dorm ![]()
il face praf pe bergodi,da ti pe gsp
Sper doar sa plece si Pandi odata cu Bergodi, sa poata fi purtat "razboiul" cu Becali in liniste...
Sper doar sa plece si Pandi odata cu Bergodi, sa poata fi purtat "razboiul" cu Becali in liniste...
sigur gaseste ciobanul o alta fosta glorie sa o puna antrenor pentru a scapa de injuraturile tribunei...probabil Balint...ca e liber de contract...